Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy sa kobiety, ktore sa po czterdziestce i staraja sie o dziecko?

Polecane posty

Gość gość
No I gowno! J e b n i e t a prukwo, zajmij sie swoim wiesniackim nudnym zyciem swoimi bachorami I swoim smierdzacym zenkiem, spadaj dokonczyc kotleta, takich Jak Ty prostaczek tutaj nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myla sie wszystkie te kobiety co decyduja sie na dzieci po 40tce. Wieksze prawdopodobienstwo wady genetycznej powoduje, ze mozesz urodzic uposledzone albo chore dziecko, a kto bedzie finansowal w dluzszym okresie czasu leczenie i opieke nad takim dzieckiem albo doroslym? Wczesniej czy pozniej ciezar ten spada na spoleczenstwo, czyli podatnikow, wiec nie dziw sie, ze cie krytykuja. To samo tyczy sie ciebie. Ok 40 nie da sie ukryc, mozna przytapetowac, ale i tak, zaczynaja byc odczuwalne juz powoli dolegliwosci ogranizmu wynikajace ze starzenia, kto zajmie sie dzieckiem, gdy ty nie bedziesz mogla? Twoi rodzice juz pewnie sa w sedziwym wieku, wiec na ich pomoc nie bedziesz mogla liczyc to samo tesciow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosć wyzej...idź się lecz....twoja głupota ...brak słów jesteś w gimnazjum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy może mieć bachora kiedy ma ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy i najwlasciwszy czas na rodzenie i posiadanie dzieci jest wiek 28-35. Wczesniej niz ta rozpietosc czy pozniej, powoduje rozne perturbacje w zyciu kobiety albo/i dziecka, czy to zdrowotne, czy rozwojowe, nie zawsze korzystne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest dla mnie osobą mocno nierozważną. Ale to jej sprawa. Urodzi przed 50 urodzinami. Ważne, żeby autorka spełniła swoją zachciankę. A to, że dziecko będzie być może miało trudne dzieciństwo - to już taki nieistotny element tej układanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,skoro Twój mąż ma słabe nasienie a u Ciebie nie ma problemów-to zajdź w ciąże z innym facetem.Po co in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z gory gdybys nie byl glupi wiedzialbys jaki jestes glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny raz czlowiek probuje wygrac z natura, a potem cierpia na tym dzieci... Wiesz co oznaczaja slabe plemniki, kretynko? Niezdolnosc do dojscia do jaja kobiety w naturalnym procesie. Jakie sa tego konsekwencje, gdy czlowiek bedzie probowal na sile jednak zaplodnienia? Byc moze chore, z deformacjami dziecko, bo material genetyczny plemnika twojego starego meza tez moze byc uszkodzony tj aparat ruchowy plemnika... Lepiej nie zajsc w ciaze, niz urodzic chore dziecko, ktore bedzie cale zycie cierpiec, bo paniusi sie zachcialo. Ale taka egoistka zapatrzona na swoje zachcianki tego nie rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z nią wtóruje cały chór - że dobrze robi... Ech.... W dup...ach się niektórym poprzewracało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację powyżej ! Jak starsza kobieta czuje dziwnie spoźniony cug do macierzyństwa niech a) dokona adopcji b) zaadoptuje zwierzątko-pieska kotka czy kanarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom usmiech.gif Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem mloda mama i man juz odchowane dzieci.Jestem szczesliwa,ze tak mi sie ulozylo zycie ,a dzieci maja mloda mame.. Mam 43 lata i nie wyobrazam sobie ,aby urodzilo sie nam 3 dziecko!W pierwszej ciazy mialam 21 lat w drugiej29 i tu juz mam porownanie odnosnie wieku...pierwsza ciaza byla cudowna i " taka prosta" pod kazdym wzgledem .W wieku 40 lat musi byc naprawde ciezko byc moze wrecz nieestetycznie.…( to moje wrazenie) mloda kobieta ciezarna wyglada slicznie a 40 ????? Zylaki.plamy,opuchlizna zastoj wody w organizmie ,cukrzyca i ,i,i....Ale nie mi oceniac ..zycie,nie moje i nie moja sprawa!Zastanawia mnie jedna ile z was mlodych matek nie dalo by sobie rady bez pomocy babc!Pracujecie calymi dniami,wyjezdzacie za granice i pozostawiacie dzieci babciom!Do wychowywania wnukow SA dobre nie wazne ile maja lat !polskie babcie SA bardzo dlugo aktywne w wychowywaniu swoich wnukow czy im sie to podoba czy nie!A coz to za roznica czy wychowa wnuka czy wlasne dziecko???Dajcie im zyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie to juz babcie!Co i komu chca udowodnic!?Poza egoizmem nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie to juz babcie!Co i komu chca udowodnic!?Poza egoizmem nic!! a co ci do tego jak ludzie zyja jeśli to ciebie nie dotyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.45 niby nic nam do tego ALE patrz pani alktorka 60 lat ktora urodziła ostatnio w wyniku zabiegów biotechnologicznych bliźniaki -domaga sie teraz od państwa a więc i od NAS pomocy finansowej...Tak więc mamy prawo sie wypowiadać bo pomyśl co będzie jak babcie zaczną masowo się zapaładniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chore.. Wszystko ma swój czas Mówicie ze, czujecie się świetnie, nadal młodo wygladacie.. Ale to wam się wydaje Co młoda dziewczyna to młoda Ta świeżość i energia, od razu widać Często teraz na ulicach widać takie czterdziestki w ciąży I nikt mi nie powie, że od razu nie widać różnicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź przestań pisać sama ze sobą idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam 48 lat i synka który ma 7 mc.Jest zdrowy ,śliczny i kochany.Jest super proszę się nie poddawać przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy w wieku 60plus będziesz biegać na wywiadówki do gimnazjum...A starczy ci emerytury gdy pójdzie na studia ? Będziesz miała 67 ponad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 lat i 7 mczny synek ,wspolczuje dziecku!A ty jestes nie egoistka ty jestes poprostu Chora babcia z poczatkami osteoporozy i nie pisz ze to nieprawda ,bo i tak ja juz masz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję 48 letniej młodej mamie tak trzymać! a dlaczego nie? Jeżeli czujesz się na siłach.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra -48 lat napisz jeszcze ile młody tato ma latek -60 ?! A co do osteoporozy po ciąży nasiliła sie na pewno do tego klimakterium już już a tu cyc*****eluchy .Kobieta rodząca w odpowiednim wieku koło 50 tki ma odchowane i SAMODZIELNE dziecko zdolne do utrzymania się. Może wydawać na siebie a nie na smoczki pieluszki i nianie .Tutaj mając 63 lata będzie walka z 15 latkiem w okresie buntu no i utrzymywanie dziecka i harówka do 70 tki...A jak mając 60 stracisz pracę albo zachorujesz to co wtedy w tym wieku wszystko przechodzi sie znacznie ciężej niż za młodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna, ze wszyscy ci obroncy dzieci sa zwolennikami aborcjj! Chca uczyc innych moralnosci i rozsadku niech najpierw poczytaja siebie-mila lektura na wysokim poziomie.WSTYD! Wszystkim mamom gratuluje a wszystkim tym frustratom z marnym nudnym zyciem radze by zejeli sie soba i nie wtracali sie do innych. Otworzcie swoj temat np. "Faryzeusze calego kraju laczmy sie " i tam gloscie swoje hipokryzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara c**a się obudziła, może jeszcze coś urodzić zanim zarośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka pyta czy sa osoby po 40tce ktore staraja sie o dziecko czyli wszyscy przed 40tka wypad. Ona nie pyta Was o zdanie. I to nie Wy bedziecie wychowywac jej dzieci. Sami pewnie jestescie bez pracy ja calt dzien na kafeterii spedzacie i wtracacie sie w zycie innych. gość 2015.10.21 Kolejny raz czlowiek probuje wygrac z natura .... Jesli o naturze piszesz to gdyby kobieta 45letnia nie byla (czy nie powinna) w stanie miec dzieci natura nie dala by jej okresu. No ale to Polska Rzepospolita Ludowa gdzie ludzie pluja jadem i zyja zyciem innych a potem biegna do kosciola i udaja najlepszych katolikow. Narod wybrany. Idzcie sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku dziecko to o wiele większe prawdopodobieństwo chorób u dziecka. Nie oszukujmy się ze 40-tka jest tak samo sprawna, ma tyle energii co np. 20-tka. A dziecko tego wymaga. Pamiętam jak poszłam do szkoły, mamy moich koleżanek miały po 30-32 lata a moja? 45... było mi wstyd. tak po dziecięcemu. Do dziś nie mamy kontaktu ani punktu zaczepienia głownie przez kolosalną różnicę wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wypad. Nikt Cie nie pyta o zdanie czy mozna miec dzieci po 40tce. Ja Ty sie matki wstyudzilas to masz chory umysl. Matka jest od kochania a nie na pokaz. I naucz to Twoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw takie gówniary piszą, że kobieta po 40-stce to już stara babcia i nie powinna mieć dzieci, tylko się do trumny szykować, a potem te same babki płaczą, bo nie mogą mieć dzieci, a już 35 lat stuknęło - zastanówcie się gówniary co piszecie, bo karma wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama urodzila najmlodszego brata w wieku 42 lat. Dzisiaj moj brat ma 34 lata i nigdy w zyciu nie slyszalam od niego ze sie mamy wstydzi. Nigdy tez nie pokazal zy cos takiego ma miejsce. Kocha mame. Mama jego. Ot po prostu matka i syn a nie cos na pokaz. Zycie uklada sie roznie. Nie zawsze tak jak bysmy chcieli czy zaplanowali. Dlatego nie oceniajcie. Milosc jest najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×