Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy sa kobiety, ktore sa po czterdziestce i staraja sie o dziecko?

Polecane posty

Gość gość
Moja koleżanka tez miała mamę, która urodziła ja po czterdziestce i kiedyś palnęła (jak to dziecko) A moje koleżanki maja młode mamy z warkoczem. Dziecko jest tylko dzieckiem, widzi i porównuje. Widzi, że inne maja młode mamy, a ona starą. I wcale to nie znaczy, że dziecko jest źle wychowane i mamy nie kocha. Nie zniechęcam autorki do posiadania dziecka, jeżeli to jej marzenie. Ale może trochę refleksji i spojrzenia dalej niż czubek własnego nosa się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.45 bo go pewnie rozpieszczała to ją lubi ..stare matki czesto przeginają zwł. wobec synków robią z nich maminsynki często tacy wyrastają na narcyzów lebiegów albo i gejów . Bo czesto ojciec też stary albo i sporo starszy od matki umiera i taka kobieta w babciowym wieku zostaje sama z pociechą . Pół biedy jak jest jakieś normalne starsze rodzeństwo , masakra jak dziecko to jedynak i obok tylko mamobabcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie rozpieszczala go. Wychowywala go tak samo jak I nas z ta tylko roznica ze byla w jego zyciu bardziej obecna jako matka I on na tym zyskal w przeciwienstwie do nas. Czyli zadna tragedia sie nie wydarzyla dlatego ze mama zostala ponowie matka w wieku 42lat. Tak na marginesie ... moja kuzynka osierocila dwuletnia corke w wieku 28 lat. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te nieszczesliwe, opuszczone, niekochane dzieci w domach dziecka to pewnie sprawka nieodpowiedzialnych matek po 40 tce?!!! Te cpajace, pijace,palace w ciazy to tez nieodpowiedzialne 40 ki ktorym sie" w d... poprzewracalo bo nie wiedza czego chca"- tak???. Nic dziwnego ze potem rodza chore dzieci o ktorych tyyyyyyle piszecie???!!! Wasze matki byly mlode? Wasz stopien rozwoju, wasza kultura wasze naganne wychowanie jest dowodem na to, ze ciaza w mlodym wieku niczego nie gwarantuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes stara i glupia.Poczytaj sobie lepiej to i owo wez sie za szydelkowanie serwetek ,wylecz zylaki ,haluksy,nadcisnienie ,zacznij pic wapno na swoje oslabione kosci i zrob sobie brakujace uzebienie .Teraz jest czas na to ,a nie chcesz babciu dzieci ze swoim dziadkiem robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idioto z 14.23 wez sie za trzepanie dywanow i smazenie kotletow bo sobota. Nie wypisuj bsdur bo niebawem Ty tez bedziesz uzupelniala uzebienia i pila wapno. Szybciej niz myslisz. Nikt Cie nie pyta o zdanie zatem zostaw swoje wypociny dla lasnych dzieci i kaz im rodzic w wieku 16 lat. Udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:43 Alez prawda Cie zabolala:-) Ja swoja funkcje bycia mama juz spelnilam w odpowiednim czasie...a teraz mamy zamiar sie oszczedzac na jeszcze dlugie lata...i mamy zamiar z moim mezem cieszyc sie wnukami i zyciem .Nie ma jak to babcia- sprawna babcia.Co niektorzy na wlasne zyczenie (wkrecajac w to naiwnych dziadkow badz innych adoratorow) chca przezyc za jednym razem bycie babcio- mama.…A z wapnem i uzupelnianiem zebow nie ma problemu ,bo wszystko ma swoj czas i pore - ja to akceptuje.PS.pozdrawiam i smacznego sobotniego kotleta!( nie pisze sie bsdur ale bzdur)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka do powyzej do goscia 14:34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jest byc mlodym glupcem niz starym glupcem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim srodowisku Ty sie obracasz ze 40 letni ludzie maja braki w uzebieniach...ja nie znam zadnego no ale ja pracuje w dluzej korporacji gdzie ludzie dbaja o siebie a Ty moZe w jednej z pipidow gdzie 35 latka wyglada rzeczywiscie Jak babcia 60 letnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes stara i glupia.Poczytaj sobie lepiej to i owo wez sie za szydelkowanie serwetek ,wylecz zylaki ,haluksy,nadcisnienie ,zacznij pic wapno na swoje oslabione kosci i zrob sobie brakujace uzebienie .Teraz jest czas na to ,a nie chcesz babciu dzieci ze swoim dziadkiem robic! x Boże ale pustak jak w tym kraju ma być dobrze jak ludzie mają tak w głowie poukładane. Jasne 40 stka to lepiej już trumnę sobie wybrać od razu i miejsce na cmentarzu wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mi nie powie ze zdrowie 40+ jest takie same jak u np.20+.Wszystkie takie zdrowe,mlode,sprawne,piekne bez zmarszczek.To czemu ciagle powstaja nowe tematy o zlikwidowaniu zmarszczek,odchudzaniu,spadajacym libido,zylakach ,hemoroidach,haluksach,cisnieniu, depresji itp .Jesli jeszcze nie macie to juz niedlugo napewno wczesniej niz za 20 lat ,a dziecko trzeba wychowac!Same kobietki sie oszukujecie ,owszem daleko nam w tych czasach do wygladu babci sprzed wielu lat!!44 lata i myslec o ciazy ,nawet jeszcze nie byc przepraszam ,ale mi sie to nie miesci w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie zabolala mnie Twoja prawda bo nie jestem zna Twoim poziomie. Dzieci tez miamam w miare mlodo zatem mnie to nie dotyczy. Nie cierpie plucia jadem i wlazenie w zycie innych. Co Cie to obchodzi ze ktos ma dzieci po 40tce. Bawic je bedziesz? Wolalabym kochajaca matke po 40tbe jak takiego pustaja jak Ty. Ma Ci sie prawo nie podobac macierzynstwo po 40tce i wtedy ukladasz sobie zycie inaczej. Ba mozesz nawet zasugerowac cos ale w normalny sposob bez tego jadu ze Ty wiesz najlepiej i tylko tak jak Ty to widzisz inni maja ukladac sobie zycie. Spadaj z takimi doradami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a Ty myslisz ze depresja, botox, brak libido czy hemoroidy dotycza tylko 40+ no please jakich nastepny pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim zdaniem 20+ czesciej niz kobiet 40+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy 40 tki wiecie swoje ...45 letnia mama to idealna mama tak?Wiecej pokory ,czasami trzeba rowniez zaakceptowac cos co sie skonczylo i minelo,a nie myslec tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam za granica I w pracy mamy takie mamy po 40, nikogo to nie dziwi, nikt nie kapie jadem I nienawiscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem takie sytuacje gdy rodzice maja16....18 często kończą się gorzko. /Ale po 40 im dalej tym też gorzej. Wy często macie syndrom zatrzymanego czasu -dziś myslicie że dziś to i będzie jutro. A prawda taka że do 60/65 roku życia będziecie miały dziecko na karku a do tego starego zramolałego męża . Np wy 57 on 67 i dziecko 12-14 lat . Zapominacie że po menopauzie bardzo bardzo wiele sie zmienia i żadne botoksy i ciuchy tego nie zmienią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie...to wlasnie po 40 jest czas na menopauze ,problemy hormonalne ,emocjonalne ,tarczyce itp.itd!!przeciez nie po 20!!!A wy z uporem maniaka ,ze to odpowiedni czas jestescie zdrowe i piekne w tym wieku taki stan jest bardzo ulotny i szybciutko moze sie zmienic ,a dziecko trzeba wychowac aby dziecko wyksztalcic ( w wypadku 45 letniej mamy) do 65 roku zycia musi do pracy chodzic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej...hm...niezależnie czy ma się czy nie dziecko na utrzymaniu w wieku 65 lat TRZEBA. Chodzić będzie do pracy... Ja nie wiem dlaczego w was tyle jadu i nienawisci..skąd wy pochodzi cię,goście w życiu widziały,ze takie macie poglądy.Smutne,ale wychodzi jakim zawistnym narodem jesteśmy,jak wchodzimy Z butami w czyjeś życie,interesuje was tylko jak zyja i jak powinni żyć inni,..innych pasji i zainteresowań brak..Ulubione zajęcie to płoty i obluwanie innych..Kobiety,matki..jakie wartości przekazecie dzieciom...Czas szybko plynie,bardzo szybko...Nie chcesz nie rodx e dojrzałym wieku,ale daj innym żyć.Ponadto wiele ciąż w tym wieku to wpadki...czyli co? Usunac!?Bo wstyd ?Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem wpadka ...ale swiadomie w wieku 44 lat planowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ,ze rodzine powinno sie planowac z glowa! Zwlaszcza w wieku 40 ++ .Wasze dziecko bedzie musialo byc narazone na wiele przykrych doswiadczen zyciowych np,.wczesnie straca dziadkow ,a moze ktoregos z rodzicow( przed osiagnieciem pelnoletnosci) byc moze choroby rodzicow a co za tym idzie,ze byc moze wczesniej pojda na rente co wiaze sie ograniczeniami finansowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież one młode jak rozenek i ibisz razem wzięci, co rok młodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu komus odbieracie prawo do bycia szcześliwym? Jeśli są ludzie ,którzy się kochają i szanują...i pragną mieć dziecko to ich prawo i ich odpowiedzialność..zyciowa..zeby sobie z tym wyzwaniem poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy wiek ma swoje uroki ,plusy i minusy...Mamy cztery pory roku i rowniez je akceptujemy i sie do nich dopasowujemy....Czy chodzimy latem w kozuchu???nie !Kazde okragle urodziny sa nowym etapem w naszym zyciu ,nic na sile!Coz nie Kandy potrafi to zaakceptowac .Slabe plemniki meza kobieta bardzo dojrzala. 44 lata jeszcze nie w ciazy…a ona pisze ze czuje sie mlodo ,czy to wystarczy na nastepnych 20 lat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki trzeba spojrzec prawdzie w oczy, niestety... Wiek 40 lat to nie 20, i chocbysmy nie wiem jak sie oszukiwaly tto juz nie jest to. Sama to poczulam. Urodzilam 1 syna w wieku 19 lat, dal mi jako niemowle tak popalic ze przez 14 lat zarzekalam sie, ze nigdy wiecej dzieci. Ale... Ciaza byla wzorowa, nic mi nie dolegalo, mature zdalam bez problemu, mogla biegac, skakac itd. Tak jakbym w ciazy nie byla, tylko brzuszek rosl. Porod naturalny bez problemu szybko. Poniewaz, tak mysle, mieszkam za granica, na osiedlu gdzie jest pelno dzieci, a nasz syn juz praktycznie odchodzi z domu, zaczelismy z mezem myslec o 2 dziecku. Pytalam sie lekarza, czy aby nie jestem za stara, badalam sie itd. W wieku 37 lat zaszlam ponownie w ciaze. Masakra ta ciaza byla, bylam tak slaba i zle sie czulam, ze praktycznie tylko 1 miesiac czulam sie jako tako. Lekarka powiedziala, ze prawdopofobnie uderzenie hormonow tak zadzialalo. Masakra myslalam ze umre... Nic praktycznie nie moglam zrobic, potem doszly problemy z watroba, bylam zolta, z woreczkiem, swedzialo mnie wszystko a od 7 miesiaca spuchlam jak balon, spuchnievie nog utrzymywalo sie nawet do 4 tygodni po porodzie i do teraz mam czasami powroty do tego, ze moje nogi to balony... Gdy przyszedl czas porodu, ktorego juz sie nie moglam doczekac, to byl koszmar. Wysilek niesamowity a ja nie mialam sily rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu gdzie mieszkam kobiety rodzą właśnie w okolicach 40 lat:) I zapewniam, że są to ciąże planowane. Jakoś wszyscy żyją i są zadowoleni. P.S. Menopauza po 40?:D chyba się trochę zagalopowałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz prosze ,ze nie slyszalas o przypadkach menopauzy po 40 bo sie zdarza.Znam osobiscie kobiete ktora wyglada super i jest szczupla menopauza w wieku 43 lat.Opowiadala,ze bardzo wczesnie dostala pierwszy okres i stad wczesniejsza menopauza.Drugi przyklad moja siostra stracila w wieku40 lat meza w wypadku samochodowym,lekarze mysleli ,ze nie ma okresu przez stres zaczely szalec hormony miala straszne problemy ,napady potu,problemy ze snem okazalo sie ze tak menopauza .…Oczywiscie stres w tym przypadku przyczynil sie do menopauzy ..…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze ty zaszlas w ciaze w wieku 37 lat i bylo ciezko,a zalozycielka tematu ma 44 nie jest w ciazy ,ma zamiar .Ona uwaza ze jest mloda.....przepraszam moim zdaniem to brak wyobrazni jak ktos wyzej napisal egoizm.Ty nie masz kobieto pojecia co to znaczy chodzic w ciazy NP.latem przy 40 stopniach!!Dwudziestolatkom i trzydfzoestolatkom jest ciezko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×