Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy sa kobiety, ktore sa po czterdziestce i staraja sie o dziecko?

Polecane posty

Gość gość
40 paro latka to jeszcze nie staruszka. Nim się nią stanie jej dziecko będzie dorosłe. Niektórzy mocno przesadzają w swoich opiniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i nie młódka, a w dodatku wzrok szwankuje jak nie widzą ,że już się starzeją. No chyba ,że się naciągną jak sparciały kondom. a potem w wieku po 50 ich dzieci będą w gimnazjum, i rówieśnicy będą im dokuczać. Ale skoro geje mogą mieć dzieci, to zróbmu ustawowo, ciąża gwarantowana do 60. Bo teoretycznie można , jak widać po pewniej aktorce praktycznie też. Dlaczego invitro jest do 45 rż. Ano właśnie dlatego, bo lekarze lepiej się znają niż panie po 40 , którym łeb siwieje ,a doopa szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kolezanko wspaniale reprezentujesz swoja Grupe wiekowa pan po 40 !wyzywasz i obrazasz , nie potrafiusz utrzymac swoich nerwow na wodzy,ludzie maja prawo miec swoje zdanie.Ty jestes pierwsza ktora tu przeklina!Kobiety po 40 to nie sa staruszki i babcie ,ale czesto SA jiuz zgorzkniale po przykrych zawodach milosnych ,i to sa ich ostatnie " podrygi".Ty chcesz miec dziecko niezrownowazona kobieto tak bedziesz przeklinac swoje dziecko ,a gdzie opanowanie ,spokoj ,tolerancja i konwersacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expert od chemii
no wszystko fajnie...tyklo po co na menopauze i andropauzse komus dziecko? bo mam wrazenie,ze niektorzy to tak´´za wszelka cene´´aby miec i BASTA.psa sobie kupcie skoro wam sie zachcianek namarzylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kolezanko wspaniale reprezentujesz swoja Grupe wiekowa pan po 40 !wyzywasz i obrazasz , nie potrafiusz utrzymac swoich nerwow na wodzy,ludzie maja prawo miec swoje zdanie.Ty jestes pierwsza ktora tu przeklina!Kobiety po 40 to nie sa staruszki i babcie ,ale czesto SA jiuz zgorzkniale po przykrych zawodach milosnych ,i to sa ich ostatnie " podrygi".Ty chcesz miec dziecko niezrownowazona kobieto tak bedziesz przeklinac swoje dziecko ,a gdzie opanowanie ,spokoj ,tolerancja i konwersacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te panie ( kandydatki na przyszle mamusie) wyzej pisaly ,ze menopauze przechodzi sie w wieku 60 lat.One wiedza swoje .Tez uwazam ze w tym wieku 40 + to jest czas na nowe ,hobby ,psa,zwiedzanie ,relaks.To jest moment ( a wiem COS o tym bo sama mam 43) kiedy zaczyna sie nowy etap w zyciu ...i super dzieci odchowane ...ale dziecko na nude ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak...wiekszość tu piszących ma szczególne "hobby"..głośne szczekanie, pluciem jadem i zajmowanie się życiem innych... Jasne po 40 stce będziecie zwiedzać ,świat , podróżować itp....hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie urodzimy sobie bejbi jak ty, i kupimy yorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dokupimy tuzin bluzek z cekinami z bazarku z napisem i,m so young, może ktoś się nabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jak to pisać sama ze sobą..PUSTAKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszy mnie jak latwo dajesz sie wytracic z rownowagi,ty od " szczekania i zmiji" obrazasz na potege innych.I ty chcesz miec dzieci?Ty lepiej wszystko wiesz czy ktos ma hobby czy nie ,czy podrozuje,kiedy menopauza- ty wiesz wszystko najlepiej!Wierz mi kochana chcialabys zyc tak jak ja....i byc spelniona.pozdrawiam Cie nieszczesliwa kobieto ,wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyłka ,ją nie chce mieć dzieci,ja na szczęście mam już dzieci...Żyj tym swoim życiem,spełniaj się dalej,niekoniecznie na kafeterii,ALE DAJ ZYC innym PO SWOJEMU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie wypowiedzi są moje pod rząd , paranoję masz ty comuważasz ,że gość to jedna osoba? W takim razie jestem też tobą. I też mam juz dziecko, i podróżuję, bo mam na to czas i pieniądze. Nie bawię się w pierworódkę pod pięćdziesiątke. Widzę,że ten bazarek , cekiny i york to jednak trafiłam. Lepei zajmij się czymś adekwatnym do wieku, bo ze starego konara ńie wyciśniesz soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś chciałem mieć dziecko z taką 40 tką. Zapewniałem, że bardzo tego chcę i wszystko będzie dobrze, chciałem uleczyć jej obawy. I widać, że się cieszyła. Ale mogłem też być bez dziecka. Ogólnie wyszło, że wszystko ma w d***e.Tylko potrzebowała wsparcia, a potem rzegnaj. Najbardziej zależało mi na niej, żeby się spełniła. No, ale teraz to i ja mogę swoje marzenia schować do szuflady. Nawet nie naciskałem tylko tak dawała odczuć, że jej tego brakuje. A potem że nie. Pewnie będzie mieć z innym, ja tylko robiłem za gościa, który rozwiał jej obawy czy w tym wieku jeszcze można. Można też żyć bez. Bądź szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli będzie miała menopauzę przed 60 jak te wszystkie tutaj, to może zdąży mieć, jak nie zawsze zrobi in vitro, potem zkomórką jajową dawczyni i bankiem spermy, zesra się, ale zrobi to dziecko bo taką ma fanaberię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie robi jak chce. Mnie to już nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje ,ale czasami lepiej jest odpuscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z tymi kobietami, które nie miały szans na dziecko wcześniej? Moja koleżanka ma 39 lat i dopiero zaczęła układać sobie życie. Niestety z byłym mężem nie miała dzieci (może i dobrze), a chciałaby być mamą. Powinna według was zrezygnować? Ja ją wspieram, ale ja sama urodziłam w wieku 32 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK 39-41 wpadka OK,ale planowanie in vitro w wieku 45 ??przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wpadka po 41 roku życia, to co ??? ABORCJA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy może mieć bachorka kiedy mu się podoba,jest macica sprawna jest dzieciak,koniec filozofii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale o antykoncepcji i ryzyku podczas ciazy w takim wieku slyszalas?Mamy nie tylko d...e ,nie zapominajcie o glowie !!!Zwlaszcza w tak dojrzalym wieku ,trzeba miec czas i zdrowie aby te dziecko wychowac!!Zrobic to nie sztuka!!! Stare a ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dwie wypowiedzi są moje pod rząd , paranoję masz ty comuważasz ,że gość to jedna osoba? W takim razie jestem też tobą. I też mam juz dziecko, i podróżuję, bo mam na to czas i pieniądze. Nie bawię się w pierworódkę pod pięćdziesiątke. Widzę,że ten bazarek , cekiny i york to jednak trafiłam. Lepei zajmij się czymś adekwatnym do wieku, bo ze starego konara ńie wyciśniesz soku. Nie pochlebiaj sobie..nie trafiłaś!!! Skoro temat Cię nie dotyczy, to po co się na takim forum wypowiadasz?? Pytanie autorki były skierowane do kobiet po 40 -stce , które starają się o dziecko...Nie wiem dlaczego drazni was ciąża w tym wieku...nie chcesz nie ródź , ae co ci do tego ,co robią inne??? Ty będziesz te dzieci wychowywać??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dopiero jest tok myslenia nie wazny wiek liczy sie macica i produkcja!!A odpowiedzialnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście porąbane..i to zdrowo...temat niby ich nie dotyczy,a włażą i piszą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno..zobaczycie jak czas szybko płynie i za jakiś czas będziecie też w tym " starczym " wieku..haha i wtedy bedziecie inaczej myślały..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalamuje mnie tok myslenia 40+! Rodzic tak dlugo jak sie da!Zawsze myslalam ,ze z wiekiem kobieta staje sie dojrzala i madrzejsza ale nie ...mysle ze mniej odpowiedzialna jest ciaza 45 latki anizeli 20 latki,ktorej brak doswiadczenia.!!Wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty porabana po co wlazisz??Dotyczy Cie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci powiem kwoczko nie zaglądaj do macic innych bab,masz swoja i jej pilnuj boli to piękna myśl?:-) tak pokwicz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uwazam ,ze to staruszki i nic im sie od zycia nie nalezy.Zycie jest piekne w tym wieku,kobiety dojrzale ,a jeszcze nie stare.No ale nie jest to czas na rodzenie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×