Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagmarka90

Czy to ciąża? Blada kreska..

Polecane posty

Gość Dagmarka90

Witam!bardzo chciałabym podzielić się z kimś moim "problemem ". .tydzień temu( 16dzień cyklu) byłam u ginekologa na kontroli, cytologia itd..powiedział mi że mam.dość grube endometrium jak.na ten dzień cyklu 13mm I albo bedę mieć okres bardzo bardzo obfity albo możliwe zapłodnienie i.coś się tam już w tej.mojej macicy dzieje :-) .miesiączkę powinnam dostać pojutrze. Mam cykle 24-25 dniowe.owulacje miałam 13 dnia cyklu. Wczoraj nie wytrzymalam i zrobiłam test .wiem wiem..za szybko.. Wyszedł negatywny tzn blada kreska pojawiła się ale po jakichś kilku godzinach... Kiedy to spojrzałam na test ponownie..wiem że nie powinno.się odczytywać po takim czasie wyniku.więc uznałam go za neg. Dziś rano powtórzyłam test rano.. W przeciągu kilkunastu minut pojawiła się również blada kreska ale taka naprawdę ledwo ledwo... Jakby cień.. Wieczorkiem również test.kreska pojawiła się w przeciągu 5 minut.była dość wyraźną Nie jakąś mega ciemna ale już wyrazniejsza .później jakby troszkę zbladla gdy test "wysechl ". Dodam że.nie planowałam.dziecka ale bardzo.bardzo bym się ucieszyła. No i że w dni płodne doszło do zbliżenia. Tj dwa.dni przed owu i w dzień owu :-) przepraszam za tak.długa wypowiedź i.bardzo proszę o jakiś odzew. Czy miałyscie podobnie? Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jest nawet blada kreska to ciąża jest. Test wykrywa hormon którego bez ciąży nie ma w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj zdjęcie . Raczej jesteś w ciąży. Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za.odpowiedź. :-) śledzę od czasu do czasu to forum ale nigdy nie przypuszczałam.ze zadam tutaj tego typu pytanie.po prostu do.lekarza iść jest jeszcze dużo za.wcześnie. A.już mnie nosi z niepewności :-) chciałabym już wiedzieć :-) jednak te kreseczki są.dość podejrzane. Ta rano pojawiła.się po dłuższym czasie, a ta dziś wieczorem pojawiła się szybciej ale wyblakla.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Ja miałam bladziuteńką kreskę na teście zrobionym przed okresem. Teraz jestem w 9tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarka90
Jak mogę tutaj dodać foto?i.mam jeszcze pytanie.. Czy faktycznie pogrubione endometrium trzy dni po owu być może świadczy o zapłodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstaw zdjęcie w pokazywarkę, albo zapodaj net, czy coś w tym stylu i wklej link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotosik.pl tam możesz za darmo wstawić zdjęcie i wybrac potem ppkaz bezpośredni adres do zdjęcia. Link zlopiowac i wstawić tu w nowym poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarka90
Dodam że boli mnie brzuch jak na okres ..kluja jajniki.. Więc pewnie okres przyjdzie. Aha i.dodam że.testy były różnych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez widze kreche!!! Ciaza!!! Gratuluje!!!:* nie boj sie bo objawy ciazy sa takie jak nadchodzacej @! Ja mam jutro wielki dzien bo okresu brak podbrzusze pobolewa i jajnik zwlaszcza prawy! Jutro robie test trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że Cię boli jak na okres, nie.znaczy, że będziesz mieć okres :) to może być objaw wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarka90
Więc trzymam kciuki oby był pozytywny u.ciebie ;)!! ja.bardzo bym.chciała aby to była ciąża. Nie staraliśmy się jakoś specjalnie o.dziecko ale bardzo bardzo bardzo bym się.ucieszyła :-) :-) mam tylko.nadzieję że nie dostanę @... Aha i mam.podwyższona temp. Tj 37,1 37,2 od kilku dni. Temp mierzy się w pochwie bądź jamie ustnej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarka90
Przepraszam, że zadaje być może takie głupie pytanie ale jestem niezorientowana w temacie zbytnio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak najlepiej jeszcze przed wstaniem z lozka☺ u Ciebie to ewidentna ciaza i test pozytywny i podwyzszona temperatura! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarka90
Tylko,.ze.ja.nigdy wcześniej nie mierzyłam temp. Ale założyłam że.jeśli mam 37,2 to jest ona podwyższona..z tym że pod.pachą mam 36,4.. Dziwne.. No i te kreski też jakieś dziwne ..Bo nie dość, że nie.pojawiały się.natychmiast to.jeszcze na jednym teście.wyblakla :| chciałabym już wiedzieć na 100%:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test ciazowy wykrywa hormon obecny tylko w ciazy, wiec jesli pojawila sie druga kreska- nawet po kilku godzinach to jest to ciaza☺ chyba ze test jakis wadliwy☺ ale mowilas ze zrobilas kilka i wyszly pozytywnie wiec jest dobrze☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarka90
Dziękuję za odpowiedzi :-) bardzo się cieszę.choć wiem ze jeszcze nie powinnam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreska blada bo ciaza jest wczesna, zrob test za jakies 2 dni m na pewno 2 kreska bedzie juz bardziej widoczniejsza☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarka90
Dziękuję że odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H helix
Ten test obejrzany po kilku godzinach jest nieważny, ale kolejne, na których pojawiła się po kilku minutach kreska, choćby bladziutka, wskazują na ciążę. Kreseczka na początku jest blada, bo stężenie hormonu jest na granicy wykrywalności. Po kilku dniach pojawi się gruba, wyraźna krecha. Dla potwierdzenia idź na test z krwi, aby określić ilościowo BetaHCG. Potem po 2 dniach powtarza się test. Jeśli stężenie się podwoi, znaczy to, że ciąża żyje i ładnie się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w ciąży:) Też miałam taka kreskę,a po kilku dniach już mocniejsza.. Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie Twoim szczesciem! I mam nadzieje ze jutro bedziemy sie cieszyc podwojnie! ☺ Dam znac rano☺ dbaj o siebie! Ba! O Was!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H helix
Temperatury mierzonej w pochwie lub ustach nie można porównywać z temperaturą pod pachą. We wszelkich jamach ciała termometr zawsze wskaże więcej niż pod pachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarka90
Rozumiem ale co do tej temp. To obliczajac.dni płodne itd.. Powinno się brać pod uwagę temp np mierzona w.pochwie tak...? bo już.nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarka90
Gość koniecznie daj znać rano :-) a poza tym możesz.napisać jak masz na imię albo jakieś pseudo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez widze kreske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam test, niestety negatywny. Ale sie nie poddaje i bede walczyc dalej o moje szczescie! A Ci zycze Wszystkiego Dobrego dla Ciebie i maluszka!❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy można mówić że test po kilku godzinach jest nieważny!! A te jak takie cielaki mówią jej ze to ciąża! Jakie wy jesteście puste. Umiecie czytać ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×