Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wróżba z obrączki, robiłyście? Mętlik w głowie....

Polecane posty

Gość gość

Ja właśnie zrobiłam...podobno wielu osobom się sprawdza.... Wszystko byłoby idealnie, ale trochę się przeraziłam.... Wiek ślubu podała idealnie....ale jak zapytałam o imię tego jedynego to wyszedł inny niż mój mąż...swoją drogą wyszło imię i nazwisko faceta, którego znam....(powiedzmy, że będzie to "MG") Z obecnym mężem jestem od 8 lat...ślub wzięliśmy w tym roku.... Przed ślubem w czasie bycia ze sobą mieliśmy kilku miesięczną przerwę....ja w tym czasie byłam właśnie z MG, ktorego wystukała obrączka.. później się popsulo, bo chodź pasowaliśmy do siebie fizycznie idealne, takiego przyciagania do drugiej osoby nigdy nie czuliśmy, to on miał jeszcze też do poukładania w glowie ze swoją byłą.... dlatego przestaliśmy się spotykać, a ja po pewnym czasie wróciłam do mojego obecnego faceta... Po dwóch latach od tego czasu wzięliśmy ślub... MG również miał wziąć, jednak rozmyslil sie krotko przed....MG siedzi mi w glowie juz od 7 lat...Przerażam samą siebie, bo co raz bardziej mam wrażenie, że wyszłam za obecnego tylko dlatego, bo chce czuć, że ktoś mnie kocha, że jestem potrzebna....z MG była ciągle niepewność...dlatego że on sam w końcu nie wiedział czego chce...Maz mnie kocha i wiem, że zrobi dla mnie wszystko.... A ja jestem trochę rozdarta w środku smutas.gif Przez dwa lata wyrzuciłam MG ze swojej głowy...ale to i tak ciągle wraca...a już w ogóle teraz... jak on odwołal swój slub.... Sama nie wiem czego chce od życia...Nawet nie chcę dzieci... a mam już 26 lat...a co raz bardziej myslę, czy to nie wina niewłasciwego faceta? Bo chyba kobieta powinna chciec dazyc do macierzynstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czym polega ta wrozba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wierzysz w pierdoły to zawsze będziesz mieć mętlik w łepetynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie na czym?;-) zaciekawiles mnie... Kto ci ja robil? Sama bym sprubowala... I jak zgadnac co do joty z imienia i nazwiska partnera przeznaczonego? Mysle ze wrozby sie takie sprawdzaja moja kolezanka tez kiedys wrozyla i wiek przed 30 nie mogla wziasc slubu. Bo by jej ten zwiazek nie wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wrozyla 4 dzieci a nie mam ani jednego i miec nie bede i to na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mętlik w głowie" maja tylko idiotki wierzące we wróżby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi tylko o wrozbe...tylko o to co czuje...a wrozba tylko umacnia mnie w przekonaniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy wierzyc, w tamtym roku wykonalam i wyszlo imie ktorego wlasciwie nie znalam, przypomniala mi sie ta wrozba w tym roku po tym jak ktos o tym imieniu mnie zostawil ot tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam.Nic się nie sprawdziło.Ani data ślubu ani liczba dzieci i imie meza. Nie mam męża nie ma dzieci. Ale miła zabawa.Może dla młodych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej siostrze sie sprawdziła, ślub w wieku 21 lat, dzieci. Mnie sie nie sprawdzilo nic a nic, powinnam miec męża od 10 lat i dwojke dzieci, a jestem bezdzietna panną po 30tce, dzieci nie chcę, do facetow nie mialam szczescia długo. A ty autorko skoro masz męża to szanuj go a nie w swoim głupim lbie roisz sobie miłość do kogoś kto ma cie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej siostrze sie sprawdziła, ślub w wieku 21 lat, dzieci. Mnie sie nie sprawdzilo nic a nic, powinnam miec męża od 10 lat i dwojke dzieci, a jestem bezdzietna panną po 30tce, dzieci nie chcę, do facetow nie mialam szczescia długo. A ty autorko skoro masz męża to szanuj go a nie w swoim głupim lbie roisz sobie miłość do kogoś kto ma cie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam tą wróżbę... i wychodziło mi tez podobnie jak tobie autorko...tzn imie inne niz meza... i co? rozwiodlam sie z nim i po czasie wyszlam za tego faceta co wystukala obraczka...ilosc dzieci tez sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz mętlik w głowie, to nie przez wróżbę, tylko przez to, że nie jesteś pewna podjętych przez siebie decyzji. Przemyśl wszystko i zastanów się, przy kim będziesz bardziej szczęśliwa, zanim pojawią się dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem zadowolona z wróżby robionej u Pani Grażyny z http://wrozkagauri.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca polecam rytuały miłosne wróżki Diany (z wrozkadiana.pl)! Otrzymujecie jasne instrukcje i musicie się ich tylko w stu procentach trzymać, żeby osiągnąć swój cel - u mnie było to uratowanie małżeństwa. UDAŁO SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są jednak głupie wy naprawdę nie wiecie czym jest miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×