Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo będziecie głosować w wyborach?

Polecane posty

Gość gość
STOŁKI, STOłki, stołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę głosował na albo PiS, Korwin przede wszystkim dlatego, że nie dadzą manipulować naszym krajem Unii Europejskiej i Niemcom. PiS jest bardziej związany z religią katolicką co może być ochroną przed Islamistami i tym co dzieje się w krajach Europy zachodniej. Nie chcę takich sytuacji jak na zachodzie Europy. Grecja, Francja, boryka się z napadami z agresywnymi zachowaniami Emigrantów, Niemcy ściągnęli emigrantów do Europy a potem mają zamachy, gwałty nie radzą sobie z tym i każą innym krajom brać ich do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, przecież na gospodarce najlepiej znają się rolnicy, a nie ekonomiści! x Gdyby ekonomiści znali się na finansach i gospodarce, to byli właścicielami najpotężniejszych firm na świecie i byliby najbogatszymi ludźmi, a nie są! To chyba jednoznacznie przedstawia jaka jest ich wiarygodność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz w życiu na pis. zawsze bylam za po. teraz widzę, że to jedno wielkie g****o, i pis i po. po sondarzach jestem pewna, że pis wygra i szydło będzie premierem. dla mnie jest to parta jakichś debili. ale jedno co mają dobre to 1) są przeciwni przyjęcia imigrantów, co popieram. 2) są za tym, by mundurowi więcej zarabiali. mój facet jest takowym, dlatego będę go wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy wam dadza haha :D prawdę mówiąc głosuje na pis z 3 powodów: 1. PO przestanie wpuszczać w polska ekonomie rabusiów z zach. Europy. 2. Pis w swoich poglądach jest za KK co jest mi wgl obojętne, (nawiasem mówiąc kk jest moralnie pozytywny a w każdym gronie owiec znajdzie się jakaś czarna :P) (w PO jest ich całe stado) 3. Nic nie mam do pis, obietnice ich mnie nie dotykają:P a z tego co pamiętam (a mam dobra pamięć) Pis, w ciągu 2 lat swoich rządów zawalczył z korupcją i nieuczciwymi praktykami w swoim gronie (koalicji) przez co sam rozpisał ponowne wybory (zaryzykował-przegrał). PO za to wyciągnęła królika z rękawa (którym notabene okazała się świnia) i straszyła pokolenia! Polaków Pisem co jest nie prawdą, Pis nikomu do domów nie wjeżdżał (zwykłym ludziom) a li tylko tym co skorumpowani na szczeblach władzy, czyli tym dzięki którym m.in. Państwo RP jest dziś tak zadłużone a wy mniej zarabiacie (ci ludzi po prostu okradali budżet.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
KORWIN. Kukiz może i dobry chłop, ale on nic by nie zdziałał, ma za małe doświadczenie w polityce i w rozgrywkach by go zjadło nawet jego zaplecze, zresztą ludzie o różnych poglądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nie wiesz o czym piszesz? PiS i PO to w gruncie rzeczy ta sama partia, jedna bez drugiej nie miałaby racji bytu i tylko odsunięcie ich od władzy da jakąkolwiek szansę na poprawę sytuacji w PL... jeśli tego ludzie nie zrozumieją, to teraz wygra PiS, narobi burdlu jak PO, a za 4 lata znów wygra PO, bo ludzie będą mieć dosyć PiS i już zapomną o rządach platformy i tak do usranej śmierci będą wymieniać się stołkami. Pozbyć się także należy politycznej dzi/wki PSL która za stołki z każdym wejdzie w koalicję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errerere
oczywiscie że na Kukiza. Dlaczego? Dlatego że PO i PIS już rządzili i w Polsce było biednie. Trzeba postawić na nową partię, jesli naprawdę chcemy zmiany w Polsce, jeśli chcemy by nasze dzieci nie wyjeżdżały lub żeby ci którzy wyjechali, wrócili do Polski. Głosując na PIS i PO po prostu podtrzymujecie słabą gospodarkę i nic sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 4 lata PO będzie dryfować na tratwie na oceanie spokojnym :D jak SLD PSL i inne, skład dzisiejszej PO to ludzie ścieki innych partii, myślisz, że ci leniwi stołkowicze zechcą machać wiosłami ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosujcie na Kukiza i na Korwina, tak aby razem mieli co najmniej te 15%, oni się razem dogadają, bo widać że łączą ich wspólne cele i będą siłą która nie dopuści do przegłosowywania niewygodnych dla Polski ustaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO , ponieważ nie chcę państwa kościelno-policyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 4 lata PO będzie dryfować na tratwie na oceanie spokojnym x Ty się o to nie bój, Tusk nawiał do Brukseli bo wiedział, ze te wybory są stracone i że ludzie mają ich dość, teraz zapewne wygra PiS, zaczną się prowokacje, wojna z Rosją o tupolewa, itd... a za 2-3 lata wróci Tusk (być może z nową partią) z hasłem, że wrócił aby ratować Polskę przed Kaczyńskim i Macierewiczem. To wszystko już jest góry zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Europa wypięła się na Tuska, zresztą kto się tam liczy z jakimś małorolnym polaczkiem?😴 za darmo tam nie polazł, darmowe kontrakty na wyjadanie polskiej gospodarki za głodowe miejsca pracy haha i wypompowywanie polskiego pkb na zachod, owszem konsument zarabia marne grosze ale, ale i kupuje w sklepach z których strumień jednokierunkowy, korzysta usług banków z zagranicznym kapitałem - strumien jednokierunkowy, można by wymieniać i wymieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba głosować na Nowoczesną, Partię razem i Nowacką, bo to są młodzi nieskorumpowani ludzie, którzy znają polskie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie w nowoczesnej są nieskorumpowaniu ludzie, którzy od 26 lat ściśle współpracuję z rządami i do tego ich lider Petru, który blisko współpracował z Tuskiem i Komorem. Jeśli już ktoś ma zamiar głosować na POPiS, to przynajmniej nie głosujcie na ludzi z pierwszych miejsc na liście, wybierajcie tych na końcu, niech do sejmu wejdzie nowa krew, a nie cały czas te same mordy od 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zagłosuję na PIS :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walka o dostęp do koryta.. Chyba w ogóle nie zagłosuję Na nieznane partie..ludzi..trochę to ryzykowne..nie mniej logicznie 'mówi'Razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ryszarda Petru i Nowoczesną. Nie na PiS - bo to populiści i socjaliści, obiecują wszystko wszystkim, ale nie mówią skąd wezmą na to te setki miliardów, zwyczajnie oszukują ludzi by zdobyć władzę, Do tego wróc***aranoja smoleńska, podsłuchy, pomniki itd. Nie na PO - bo ta partia jednak parę razy się pogrążyła. Nie na Zjednoczoną Lewicę - bo to też populiści jak PiS, rozdawnictwo i nic więcej, żadnych pomysłów na uzdrowienie gospodarki. Nie na Kukiza i Korwina - oni grają w tej samej lidze osób nieodpowiedzialnych, narwanych, bazujących na złych emocjach, rozwalić wszystko i tyle. Korwin jeszcze w dodatku ubliża kobietom, a Kukiz na niczym się nie zna. Na Kukiza i Korwina głosuje pryszczata gimbaza nie mająca pojęcia o świecie i gospodarce. Partia Razem - straszni lewacy żyjący w urojonym, utopijnym świecie - skąd miliardy złotych na ich populistyczne pomysły? PSL - wiadomo, praca dla swoich, rodziny i znajomych. Dlatego Petru - facet zna się na gospodarce, jest ekonomistą, chce zlikwidować wszelkiego rodzaju przywileje emerytalne, komunistyczną Kartę Nauczyciela, pozbawić działaczy związkowych ciepłych posadek. Oczywiście różne przygłupy będą pisać, że to jakaś banksterka, że doradzał Tuskowi czy Komorowskiemu (może jakiś przykład, dowody?), że 3x16 to większe ceny żywności. Wystarczy posłuchać Petru jak on to komentuje, wgłębić się i wyrobić zdanie. Jedyny fachowiec wśród bandy populistów i utopistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosując na niejakiego Petru godzisz się na wzrost cen żywności, takich jak: owoce, warzywa, mleko, jajka, mięso, itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście różne przygłupy będą pisać, że to jakaś banksterka, że doradzał Tuskowi czy Komorowskiemu (może jakiś przykład, dowody?), że 3x16 to większe ceny żywności x Akurat to jest fakt, ceny żywności wzrosną bo VAT podskoczy do 16%, tak samo wzrosną ceny książek, czasopism. Niejaki Ryszard Petru był nieformalnym doradcą rządu Tuska i wspierał w kampanii prezydenckiej Bronisława Komorowskiego... zanim się na kogoś zagłosuje, to wypadałoby zapoznać się z przeszłością owego kandydata, a nie wierzyć w puste slogany wyborcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scotti
Ludzie,idźmy w niedzielę wszyscy na wybory!!! Nie pozwólmy żeby starsi ludzie zadecydowali po mszy niedzielnej o losie tego kraju! To my będziemy musieli wyjeżdżać do Anglii na zmywak,a nie oni!!! Nie pozwólmy żeby wygrało partyjniactwo!!! Mamy dwie opcje: KUKIZ15 I KORWIN!!! Nie zmarnujmy tej szansy na lepszy kraj!!! Weźcie się w garść . Przed komputerem nic nie zdziałamy!!! Jak ktoś pisze że nowoczesna partia to ma sieczke z mózgu. Petru to komunista z PZPR . Partia Nowa ale ryje Stare .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiesz o czym mowisz gosciu x Tu masz artykuły spożywcze obłożone podatkiem 8% i 5%, głosując na niejakiego Petru sprawisz, że ceny tych artykułów wzrosną o odpowiednio 8% i 11%, ale za to taniej będziesz mógł sobie kupić pralkę :P Stawka Vat w wysokości preferencyjnej, 8% nakładana będzie na następujące grupy asortymentowe produktów spożywczych: Mąki, mączki i granulki z ryb, skorupiaków, mięczaków lub pozostałych bezkręgowców wodnych, niejadalne, Ziemniaki suszone, nawet pocięte w kawałki lub plasterki, ale dalej nieprzyrządzone Ziemniaki suszone w postaci mąki, mączki, płatków, granulek, Ziemniaki przetworzone lub zakonserwowane, gdzie indziej niesklasyfikowane, Warzywa zakonserwowane tymczasowo, Warzywa suszone, włączając grzyby, Warzywa i owoce, krojone i zapakowane, Fasolę zakonserwowaną w inny sposób niż octem lub kwasem octowym, z wyłączeniem gotowych dań z warzyw, Groszek zakonserwowany w inny sposób niż octem lub kwasem octowym, z wyłączeniem gotowych dań z warzyw, Warzywa (z wyłączeniem ziemniaków), owoce, orzechy i pozostałe jadalne części roślin, przetworzone lub zakonserwowane octem lub kwasem octowym, Owoce i warzywa przetworzone i zakonserwowane, z wyłączeniem produktów o zawartości alkoholu powyżej 1,2%, Dżemy, galaretki owocowe, przeciery i pasty z owoców lub orzechów, Orzechy, orzeszki ziemne, prażone, solone lub przetworzone w inny sposób, Owoce i orzechy zakonserwowane tymczasowo, nie nadąjące się do bezpośredniego spożycia, Pozostałe owoce przetworzone, suszone lub zakonserwowane, Skrobie; inulina; gluten pszenny; dekstryny i pozostałe skrobie modyfikowane, Glukoza i syrop glukozowy; fruktoza i syrop fruktozowy; cukier inwertowany; cukry i syropy z cukru, gdzie indziej niesklasyfikowane, Olej kukurydziany, Wyroby ciastkarskie i ciastka, świeże, Cukier trzcinowy lub buraczany surowy, w postaci stałej, Melasa, Owoce, orzechy, skórki z owoców i pozostałe części roślin, zakonserwowane cukrem, Substytuty kawy; ekstrakty, esencje i koncentraty z kawy lub substytutów kawy; łupiny i łuski kawy, Sosy; mieszanki przypraw; mąka i mączka z gorczycy oraz gotowa musztarda Przetwory homogenizowane oraz żywność dietetyczna, Zupy i buliony oraz przetwory z nich, Mączka i granulki lucerny, Gotowa karma dla zwierząt domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podatek VAT w wysokości 5% zapłacimy między innymi od produktów z grup asortymentowych: Mięso z bydła, owiec, kóz, koni i pozostałych zwierząt koniowatych, bądź drobiu, świeże lub schłodzone, Podroby jadalne z bydła, świń, owiec, kóz, koni i pozostałych zwierząt koniowatych, świeże lub schłodzone, Mięso zamrożone z drobiu, bydła, świń, owiec, kóz, koni oraz podroby jadalne, Tłuszcz z bydła, owiec, kóz, drobiu lub świń, Ryby, filety rybne i pozostałe mięso z ryb, wraz z podrobami, świeże, schłodzone lub zamrożone, albo solone, suszone i wędzone, Kawior i namiastki kawioru, Skorupiaki zamrożone lub zakonserwowane w inny sposób, Ziemniaki, inne warzywa, owoce i orzechy zamrożone, Soki warzywne owocowe oraz ich mieszaniny, Oleje i tłuszcze oraz ich frakcje z ryb i ssaków morskich, Olej sojowy, z oliwy z oliwek, z orzeszków ziemnych, słonecznikowy, z nasion bawełny, z rzepaku, gorczycy, rzepiku, palmy, kokosa, Woski roślinne, Margaryna i podobne tłuszcze jadalne, Mleko płynne przetworzone, mleko i śmietany o zawartości tłuszczu >6%, mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku, Kazeina, serwatka, laktoza, Lody śmietankowe i pozostałe lody jadalne, Ryż łuskany, Mąka pszenna lub żytnio-pszenna, Kasze, mączki i granulki zbożowe, gdzie indziej niesklasyfikowane, Pieczywo świeże, chrupkie, suchary, tostowe, Makarony, pierogi, kluski i podobne wyroby mączne, Gotowe posiłki i dania na bazie mięsa, podrobów lub krwi, Jaja bez skorupek oraz żółtka jaj, świeże lub zakonserwowane; jaja w skorupkach, zakonserwowane lub ugotowane; albumina jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że godząc się na propozycję 3x16% wzrosną też ceny innych towarów i przede wszystkim usług... w w tym usług budowlano-remontowych, które jako tako jeszcze trzymają ten kraj na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejaki Ryszard Petru był nieformalnym doradcą rządu Tuska i wspierał w kampanii prezydenckiej Bronisława Komorowskiego xx Możesz poprzeć te głupoty jakimś choćby linkiem? A co do cen żywności, Ryszard Petru: Ceny żywności są bardzo konkurencyjne, w Polsce akurat, to jest tak, że będzie mniejsza marża pośredników, proszę mi wierzyć, przy tak dużej konkurencji na rynku, ten VAT zostanie skonsumowany, mniejsza będzie marża pośredników. Tak samo jest z książkami. Jeżeli ja jestem autorem książki, a byłem autorem książki wiem, jestem dalej, ale widziałem to ci, którzy sprzedają moją książkę biorą rabat 55 proc., czyli książka moja kosztuje 20, plus narzut i 45 się nagle robi, 45, czyli 25 złotych za samo to, że ona leży w księgarni. Z tego można zejść, jest z czego zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×