Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo będziecie głosować w wyborach?

Polecane posty

Gość gość
Przyjezdzam z mezem z Frankfurtu,aby zaglosowac na PiS.Pamietam czasy jak sie zastanawialismy,dlaczego ludzie zyja tak nedznie i nie protestuja.Teraz widze,ze cos idzie ku lepszemu.Nie mam zadnych profitow,ale bede tak glosowala.Niech tylko zepchaja ten ker,bo mnie wkur...ia no i jakos sprawiedliwie rozloza te 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczę kto będzie najrozsądniejszym kandydatem z anty-PiSowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbym by rzadzil Ruch Narodowy ale on nie jest tak znany i tak mocno popierany. Bede glosowal na PiS bo tylko on z tych realnie majacych tyle poparcia z najlepiej ocenianych partii chce dla nas dobrze. Po sami zdrajcy, zlodzieje. Ludzie glosujacy przeciwko nas i naszym braciom Wegrom nie.sa dla mnie Polakami. Nowoczesna to samo co Po tylko nie mieli jeszcze szansy krasc. Kukiz 15 nie koniecznie ufam poza poslem Andruszkiewiczem. O lewicy to nawet pisac nie bede bo lewica to to samo co lewactwo w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poseł Adam Andruszkiewicz to "Wolni i Solidarni" i bardzo dobrze, że odszedł z Kukiz 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak jak bedziemy glosowac na taka drobnice przejdzie pis, trzeba ich wykurzyc kims wiekszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, drobnica już dawno powinna ze sceny zejść.. nie mają najmniejszych szans w wyborach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal wierze w PiS.Chociaz jestem juz u schylku zycia,corka,wnuki za granica,to mam nadzieje,ze w Polsce bedzie dobrze.Trzeba na to czasu,cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×