Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość penelpoa2

płaszcze zimowe

Polecane posty

Gość penelpoa2

Wtam Ostatnio kupiłam swietny płaszczyk zimowy ,po wielkim boju w internecie trafiłam na sklep i dzięki bogu trafiłam tam i nie żałuje. Przyjaciółki są oczarowane,swietnie skrojony super,zreszta ocencie sami www.styl-sklep24.sstore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola8530
heh, tak to można kupować jak się ma idealną figurę :) ja niestety muszę łazić po sklepach i przymierzać! dobrze że mam w Lublinie outlet center to przynajmniej trochę też oszczędzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców w gminie namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa2
Nikola8530 modelką nie jestem,u mnie też znajdzie się tu i tam ale podane są rozmiary i zawsze na spokojnie znajdziesz dla siebie styl-sklep24.sstore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci zajrzeć na-www.odkupuj.pl mają bardzo dużo płaszczy, ubrań i czego dusza zapragnie, ogólnie fajny serwis ogłoszeniowy i jeszcze ceny są do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola8530
dzięki, ale jednak chyba wolę sprawdzać fakturę rzeczy osobiście :) czasem rozmiar to nie wszystko, często są źle uszyte, rękawy za krótkie... a tak w takim outlecie np. przymierzę, hah;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka2345
Dokładnie, lepiej przymierzyć płaszcz zanim się go kupi. Ostatnio mierzyłam bardzo drogi, piękny płaszcz z wełny i niestety, rękawy były za krótkie. Z reguły chodzę do outletów, tak jak koleżanka wyżej i kupuję rzeczy tam, mam pewnośc że nie przepłacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też szukam fajnego płaszczu, dopasowanego, fajny krój taki zimowo jesienny. Musze jechać na zakupy. Chyba że rzeczywiście znacie jakieś fajne sklepy w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze płaszcze zimowe znajdziesz na stronie internetowej http://www.cozacena.pl/ Znajdziesz najlepsza cenę interesującego ciebie płaszcza. Wystarczy kliknąć i wszystko masz w zasięgu ręki bez niepotrzebnego biegania po sklepach i stania w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×