Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukamy przystojniaka na wieczór panieński

Polecane posty

Gość gość

Możliwy seks. Nas będzie 7 dziewcząt w wieku 19-26, jesteśmy dosyć "wyzwolone" dlatego szukamy Pana który lubi to i owo oraz ma CZYM się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ostatnio odpowiedziałem na taki anons, skończyło się tym, że ciągnęły mnie na lince za samochodem. Nigdy więcej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam na 7 napalonych desperatek? Nie ma takiej kasy za jaką bym poszedł . Ni c***a , wibratory w dłoń i do przodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maila podaj dogadamy....krótko i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się pochwalić by było, ale jestem starszy o wiele od Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 17 lat i 19 cm - nadam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha to zwykła ściema jakiegiś jełopa dajcie sobie spokój ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwarszawiak
Kiedys na panienskim bylem zwiazany, Dziewczeta zalatwialy mi sie do ust, kazaly lizac podeszwy, skonczylo sie rowniez seksem ale mi zwiazanemu wlozyly sztuczny czlonek do ust i ujezdzaly. Wtedy bylem przerazony ale teraz chetnie bym to powtorzyl. Sluzylem im za podnozek, popielniczke i skakaly pomnie i tanczyly do muzyki... Na zwolnieniu bylem w pracy ponad tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkizZaczka
Ta scierka powyzej niech poda @ Dwie studentki chetnie sie nad toba popastwia. Jesien idzie buty ciagle brudne, chetnie tez odreagujemy stres na tobie, do nogi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwarszawiak
szukampani(malpka)poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba dla Pani
witam wszystkie panie i pary młody 25 letni facet zadbany , przystojny 178 wzrostu szuka starszej kobiety od Ciebie będzie zależało co i jak , ja jestem otwarty na każdą propozycje , oprócz sexsu oferuje wspolne spacery wyjscia do kina na impreze , mogę Ci towarzyszyć w różnych spotkaniach biznesowych , wspolne kolacje . Jestem po szkole gastronomicznej i uwielbiam gotować ......brakuje Ci towarzystwa chcesz zmienić i uwolnić się od codziennych spraw ??? zapraszam Cię na prezentacje mojej osoby po prostu zadzwon 571424989 . przed spotkanie oczywiście pokaże i pogadam na sky kuba123144 zapraszam .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentki z Żaczka, dajcie namiary na siebie. Lubię to miejsce gdzie obecnie mieszkacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniakwawa
Fajny, sympatyczny, inteligentny ;) 32 lata, 185 wzrostu, 85 kg, 20 cm obrzezany :* <3 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×