Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Jest nas pełno !!! :) Prawie codziennie spotykam nowe mamy koło 40 -stki. Mam 42 lata obok przy cycu leży maluszek (3 m-ce) wszystko jest Super :) Ciąża przebiegła idealnie- książkowo. Nawet lepiej jak miałam 15 lat mniej. Dzidziuś zdrowy i cudowny :) Jestem bardzo szczęśliwa i dopiero teraz czuje, ze dojrzałam do macierzyństwa na 100%. Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,jasne,wszystkie starsze ale lepiej niz 20,30-latki hehe. Kobieta po 40-tce co pisze o dziecku "przy cycu"jest projektem kafe i tyle,bo tak gadaja młodziutkie a nie kobieta dojrzała. Jasne,w wiekszosci wpadki po 40-tce,bo nie stosujecie antykoncepcji i myslicie,ze juz w tym wieku w ciaze sie nie zachodzi. Zero swiadomosci fizjologii a pokrzykujecie jak mlódki,ech,żal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 41 lat i 4 miesieczne malenstwo. Moj synek byl jak najbardziej planowany, podobnie zreszta jak pierwszy - urodzilam go tez pewnie dla niektorych pozno, bo w wieku 36 lat. Dzieciaki daja mi duzo radosci. Jak pomysle o sobie w wieku 20-30 lat, to wydaje mi sie, ze dopiero teraz tak naprawde dojrzalam do bycia matka. Mam czas dla dzieci i lepiej rozumiem ich potrzeby. Moge tez sobie na duzo wiecej pozwolic niz kiedys, dzieki temu, ze w okresie przed dziecmi zdobylam dobre wyksztalcenie i doswiadczenie zawodowe. Gosciu mimo wieku rowniez uzywam okreslenia "przy cycu" podobnie jak innych rownie mlodziezowych?? okreslen. Pozwalam sobie nawet o zgrozo na noszenie tenisowek i jazde na snowboardzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 37 lat i 3 letnie dziecko. A także tkwię w nieudanym związku z jego ojcem. Chciałabym mieć drugie dziecko i jeśli w życiu wyjdzie, że jeszcze kogoś poznam to zdecyduję się, nawet po czterdziestce. Marzę o drugim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm..... Jestem szczęśliwą świeżo upieczoną mamą po 40 . Moja najlepsza przyjaciółka lat 43 jest w ciąży - planowanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6688
Hej Dziewczyny, Kobiety! Nie wiem, czy jeszcze ktoś tu zagląda, ale może. Mam 42 lata i chcę poddać się zabiegowi inseminacji (cóż niektórym tak się w życiu układa), mam za sobą dwa poronienia i niby żadnych, prócz wieku przeciwskazań. Potrzebuję wsparcia psychicznego, bym dała radę i cudu, by się udało! Czy ktoś ze mną pogada, odpisze? Może ktoś jest po takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwe wsparcie może dac tylko ktoś realnie bliski,nie anonimowe kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez oczywiscie ze na kafe tez mozna dostac wsparcie :) kurcze tez mam prawie 42 lata i chciałabym dziecko ale mój partner jest chyba bezpłodny, ma pojedyncze nieruchome plemniki, wiec chyba nic z tego nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego między innymi czy to jest pierwsza ciąża, generalnie dużo łatwiej jak jest już kolejna i czy między innymi ma się dobrego lekarza prowadzącego, jeśli tak to nie mamy się czym martwić, ja miałam bardzo fajnego lekarza panią Beatę Chołys Duszyńską i ona świetnie mi prowadziła moje ciążę. Rodziłam też w szpitalu w którtym ona pracuje w Limanowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża po 40 jest możliwa. Trzeba jednak o nią zadbać. Znaleźć dobrego lekarza, który będzie prowadził naszą ciążę oraz wykonać badania prenatalne. Jeżeli mieszkacie w Katowicach to polecam wam centrum medyczne www.sodowski.pl Tam zadbają o waszą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Heja dziewczyny,mam pytanko,czy jesli mam44lata moge zajsc w ciaze od 4lat nie zabezpieczamy sie z mezem mamy dziecko9letnie,poprostu nie moge pigulki mi szkodza,a mam uczulenie na gumki,smieszne,ale prawda pozatym zbyt pozny moj wiek,pomimo to mam okres regularnie,niewiem czy sie bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 miesiące temu urodziłam synka mając 41 lat,ciąża jak najbardziej planowana,przebiegała prawidłowo,jestem zdrowa,na nic się nie leczę. Ale mam już starsze dzieci ,najstarszy syn jest już nastolatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwala mnie ta głupia moda na późne macierzyństwo .Egoistyczne krowy które myślą tylko o własnej d***e . Ciekawe kto sie zajmie tymi dziećmi jak wam coś się stanie . Takk wiem wiem każda z was ma zdrowie jak 20 latka , każda pożyje min 100 lat i żadnej z was nie dotknie choroba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co gdybać ile będę ja żyła czy mąż. Mój mąż powiedział A co mnie obchodzi co będzie po mojej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda na późne macierzyństwo spowodowana jest tylko i wyłącznie programem 500 plus. Kobieta która ma 40 parę lat decyduje się na kolejne dziecko a tym samym otrzymuje świadczenie 500 plus na wszystkie dzieci i po prostu nie opłaca jej się pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie te kobiety które decydują sie na kolejne dziecko w wieku 40 lat (mając juz odchowane dzieci ) żyją w beznadziejnych związkach . Takie małżeństwa nie potrafią cieszyć sie sobą , spędzać czasu razem . Wiec robią sobie kolejne dziecko żeby mieć jakieś zajęcie . Fajne parki po odchowaniu dzieci żyją sobą ., swoim życiem , chodzą razem na jakieś zajęcia itd itd Co innego jak ktoś decyduje sie późno na pierwsze dziecko . On i ona późno sie spotkali i dopiero teraz maga okazje założyć rodzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok mozna zaciążyć i urodzić majac 40-44 alrp otem trzeba odchować przez następne 20 lat . Mając prawie 50 trzeba biegać do przedszkola mając 60 na wywiadówki do szkoły .Ciekawe jaki ma kontakt 15 i 60 latek przecież to 2 pokolenia różnicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty myślisz, że 20 lat różnicy gwarantuje porozumienie? Koleżanka miała młodych rodziców, bo mieli po 22 lata jak się urodziła. Dziś ona ma 37 lat, a rodziców widuje może dwa razy do roku. Nigdy z nimi nie miała dobrego kontaktu, nawet jako nastolatka czy studentka. To były kompletnie inne światy. I co im to dało, że mlodo im się urodziła, jak kompletnie nie mieli z nią więzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:25 Dla 15 latka 35 latek to też stary zgred. Taki wiek. A ludzie dogaduja się jak mają podobne myślenie, wiek nie ma tu nic do rzeczy. Nie każdy 15 latek dopada się z każdym 15 latkiem, mimo, że to rówieśnicy, czaisz? Co do siły , to skoro 50 latek jest za młody na emeryturę, znaczy ma siłę pracować, więc nie jest zgrzybialym starcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że jakoś nie ma drużyn 50 letnich siatkarek czy piłkarzy na Mistrzostwach świata :) Nie ten wiek nie ta energia . Wspomialyście o rozmnożeniu po odchowaniu starszych dzieci -np 19-20 latki dowiadują sie.. o przyszłym rodzeństwie .Często to potem obcy ludzie wychowani obok siebie czy 300 kilometrów od siebie ."Jaja" zaczynają się gdy trzeba opiekować się postarzałymi rodzicami czy przy kwestiach majątkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kobiety są zadbane i inaczej wyglądają niż np.20 lat temu.Każda z nas będzie kiedyś miała 40 lat.W dawnych czasach kobiety w tym wieku przekwitały,nie uprawiały już sexu z mężem,miały dorosłe dzieci. Teraz jest inaczej,biologia przedłuża płodność i skoro można zajść w ciążę to znaczy że organizm jest na to gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sami się odmladzaja na siłę a nie żadna biologia, jest to żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem jak juz macie odchowane dzieci to nie lepiej cieszyć sie małżeństwem ? Spędzać czas tylko z mężem , skupić sie tylko na sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak dla mnie to męża mogłoby nie być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.34 tak sie skupiaja na sobie ze jest kolejna ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Ale jak nie mamy odchowanych dzieci,a wczesniej mialysmy problemy zdrowotne z zajsciem w ciaze,naprawde nikomu nie zycze takich przejc tyle cierpienia,jak kogos to nie dotknelo to dlatego pewnie tak pluja jadem,urodzilam majac34lata,nie planuje dzieci,ale nie moge sie zabezpieczac,moja mama w 40mnie urodzila,mam siostre16lat starsza odemnie,mama zyje i nigdy sie jej nie wstydzilam,dajcie na luz bo nikt nie jest idealem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nic przeciwko poznemu macierzyństwu. Na każde nie znajdzie się zrozumienia.... Ja sama urodziłam pierwsze dziecko w wieku 20 karty był kiedyś taki temat o młodych matkach i był wieczny hejt na młode mamy że to nie wiek na dzieci. Niedawno na jednym z tematów pisałam że chciałabym 3 dziecko tak za rok-mam 33 lata to przeczytałam że nie mam się już w tym wieku pakować w pieluchy że w tym wieku się "odpoczywa i sobą zajmuje". Tutaj nigdy się nie dogodzi dlatego nie ma co sugerować się opiniami z kategorii a tylko decydować samemu za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech każdy sam decyduje za siebie. Ja mam dziecko po czterdziestce i uważam , że jest świetnie. Trójka dorosłych już jest na swoim, a my mamy czwarte dziecko. Ja jestem bardzo zadowolona i mąż również, starsze rodzeństwo często zagląda do domu , biorą młodego do siebie i żyjemy wspólnie, jak jedna rodzina, pomimo, że osobno. Każdy ma swoje zycie i mamy wspólne razem, a łacznikiem jest najmłodsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie niby tak super miec dziecko na stare lata ale wyręczasz sie dorosłymi dziećmi . Dorosłe dzieci zaglądają do domu bo jest młode a jakby tego dziecka nie bylo to co ? Dorosle dzieci mialyby was w d***e ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowkka
Wiele kobiet nie ma takiego szczęścia jak Ty.. taki niestety czas troszkę na pograniczu. Polecam suplement http://www.inofem.pl/, dla kobiet, które chcą zajść w ciąże, ale akurat ich wiek i te rozregulowane hormony mogą niestety negatywnie wpłynąć na test ciążowy. Suplement wspomoże was w czasie starań o dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×