Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
valerie89

Busy do Niemiec

Polecane posty

Gość Olek Kiszka

Od wielu lat podróżuje jednym  transportem który oferuje wyjazdy do Niemiec giftskielce.pl nie drogo , komfort jazdy bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszkorkos

Jak szukacie sprawdzonej firmy, świadczącej usługi transportowe z Polski do Niemiec to mam swojego faworyta - olivierbus.com . Dwa lata temu korzystałem z ich pomocy i złego słowa powiedzieć nie mogę. Dotarłem bezpiecznie, a co było istotne – na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie polecam firmy MobilBus, są nierzetelni. Kierowca zmienia godziny przyjazdu, po czym w ogóle nie pojawia się na wyznaczonym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znalezienie zaufanej i niedrogiej firmy, która zajmuje się transportowaniem osób do Niemiec jest ważne. Ja osobiście polecam wam skontaktować się z przewozosobnysa.pl Korzystałam z ich usług już wiele razy i wiem że można na nich w pełni polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markpo

Jeśli chodzi o niedrogie i bezpieczne busy do Niemiec i Danii to sprawdzi się firma Awtrans www.awtrans.eu/ Mają przyzwoite ceny, oferują komfortowe warunki i dobrych kierowców. Przewożą też paczki, także można coś przez nich podać rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirkek

Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą przewozową Holub Travel z siedzibą w Toruniu. Firma oferuję wygodnych i bezpiecznych przewozów busem do krajów UE.  Firma specjalizuje się w transporcie osób, paczek i korespondencji i warto wejść na ich stronę i zapoznać się dokładniej  z ich ofertą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój tata od kilku lat pracuje w Niemczech i często podróżuje do Polski. Od zawsze wybiera firmę Eurotransfer.pl i jeszcze nigdy się nie zawiódł. Komfortowy przejazd od drzwi do drzwi w bardzo rozsądnej cenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam AJM Transport z Krakowa. Organizowałam z nimi wyjazd do Niemiec. Szybko sprawnie i bez zbędnych ceregieli. Pracownicy dojechali na czas i w dobrych warunkach podobnie z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma Bolo z Biłgoraja oferuje przewozy do Niemiec, wyjeżdżają z ponad 30 miejscowości w Polsce i można nimi dojechać do bardzo wielu miast w Niemczech. Dokładne trasy można sprawdzić na stronie: http://bolobusydoniemiec.pl/.  Ja lubię z nimi podróżować, bo mają bardzo wygodne busy, sam przejazd jest szybki, a ceny bardzo rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×