Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BlondynaM

UWIELBIAM PIEŚCIĆ SOBIE CIPKE

Polecane posty

Gość BlondynaM

Poranek zaliczam do udanych. . 25 cm wibrator od rana w mojej cipce. .wodoapad soków. . Teraz mam uśmiech na twarzy i spokojnie mogę wypić sobie kawkę:):)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
niegrzeczna sunia, wolałbym ja ją popiescic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodek
To po takim pieszczeniu c**eczki pora zjesc śniadanko , a kawa na drugim miejscu! bo jak nie zjesz sniadanka to glodek przyjdzie i zerznie cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
gość23 pewnie zrobił byś to tysiąc razy lepiej koteczku. .Głodek na śniadanko tylko jogurt, chce dbać o figurę. . Nie będziesz zły ze tylko jogurt kawka też. .a to co chcesz mi zrobić to Ja nie mam nic przeciwko. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodek
no dobrze niech ci bd ten jogurt potem moze uzupelniemy witaminki i dostaniesz duzo spermyyy ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
gość23 poczuła byś w sobie prawdziwego mezczyzne z potężnym fiutem suczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
konradtwardy następnym razem będę pamiętać. . :* uspokojcie się Panowie. .bo znowu mam wilgotną. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto mam dość twoich tematów. Czy ty nie widzisz jaka jesteś śmieszna? A jedynych kogo podniecasz to tylko tych co mają swoją rękę jako partnerkę. Dobrze mówią ze blondynki są durne jak imadło nie tylko po kolorze włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz kilo nadwagi? Kac gigant to tylko jogurt na ten pusty łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyny to jednak idiotki. Baba ma tyle co z palucha strzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
gość Jeżeli coś Ci się nie podoba to nie czytaj. Ale masz problem. . :) Ojej biedactwo tak tym się przyjęłam, że aż wcale. . ;) pozdrawiam środkowym palcem. . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
Pffff. . :) hahhaha jakie głupie babsztyle wynocha mi stąd jak coś się nie podoba. :) do garów! Kury domowe ! :) hahha. .co za lampucery pieprzone. . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno mnie obchodzisz wiecznie robisz z siebie napalona dziunie o tlenionym kolorze włosów z zapijaczoną twarzą. Nie dziwię się ze tylko palce ci zostały kto by się czepil takiej wywloki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnapalony
blondi co się przejmujesz zazdroszczą pewnie jakies glupie brunety czy co gorsza rude dajj na luzz, apropos pięknie zaczynasz dzień ale to muszą byc widoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo co głupia gruba kurfo? Myślisz że tu same kobiety są? Hahahaha które zazdroszczą ci wibratora? Bo nikt cie nie chce gimbusko :-D Marchewkę wsadz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już skonczylas udawac własnych wielbicieli? Jak musisz być samotna aby sama z sobą pisać, jaka niedoceniona. Żal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty idź do garów p**********a stara kurfo :-O alkoholiczko:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
10:44 hahha A Ty najlepiej wiesz co Ja robię, z kim i wgl. . :) kochana chciałabyś mieć takie życie jak Ja. . :) uwierz mi. A Ty pewnie co masz? ..pranie, sprzątanie, gotowanie. . Ględzenie. .facet pewnie ma dosyć. .i idzie na prostytutki. .nie zdziwilabym się w ogóle. . :) haha A teraz sajo naraa do sprzątania czy co Ty tam robisz. . :) buziaczkiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator umyj z sera i paluchy też, bo jak sobie pomyślę ze podajesz mi te paskudne dlonie to mi się rzygac chce. Suka tfu! Tfu! Tfu! W ten ryj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam żonę seksowna brunetkę i kochająca matkę a ty pod publiczność się poniżasz. Mam nadzieję, że nie jesteś moją sąsiadka po 40 samotna jedynie lustro jej towarzyszy do picia:( Smutny obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
Ja nie muszę iść do garów. .bo mam od tego sprzątaczki i kucharki. Wiesz w ogóle co tooo? Znaczyy wiecie kury domowe co to. . :):) bo same takie jesteście ,tylko wam nie płacą za to a moje pracownice mają dobrze płacone. . :) mój partner ma swoją firmę. . Jest wiecznie zalatany. .mi się nudzi i siedzę sobie tutaj. .albo z przyjaciółkami w basenie. . :) wiecie w ogóle co to basen? .. przed domem?.. nie no skąd. . ? Przecież wy wiecie tylko co na obiad ugotować i jak pranie zrobic żeby mezulek się nie obraził hahha. . :) to żal mi jest was. .. serio. .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ja lubię blondynki. A to ze pisze sobie o tym jaki miala poranek to co w tym złego nie rozumiem was kobiety i panowie jezeli macie coś do tego to po co to czytacie, każdy robi na to na co ma ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D Niedosc ze blondynka to nierob p********y. A twój mąż ma własną firmę o nazwie wylegarnia suk o kolorze blond kiedy ostatnio cię jepal skoro musisz do obcych chujow lazic i to za doplata? Nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dzień w dzien te same tematy, nawet mi brakuje cierpliwości do tego jej wiecznego pindolenia o wlasnej rozklapiosze, tylko tym potrafi zaimponowac? A gdzie rozmowa gdzie używa głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp i sam nie są aż takie durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatwedlugblondynki
my blondynki jestesmy naj dlatego te głupie dziunie czepiaja sie nas bo siedza niedocenione i nie wyruchane coz sie dziwić pewnie mezow czy tam partnerow juz nie podniecaja jak sa takie zrzedliwe. blondyna jestem z toba a te p***y niech wypieprzaja do kuchni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma tak kucharki i sprzataczki jak Wilk nadmiar seksu w Bieszczadach a Petrov mieszka w Monachium. Nastolatko każdy ma marzenia. Dawno hu...ja nie mialaś bo nikt cie nie chce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda na ciebie czasu blondynko i przestań sama się bronić bo az po oczach razi twoja glupota i z takim durnym lbem nie dziwię sie ze siedzisz w domu. Kto by cię przyjął nawet jak mąż Cię z domu nie wypuszcza. Wstyd mu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondynaM
swiatwedlublondynki wiesz co kochana idę sobie trochę na taras, bo po prostu nie chce mi się już czytać tych ludzi. .mam to gdzieś na prawdę. .spływa to po mnie. .może im lepiej jak tak sobie piszą. . . Chyba jakiś pobyt w Egipcie albo w Turcji dobrze mi zrobi. . Porozmawiam z moim i na przyszły weekend polecę z nim. .muszę odpocząć od tych żałosnych komentarzy. . Szkoda mi takich ludzi. .no ale cóż .. :) pozdrawiam Ciebie swiatwedlugblondynki kochana jesteś: ):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie blondynę jak po rżnięciu z dwoma facetami od razy przyszła by pochwalić się tym na forum? Go nie jest ta sama debilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×