Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama957

Często nie wiem o czym rozmawiać z ludźmi

Polecane posty

Gość sama957

Czuję się przez to bardzo często wyeliminowana z grupy, nie jestem zapraszana na spotkania towarzyskie. Nie wiem co robić, przeszkadza mi to. Wiem, że to we mnie tkwi problem chcę to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama957
Czytam duzo ale ludzie nie chcą roawiac o konkretach wola paplanine o niczym a tego nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zmień towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba oczytana i obyta w każdym towarzystwie da sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjk
a może jesteś typem obserwatora, introwertyka? nie musisz być lwem salonowym, żeby mieć towarzystwo i być lubianą, wcale też nie trzeba umieć rozmawiać - umieć słuchać to nie byle co; może lepiej skup się na poznaniu siebie, bo może wcale nie trzeba zmieniać siebie, wystarczy znaleźć swoją niszę :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama957
Rzeczywiście jestem typem introwertycznym i ciężko o takie osoby.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też nie wiem o czym rozmawiać z ludźmi w biurze dlatego jestem w dalszym ciągu prawiczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby o tym co się na świecie dzieje, gdzie się ostatnio było, co się widziało, jakieś plotki. Teraz wszyscy są introwertykami nagle,moda chyba jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeszczera
zawsze szczery kiedy bym tu nie weszla to tu jestes no to moze Ty sie pochwal co ostatnio czytales oprocz kafeterii no dalej pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i też tak mam.O rzeczach, które mnie ciekawią mogę rozmawiać z zaangażowaniem nawet długo, a o takich zwykłych sprawach codziennych nie bardzo mi wychodzi.Kto, gdzie był i co robił.Może dlatego, że moje życie jest raczej monotonne, praca, dom i uczelnia co dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość957
Ostatnio interesuję się psychologią. Staram się zrozumieć dlaczego ludzie zachowują się tak nie inaczej. Dobrych książek jest bardzo mało w tej tematyce. Większosc to jakies pseudo poradniki które bazują na slowach" dzieki tej ksiazce, dzieki moim poradom" i tak przez pół książki. Sporo wiem na temat technik sprzedazy, coachingu i samorozwoju bardzo mnie ta tematyka interesuje. Nie lubię wyśmiewac innych, obgadywać. Krzywdzenie innych nie sprawia mi satysfakcji dlatego jestem wykluczona z grona kolezanek plotkarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie marudze ale oczywiscie odpowiem, ostatnio przeczytalem ciekawy artykul o wspolczesnej odmianie zespolu Munchhausena jestem przekonany, ze spora czesc tzw. prowo sie z tego wywodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość957
Rzeczywiście prowadzę monotonny tryb życia może stad ten brak tematu :/ No ale jak to mówia jak nie ma miedzi to d..a siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio interesuję się psychologią. Dobrych książek jest bardzo mało w tej tematyce. x ostatnio interesujesz sie? to znaczy od jakiego czasu? co do ksiazek to zamiast tego poczytaj np charaktery i mowilas cos o konkretach - psychologia to nie jest konkret x sporo wiesz na temat coachingu? technik samorozwoju? i co z tych technik udalo ci sie wprowadzic w zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeszczera
ostatnio ciekawy artykul?No to sie nie przemeczasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość957
A mnie ciekawi syndrom sztokholmski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszeszczera
Nie cuduj...i tak wszyscy wiedza,ze namietnie czytasz kiafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość957
Czytam ten miesiecznik Charaktery caly czas. Ostatnio bylo o wampirach energetycznych i o wychowywaniu dzieci tłamszeniu ich prawdziwego ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o wychowywaniu dzieci tłamszeniu ich prawdziwego ja. x tlamszeniu? moze ty masz problemy komunikacyjne z ludzmi? zwyczajnie rozmawiasz innym jezykiem x i co o tym "tlamszeniu" myslisz, bylas tlamszona w dziecinstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mówiłam znajomym, że czytuję kafeterię, opowiedziałam o niektórych wątkach i osobach. Bardzo pasowało do rozmów "o pierdołach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna czytać kafe czy pudla a miec doktorat z fizyki:) kazdy ma różne rozrywki. Jednym wystarczy plotkarski magazyn inni mają potrzebę bycia w teatrze co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość957
Techniki sprzedazy bardzo mi sie przydaly pracuje w obsludze klienta w firmie uslugowej w branzy handlowej wiec tu akurat ta wiedza bardzo sie przydaje. Interesuje sie tez prawem. Jak to mowià nieznajomosc prawa szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość957
Tłamszenie synionim tłamsić poczytaj co to slowo oznacza zawszeszczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×