Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dywaniarz

dywan dla dziecka

Polecane posty

Gość dywaniarz

witam.szukam dywanu do pokoju córki, niestety nic mi sie nie podoba a jak juz to ceny sa kosmiczne np 600-800 zł za dywan 120-170cm...podobaja mi sie wzory w kropki, gwiazdki, w odcieniach rozu, fioletu, szarosci, kremu ale ceny ladnych dywanow sa nie na moja kieszeń. te na allegro sa okropne.wiesniackie wzory, albo mega mega dziecinne... gdzie mozna kupic fajny dywan w niezlej cenie? czy warto waszym zdaniem kupic dywac z motywem dzieciecym cyz jednak jednokolorowy albo wzor uniwersalny?doradzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim wieku dziecko? Ja kupiłam Agnella z małpka i papuga, super kolorowy i bardzo fajny. jednobarwny wg mnie beznadzieja, smutny i brudzący się. dobierz do pokoju, przecież nie wiemy jaki jest wystrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywaniarz
mala skonczyla 2 lata. białe meble, sciany: fiolet i szary + dwie białe, szare panele(bardzo jasne). w zasadzie pokoj jest niedokonczony bo wlasnie brak w nim dodatkow, nie umiem sie zdecydowac, chcialabym aby bylo z gustem, ale nie za dziecinnie, jednoczesnie nie mam zbyt wielu pieniedzy na szalenstwa w tej kwestii. dlatego mam dylemat. czy pasowalby tam dywan z ike ten czarny w biale kropki(chyba kazdy go zna) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to pokój szpitalny czy dla dziecka... co to znaczy dziecinny dywan, przeciez to dziecko ma tam mieszkac a nie dorosły... niepojęte dla mnie to co piszesz...kolorystyka bardzo smutna a ty jeszcze dywan w kropki chcesz dać. jak ma być z gustem to poproś blogerów o radę ale za 600 zł to nie poszalejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego uwazasz ze smutna??? nie rozumiem fiolet szarosc i biel jest smutna? typowo dziewczece kolroy przeciez??? no ale jak nie ma pomieszania pomaranczu, zieleni i oczojebnej zółci to wszystko inne jest smutne... nie wspomne juz o rózu - przeciez on taki dziewczecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko.tez mam taki dylemat,dziecko szybko rosnie. za chwile dziecinny motyw bedzie niemodny... wiec moze lepiej kupic cos uniwersalnego. tez myślę o tym z ikei w kropki, jest abrdzo ladny i pasuje do białych mebli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na rózowo nic nie mam, bo to pokój synka - zielony, niebieski itd. dla dziecka kolory są bardzo wazne, rozwijaja wyobraznię chociażby. po co pytasz, skoro już zdecydowałas. kup w kropki jakiś badziew z ikei i po sprawie. tylko który maluch będzie chciała siedzieć w takim pokoju nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywaniarz
co ty sie tak rzucasz, nie widzialas tego pokoju na zywo to nie gadaj. jak wolisz pstrokacizne to ok, ja tego nie komentuje, kolory moze i rozwijaja wyobraznie ale na boga niebieski, zielony, pewnie zolty przy tym-mecząco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam u dziecka biale sciany i nie mialam problemu z dywanem. Kupilam taki jak mi sie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problem z wklejeniem linka wejdź na tę stronę, w dywany dziecięce, strona 15 taki z kolorową zebrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywaniarz
swietna ta zebra,znalazlam na allegro, wlasnie czegos w tym stylu szukam, moze zkotem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta nasza zebra jest super, kolorowa, mięciutka, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało praktyczny ten miś, ale ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dywan akrylowy Lorena Canals kupiony w sklepie www.studiobarw.com różowy w kolorowe kropki i jest naprawdę przerewelacyjny, zwłaszcza że te akrylowe są bardzo polecane do pokoi dziecięcych, zachęcam do zapoznania się z marką Lorena bo wybór mają taki że ciężko się zdecydować a jak już się wybierze to cieszy oko i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga33
Pewnie szukasz takich dywanów, które są solidne, piękne, niedrogie, do tego zostaną szybko dostarczone? Ciężko spełnić wszystkie wymagania, wiadoma kwestia, ale ja osobiście nie narzekam na Dywanopol (http://sklep.dywanopol.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAnnaaa
A zamawiał ktoś dywan dziecięcy przez internet? Znalazłam bardzo ładne dywany online, ale nigdy nie kupowałam takich rzeczy internetowo. Niestety ze względu na drugie malutkie dziecko nie jestem w stanie chodzić po sklepach więc online byłoby łatwiej. Zastanawiałam się nad takim http://dywanik24.pl/pl/c/dzieciece/14 zoo fuksja. Ma ktoś może tego rodzaju i mógłby powiedzieć o nich coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My postawiliśmy na mięciutką wykładzinę w pokoju dziecięcym i do tego wykorzystałam 2 wycieraczki takie zabawne z wycieraczkowo.com jako podkładki pod drzwi wejściowe i na odstawienie butów ;) Świetnie nam się wpasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast maty edukacyjnej wybrałam do pokoju córki świetny dywan w zabawne sowy. Konkretnie ten model www.7kd.pl/dywany-dla-dzieci-bella-kids/61-bella-01-fioletowy-w-sowy.html . Dywan prosty w czyszczeniu, dobre miejsce do zabawy, sprawdza się. No i nie boję się, że córka za dużo siedzi na zimnej podłodze, a mamy praktycznie wszędzie gres położony (trochę błąd przy aranżacji). Dywan ratuje sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresuj się dywanami z oferty http://www.dywany.dywilan.pl/ - to właśnie dywanik od nich wylądował w pokoju naszego dziecka. Marcel jest bardzo zadowolony, zabawkami bawi się tylko i wyłącznie na dywaniku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie możecie znaleźć odpowiedniego dywanu, polecam wam samemu go zaprojektować. www.unique.dywilan.pl daje możliwość tworzenia dywanów, wedle własnego uznania. Sama wybrałam kolor, wzór i kształt mojego dywanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halka88
Warto zajrzeć do oferty https://fortero.pl mają naprawdę duży wybor wysokiej jakości dywanów również do pokoju naszych pociech, także w niedużym budżecie. Myślę, że będziecie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yumena
Do pokoju dziecięcego lepszy jest dywan z krótkim włosiem. Poza tym trzeba pamiętać, że w dywanie zbiera się kurz, więc trzeba go dobrze czyścić. Dlatego warto zakupić od razu filtry do odkurzacza. Ja tego nie zrobiłam, dopiero po jakimś czasie za radą koleżanki kupiłam w Pure Vent Filter filtr typu HEPA, który naprawdę dobrze pochłania kurz i nie przepuszcza na zewnątrz odkurzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliaaa9922
Według mnie dywan w pokoju dziecka to podstawa, ponieważ dziecko najwięcej czasu spędza na ziemi, a dywan daje i ciepło i troszkę amortyzuje upadek. Ze świetną ofertą takich dywanów spotkałam się na stronie https://www.kochamydywany.pl/dywany-dla-dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×