Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę tylko Ciebie 3

Ty... ja...więcej nic...2

Polecane posty

Gość gość
on też pisał z innymi więc nie powinien mieć pretensji szczególnie że ona tylko pisze czego pragnie to chyba nie jest zbrodnia a do kogo to kieruje to chyba przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walcz o nią. dobra walcz to za dużo. ale pisz z nią przecież ona cię nie pogoniła. lubi cię może nawet bardziej niż tamtego. z tobą fajnie gadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursi flirtu
No i nie uszanowali ;) Jak zauważyliście pewnie ja jestem dopiero po kursie flirtu. Kurs "robienia kibla z ust kobiety" mam dopiero w przyszłym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToTolkoJa
Siedzą sobie i komentują zawistne małe ch/u/yki...z stojącymi pisioreczkami i bólem doopy że nie potrafią tak z kobietą pisać...;) Nie znam kokeja żadnego tak nawiasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona i ich dwóch, obaj spoko. też nie wiedziała bym którego wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro mi po kursie flirtu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To koke jest.Skubaniec :classic_cool:Ile. on tu jeszcze d/u/p zaliczy. wirtualnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totylkoja-jesteś udawanym facetem I opowiadanie piszesz sama że sobą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś po kursie dołącz do nich i jazda na dwa baty.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan od flirtu juz uznal autorkę za dziwke. Zainteresował sie po tym co napisała a potem z tego samego powodu odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursi flirtu
Ja nie lubie tłoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta dołączy ten po kursie i będzie zlizywał sperme po kokosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan od flirtu poczuł sie urażony bo pisząc ta panna tak jakby pisala do tego drugiego i po co. Miała fajnego faceta a woli koke ktory zaliczyl pol forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolo po kursie chyba szanuje sie i ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
Dziękuję bardzo moim adwokatom, ale potrafię sama się obronić :-) Właściwie to o co jestem oskarżona?:-P Wydaje mi się, że nikt nie ma podstaw do tego aby czuć się przeze mnie urażonym, bo dopisuję tylko dalszą część. Jeśli jednak jest inaczej - myślę, że jest w stanie sam powiedzieć mi o tym wprost :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Koke ludziska głupie. Ta co tu pisze robi sobie reklame z partyzanta. Jak teraz z taką rozmawiac skoro przyszedł byle gość, napisał kilka postów i poszło? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna nikomu niczego nie obiecywala.a co to pisać juz nie może? Pan od flirtu tez gdzies pisal i jakos ona sie nie obrazala Masz pecha do obrazalskich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać woli zaliczaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko. Jeśli jesteś brunetką , masz ciemne oczy to kokejo jest złapany w Twoją sieć .Uwielbia czarnulki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursi flirtu
Szanuje i siebie i kobiety, zatem słowa "uznal autorkę za dziwke" zupełnie tutaj nie pasują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToTolkoJa
Chcę tylko Ciebie..ja opisuję swoje pragnienia doświadczenie..fantazje..i to co rozbudziłaś pierwszym wpisem na tamtym temacie.. tak jak napisałaś ,,tylko" to za słabe słowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu woli nie woli.pisze po prostu z facetem. A właściwie chyba tylko jest motorem do wyrażenia mysli. Przeciez to nie jest wirtualne bzykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
GośćToTylkoJa Nie traktowałam tego ani przez chwilę inaczej :-) To, co piszesz jest moim natchnieniem do lepszego wyrażenia siebie... Tego co czuję, co lubię, za czym tęsknię... do odkrycia tego, co chciałabym jeszcze kiedyś przeżyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanujesz kobiety ale ją olewasz. Obydwaj jesteście dupki a ona potrzebuje prawdziwego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToTolkoJa
Więc nie zwracajmy uwagi na widownie..oni i tak nic z tego nie rozumieją...chcę tylko Ciebie ukaż mi więcej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe to że kobieta pisze opowiadanie z samą sobą.Mniej tych wielokropków kiedy przeistaczasz się w faceta , bo aż po oczach bije że to jedna i ta sama osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie jakieś temate gdzie koke ****ał wirtualnie inne panienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gadaj, że nie zwracasz uwagi na widownie bo od czego są priv. piszesz tutaj bo grasz pod widownie. później ciebie gawiedź okrzyknie super maczem, a autorke dziwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk z ero
1:0 dla pana. Pytanie do pani brzmi. Czy idealne ciało to dla Ciebie fetysz i czy czytasz dużo romansów i używasz często "paluszka" jako słowa? Proszę o odpowiedź. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×