Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak często myjecie okna?

Polecane posty

Gość gość
będzie gdzieś 3 razy do roku, nienawidzę tego robić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego nie robię, ale mojemu mężowi umycie okien w całym domu zajmuje jakieś 10 minut więc uważam, że myje dość często, co 3-4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myję co 3 miesiące ,a moja bratowa raz w roku :) a okno od duzego pokoju ma na bardzo *****iwą ulicę , wyobrażacie sobie jak wyglądają jej okna ... masakra wymiotować się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AGATKA pytanie bylo jak często myjecie okna! A ne, jak często myją okna wasze bratowe?! dzizajs dziewucho ty się lecz i odwal od tej bratowej, bo ona zapitala bardziej od ciebie leniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę ze są brudne to myje. W porównaniu do innych widzę ze o wiele więcej razy niż tu padło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka198801 dziś to pewnie ta *****iwa ulica od procesji bożego Ciała, gdzie Agatka wstydziła się u proboszcza za bratową :D komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut to naprawdę nie jest dużo na mycie wszystkich 8 okien, ale ja i tak tego nie robię, bo uważam że to jest męskie zajęcie, ja się nawet nie wtrącam... czasem tylko powiem, że będzie ładna pogoda i wypada umyć. :-) Potem zwykle pada deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10 minut 8 okien? coś ściemniasz, ja przy szybkim myciu 4 dużych okien i drzwi balkonowych potrzebuję ok. 30min. Przeciez to trzeba ramy umyć, zewnętrzny parapet porządnie zetrzeć, wewnątrz szczeliny wyczyścić (jak otworzysz okno to w ramie wewnątrz jest pionowa szczelina, w którą wchodzi kurz). Nie wyobrażam sobie 10min nawet na 3 okna, chyba, że ktoś myję ot tak byle jak, aby tylko rynek był czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ściemniam. Po pierwsze robi to mąż, nie ja, więc ma więcej siły a po drugie mamy myjkę elektryczną do okien i naprawdę jedno okno plus parapety to jest jakaś minuta pracy, wszystko błyszczy. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama umyła mi w lato okna a mnie już szlak trafia bo są brudne ale umyje dopiero na święta już będę po porodzie z brzuchem na parapet wchodzić nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgarnijcie trochę tych chłopów do roboty... jesteś w ciąży to tym bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szlak to jest turystyczny. Chodzi Ci o SZLAG. Matko, co za miernoty intelektualne tu siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na kwartał,a same szyby raz w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz myje raz na pol roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 razy do roku to te okna są brudne, ja od strony gdzie zacina deszcz musze myć szyby raz w mies, bo są takie ciapy, a z drugiej strony to 4 razy w oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie problem, mycie okna to parę minut... tak jak gość powyżej... ja też mam myjkę i schodzi może z 5 minut na trzy okienka w mieszkanku które mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co to za myjka? podajcie nazwę albo linka, bo z marszu kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowimy o myciu OKIEN czy SZYB ? Bo to dwie rozne rzeczy :P Szyby myje jak widze ze sa brudne, czasami co tydzien czasami co dwa miesiace, okna raz w roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to to samo, jak myję szyby to zawsze też przecieram parapety i ramy, schodzi jakieś 2 minuty na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sa brudne. zelezy tez gdzie. w salonie,czy u dzieciakow w pokoju zdarza mi sie myc i 2razy w tyg jak mi maluch wysmaruje brudnymi raczkami,za to w sypialni wystarczy raz na 3/4miesiace bo sa czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla mnie to to samo, jak myję szyby to zawsze też przecieram parapety i ramy, schodzi jakieś 2 minuty na całość. " No tak, a ja sie pozniej dziwie skad tu niektore maja czas na codzinne mycie podlog w calym domu.... pewno tez 2 minuty Wam to zajmuje, co ? Jak wy tak samo dokladnie i porzadnie jak okna podlogi w domu myjecie to sie nie dziwie ze musicie codziennie ;) .. i szczerze powiem ze nie chcialabym tych waszych "czystych" podlog i okien widziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Co 2-3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myje okna 2-3 razy w roku. ale 1 okno zajmuje mi jakies 20min. samo wyszorowanie futryn i parapetu to 15minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja nie ogarniam tematu okien mój mąż się tym zajmuje. W ciąży wchodzić na parapet to nieodpowiedzialne. To 2 razy do roku facet nie może okien umyć? Zakładam ze masz faceta skoro jesteś w ciąży i nie jest tylko chodzącym siusiakiem ale ma ręce. Męczennice z siebie robisz a później tragedia będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×