Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Justa - super pomysł z tym forum priv:) wrócę z pracy to wyślę Ci e-mail :) Gratuluje nowych pozytywnych krseczek na forum ;) Asica82- super jak serduszko widziałaś !:) Moja wizyta w czwartek nie moge sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Asica gratuluje! A który tc? Ja w czwartek dopiero 5 zacznę i nie wiem czy 15 czy 22 sie wybrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa poczekajmy chociaż do 18.12 z tym forum :) ale chętnie jestem za! Dzisiaj byłam w sklepie.... kupiłam sobie śledzie w oleju z cebulka... mmm pycha! Zjadłam je wszystkie.... I popiłam to ciepła czekolada.... wrażliwe piersi są! Jest nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :-) jak dobrze pójdzie to ja też zostane sierniowa mama. Nawet jedna z Was zapraszala mnie do Was :-P ale czy zostanę to jest pod znakiem zapytania... 9.11 Dostałam @ 18dc doszło do zbliżenia i prawdopodobnie również była owu. Dzisiaj przypada @ więc zrobiłam test. Nie z porannego moczu A z popoludniu. Druga kreska taka bledziutka ze ledwo widoczna. Pojawila sie po chwili ale w czasie 5 min sie zmiescila. A ze nie wytrzymalam to poszlam na bete bk mieszkam obok szpitala. Beta wyszła 7.48... I tak niby jest napisane ze 0-5 kobiety nieciezarne Tygodnie od lmp 1-10 220-1600 I tak nieciezarne nie jestem ale w granicach też się nie mieszcze... więc co? Objawów żadnych nie mam cycki nie bolą brzuch też nie. Mam zamiar powtórzyć jutto lub pojutrze bete. Czy ktoś z Was tak miał i w ciąży był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica82
Zaczął się 6tc. Fasolka ma 5mm ale pulsujące serduszko już widać, tzn. na razie taka mala pulsującą plamka w dużym powiększeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miti gratulacje! :) Justa jestem za prywatnym forum, kafe zwłaszcza przy większej ilości postów w wątku chodzi strasznie. gość od bety idealnie powtórzyć bete po 24h albo 72h, a póki co możesz monitorować czy kreska ciemnieje na testach jeśli nie będziesz mogła wytrzymać ;) Ja dzien przed okresem miałam bardzo bladą kreskę na teście - a beta po 8h od sikańca pokazała 63. asica to super że już widziałaś serduszko, ja jeszcze 10 dni oczekiwania na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Czyli jest nadzieja ze to jednak ciąża choć martwi mnie tak niską wartość. Przy blizniakach już 4 dni przed @ miałam dwie dwie grube krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica Świetna wiadomość. Ja mam nadzieje ze w tym tygodniu tez juz zobaczę maleństwo z serduszkiem :) Gość 19:34 Gratuluje :) jesteś w bardzo wczesnej ciąży:) Jak ja wam zazdroszczę tych śledzi, kurczaka w śmietanie..... Niestety nie przełknęłabym tego. Nawet na sam widok by mnie zemdliło. Mam nadzieje ze nie szkodzę maleństwu jak tak Malo jem. Ale niestety nie mogę na nic patrzeć. :( kupiłam sobie prenalen uno witaminy na 1 trymestr i w ich składzie jest imbir niby pomaga na mdłości. Mam nadzieje ze pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
A do tego dziwi mnie również "pozytywny" test przy tak małej becie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica82
Nadal nie mogę uwierzyć! Ponad 3 lata starań! Pierwsza córcia zaraz skończy 5 lat.. Trzeba marzyć, żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna6950
Gościu mi pierwszy cień cienia wyszedł chyba ze 3 dni przed terminem @ na teście o czułości 10 chwilę po 5 minutach, następnego dnia w południe też cień, a za 2 dni na zwykłym o czułości 25 już dobrze widoczna kreska:) Myślę, że jesteś w bardzo wczesnej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Gość zamienił się w Asiorrr :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
hej dziewczyny :) ja juz wczesniej nie bede robic testów :) tylko powiem Wam, żw mam mega ochotę na pomarańcze:)e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorr Mi bladzioch wyszedł 5 dni przed @ powtórzyłam test po 3 dniach i juz kreska byla o wiele wyraźniejsza. Bety nie robiłam bo się po prostu bałam ze będzie zle przyrastać. Dzis mój mąż miał.wolne. Posprzątaliśmy mieszkanie na błysk. Łącznie z odsunięciem mebli i umyciem okien. To znaczy on posprzątał. Ja zdołałam ogarnac kuchnie. Zmęczyłam sie jakbym maraton przebiegła. Nawet obiadu nie miała sily zrobić ale to wina mdłości. Wiec biedny sam.musiał kombinować. Tak bardzo go kocham ze tak bardzo mi pomaga. Jest przecudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Gościu mi dzisiaj z porannego moczu kic nie wyszlo, po pól h pojawila sie lekka 2 kreska ale pisze ze wynik nieważny. Wiec kolo 17 po 8godzinach zrobiłam znowu testtej samej firmy i jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Czyli jest nadzieja ze coś tam mi się zadomawia :-D minelo dopiero 11 dni od <3 tak ze wrzucam narazie na luz. Bete zrobię pojutrZe zobaczę co wyjdzie. Mnie tylko ciekawie skąd kreska skoro beta taka niska. A Was wszystkim zafasolkowanym gratuluję z całego serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
A Wam wszystkim zafasolkowanym gratuluję z całego serducha! :-D i szczerze troszke zazdroszczę... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczyny :) fajnie ze jest nas coraz więcej :) moj test tez pokazał 2 kreseczki 2 dni przed @ a pierwszy test myślałam ze negatywny ( z czułością 25)i juz mężowi mówiłam ze niestety nie udało sie , a cos mi mówiło żeby rano powtórzyć i zrobiłam ale z czułością 10 i dwie krechy , wiec dziewczyny jeśli jest chociaż cień drugiej to napewno się udało :) u mnie w piatek bd 7 tydz :) Justa moj email : "dg" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Hej, w sobotę pisałam tu o moich dwóch kreskach. Dzis byłam u gina. Potwierdził ciążę ale znalazł też jakiegoś krwiaka. Dziwne by było gdyby nic nie znalazł. Bo ja to już taka pechowa jestem, że można się wszystkiego spodziewać. Ciąża 4-5 tygodniowa, na krwiaka przepisał dufaston 3 x dziennie. Oprócz tego muszę brać metypred -steryd ze względu na chorobę z którą się męczę już kilka lat. I powiem wam że okropnie się boję tego sterydu w ciąży. Mam nadzieję że będę tu zaglądać, że uda mi się znaleźć czas. Cieszę się i zazdroszcze tym, które z optymizmem patrzą na swoją ciążę i macierzyństwo. Aha mam 33 lata i 5 letnią już córcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczęta ja codziennie myślę i myślę czy aby sie uda nakręcam sie strasznie i zapewne zrobię test przed 15 :P ja w pierwszej ciąży tez miałam krwiaki i to dość duże brałam też duphaston i wszystko sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Test powtórzyła z porannego moczu... I co? Jedna kreska :-( nawet cienia drugiej... Jeśli do jutra @ nie przyjdzie to pójdę na bete. Brzuch delikatnie boli, cycki też. W pierwszej ciąży też tak miałam tak samo jak i przed @ więc tym się nie sugeruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaa111
Hej hej :) witam z rana.. :) Asiorrr przykro mi, najlepiej zrób betę dziś lub jutro i wszystko bedzie jasne. Trzymam kciuki. Rzsowamama ja w poprzedniej ciazy tez miałam krwiaka... Trzeba dużo leżeć, prawie cały czas bo inaczej sie nie wchłonie... Kurde nie mam na nic ochoty aż nie wiem co na obiad robic... Moze kluski śląskie i sos z karkówki.. Ehhh codzienny problem. W piatek wizyta, mam nadzieje ze wszystkie juz zobaczymy serduszka :) zmykam robic śniadanie. Do potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Witajcie! Asiorr poczekaj jeszcze do terminu @- mowie z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Ucielo mi prawie cala wypowiedz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Ewelina ktory to już tc? Ja swoje pierwsze badanie usg pamiętam jak przez mgłę :-) wtedy dowiedziałam się ze będą bliźniaki i pamiętam tylko ze chciałam zdjęcie bo mąż by nie uwierzył A co mówił lekarz to nie pamiętam nic A nic kazała mu wszystko na kartce zapisać co ważniejsze :-D byłam w takim szoku ze dzwoniłam po szwagierke żeby przyjechała po mnie bo auta nie dałam rady prowadzić :-D a teraz twinsy mają już 3 lata i domagają się rodzeństwa :-P Do poprzedniego chciałam dopisac jeszcze ze temp utrzymuje się 37.0 więc zobaczymy. Jest 12 dni od zbliżenia więc może coś się wykluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Miti jestem już dzień po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Asior a wiesz może kiedy owu bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Asior a to masz juz dwójkę dzieci ale super :) masz w rodzinie bliźniaki jeszcze jakieś? U mnie maz jest jednym z bliźniaków kto wie moze tym razem tez u nas bedą hehe :) ja mam synka który w lutym skończy 2 lata. A dzisiaj u mnie 6+1 tc :) także w piatek mam nadzieje ze zobaczę serduszko :) ale dziś ładnie swieci słońce potem na spacer sie wybierzemy bo szkoda marnować taka pogodę. W ogóle czuje sie jakby wiosna była, a nie zima.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Hej Dziewczyny, dołączę do Was. :) Testy pozytywne, jutro wizyta u gin, zaczynam 7 tc. :) Termin z kalkulatorów wychodzi mi na 3-7 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×