Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Gosiulkaa
Ja biorę Femibion u mnie lekarka też często odbiera ale nie podczas badania :) Ja mam Usg na 19 lutego :) Ale już dwa razy przez usg słyszłam bicie sera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Hej dziewczęta:) 12 tydzień już u mnie. Niby mdłości powinny przejść a poranne męczą mnie nadal i to mam wrażenie bardziej niż przedtem. A tak na początku marudziłam, że wam tych mdłości zazdroszczę. Teraz już wam zdecydowanie nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Wspolczuje nudności. Mnie juz przeszly. Bylam dzis na ur chrześnicy. To tez pochwalilam sie siostrze szwagra ciaza i jego mamie bo pytaly kiedy do pracy wracam. Czy któraś z was jest na wychowawczym lub przerwala i poszła na l 4 ? Bo ja tak musze zrobić i mam nadzieje ze szefowa po ludzku na to zareaguje bo ona to by chciała żebym w kwietniu wrocila. Bylam w środę z nią pogadać ale jej nie bylo i może jutro zaś sie wybiorę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
hejka. Mamuski! W styczniu przerwalam wychowawcze zeby moc isc na platne l4. Zrobilam to tak ze napisalam pismo ze wracam dnia tego i tego do pracy z zachowaniem minimum 30 dni od oddania pisma bez zgody pracodawcy...bo takie jest prawo....i slownie zawiadomilam ze jestem w ciazy w dniu w ktorym wrocilam, ktory podalam na zawiadomieniu zanioslam l4 ciazowe i sprawa zalatwiona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
u mnie moja mała ma zapalenie jamy ustnej bidulka tak to wszystko ją boli w buzi ehhh. Ja biorę witaminy FOLIK MAMA z kwasem foliowym , dha i jodem . U mnie mój lekarz odbiera tel podczas badania co mnie wkurza a wiadomo jak teraz usg wygląda i potrafi mnie tak zostawić i puść po tel a chodzę prywatnie więc nie powinien tak robić następnym razem jak to się powtórzy to coś mu powiem . No ja dopiero wracam do pracy jak dwójeczkę wychowam bo tak zdecydowałam z mężem a pozatym nie mam gdzie dziecka teraz zostawić a żłobek odpada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucja a nie wyslalabys mi wzoru takiego wniosku na mejla? Twój pracodawca jak na to zareagował? Fasolka to będziesz szła na wychowawczy? A teraz nie miałaś na obecne dziecko wychowawczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Ok to podaj maila.....pozdrawiam mussia ...napisze co w mailu wiecej....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucja to wyślij na setunia84@o2.pl No takiego mam stresa przed spotkaniem z szefowa no ale potem juz będę spala. Spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Tak na wychowawczym jestem ale też nie wiadomo co będzie z firmą w której pracuję . A jak tam u was samopoczucie? ja to mam na słodkości ciągle smaki :) ale ograniczyć muszę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka to nie przechodzisz na l4? Ja to strasznie slaba jestem. Ciśnienie mam niskie jak nigdy aż momentami mam wrażenie że zaraz zemdleje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj z małym na drzemkę sie polozylam i od 13:30 do 15:50 spalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Muusia i jak powiedziałaś szefowej? Bo ja od wczoraj chce powiedzieć ale sie"boje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Córa ząbkuje. Non stop się budziła w nocy a rano jak skowroneczek. A ja ledwo żyję. Mąż spał jak suseł bo zmęczony po trasie i dziś w drugą pojechał. A ja chodzę i śpię. Jedne zajęcia sobie odpuściłam na drugie zamierzam iść. Kiedy minie w końcu ta "śpiączka afrykańska?" Nie mogę się kawy napić bo ciśnienie wysokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Muusia i jak powiedziałaś szefowej? Bo ja od wczoraj chce powiedzieć ale sie"boje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa mama normalnie ze nie mogę jeszcze do pracy wrócić a ona tak podpytuje ze chce pewnie wych przedłużyć a ja ze nie ze siostrzyczka bedzie a ona ze posluchalam w końcu bo juz rok temu mowila mi żebym za drugie od razu się brala. Mierzylam ciśnienie i miałam 97/48:/ Nie mam sily tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New na tym drugim linku to widzę. Zrób najlepiej bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Muusia to gratuluje szefowej a co do płci to już masz pewność ze córa? Mój szef to przy mnie normalnie ale mam " życzliwą" koleżankę która już go tak przekręci że ho ho. Część moich obowiązków spadnie właśnie na nią. A ona z tego powodu będzie robić wielką aferę ile to ona ma pracy itp. Nevv gratuluje moim zdaniem ciąża. Nigdy nie robiłam bety nawet nie wiem czy robi sie to z krwi czy z jakiegoś testu z apteki. Jak tu czytałam wcześniej jak staraczki chodziły i robiły tą betę po kilka razy to byłam w szoku. Test to test jak nie jestem pewna to po kilku dniach robię drugi i tyle. No ale rozumiem ze są takie niecierpliwe które muszą wiedzieć już zaraz. Ja dziś padnięta jestem. Jak co dzień zresztą. Mały + już nie sikam w nocy 3-4 razy tylko raz! Hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa mama no co do lci to wierze ze lekarz sie nie myli ale 100%bedzie wiadomo na pewno na polowkowym. rzosowa mama ja w pierwszej ciąży tez dlugo szefowej nie mówiłam . Ja przeważnie raz w nocy siku a czasami mi się nie chce wstac i nie ide. Teraz juz sie klade póki maly spi spokojnie. Dobranoc kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Hej hej :) U mnie na usg wszystko pięknie, wszystkie badania w porządku, już 14 tydzień. Termin przesunął mi się na 12.08. :) Szelma, ja mam 165 cm, ważę 50-52 kg i też nic nie widać jeszcze. Ale ja tak już mam. ;) Objawy mi mijają i zaczynam czuć się jak człowiek. ;) Pozdrawiam Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny! Chyba się wkoncu udało po 10 staraniach. Tylko ze w styczniu sobie juz odpuścilismy bo przytulanko było przed dniami plodnymi iii dzisiaj zrobiłam test iiii coś tam jest http://zapodaj.net/2054f0876a3f3.jpg.html hurra! :) a powtórzę test w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zlozylam ten wniosek i w każdym pokoju o ciąży powiedziałam. Claudie gratulacje! Rzeczywiście widac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Mmarta zazdroszczę ci ze nie widać brzucha , no mój jest już od jakiś 3 tyg dość widoczny. A teraz jestem w połowie 15 tyg. Nawet na wagę nie wchodzę bo myślę ze już z 5 kg przybyło!!!! Rano jakoś tego brzucha aż tak nie widać ale później zaczyna rosnąć. Claudiie gratuluje, z całą pewnością jest druga kreska. Muusia a gdzie pracujesz? Prywaciarz czy budżetówka? Ja dziś znów spanikowałam i nie powiedziałam szefowi. Może jutro?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak boicie się powiedziec o ciąż to dajcie zaświadczenia poprostu bez zbędnych rozmów.zobaczycie prócz gratulacji nie usłyszycie nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa mama ja budżetówka i nas jest z mój zstepczynia 9 kobiet wiec Malo nas . Rano zawsze wspolna kawa i śmiechy chichy wiec tak bardziej swobodnie. Lucja nic się nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzowa mama a kiedy bys chciała iść na l4? Lepiej wczesniej uprzedzić by można bylo znalezc zastepstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
muusia a w którym tyg się dowiedziałaś jaka będzie płeć ? bo ja w pierwszej ciąży w 14 tyg tez jestem ciekawa lokatora w brzuszku:) tak przejde na l4. No ja to z córeczką drzemki popołudniowe robię heh no niestety tak też pogoda fatalna i czuje się zmęczona a kawy na razie nie piję bo jakoś mi nie smakuje .A co do brzuszka to już trochę widać:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia będę pracować chyba do końca:( jak tylko ciąża i moje stawy mi pozwolą. Chyba ze szef uzna w którymś momencie bym już poszła na l4 do mojego i jego bezpieczeństwa. W 1 ciąży tak miałam. Chce tam pracować więc wolę by nie szukali zastępstwa które później może okazać sie lepsze. Moje obowiązki rozdzielą miedzy innych tak było w 1 ciąży. Jeśli pójde wcześniej na l4 to na taki długi okres mogą kogoś znaleźć na zastępstwo. Prywatna firma więc szef robi co chce. Moje obawy przed powiedzeniem szefowi wiążą sie z tym ze jestem kadrową i wiem jak szef reaguje na l4 pracowników znam jego opinie i zdanie i do tej pory słuchałam tego o moich kolegach a teraz to samo będzie mówił o mnie. Ale myśle zd będzie dobrze tylko najgorszy ten pierwszy krok. Uff sie rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×