Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość RZSowa mama
Gościu, nie mówiliśmy wcześniej ponieważ mój ciąża miała i nadal ma status zagrożonej i brałam leki na podtrzymanie. Dopiero po genetycznym miałam pewność ze jest raczej ok. Stąd to zwlekanie. Zresztą pisałam tu wcześniej ze choruje przewlekle i nikt sie nie spodziewa mojej ciąży. I w przeciwieństwie do ciebie nie chodzę z uśmiechem, boje się o dziecko bo jestem na sterydach i z pewności mają one wpływ na maleństwo. Poza tym po porodzie choroba może zaatakować do tego stopnia ze trafie na wózek. Wiem ze mogłam nie decydować sie na dziecko wiedząc co mnie czeka ale chęć macierzyństwa jest silniejsza i wierze ze będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Ja pozostanę tutaj i nie dołączę do prywatnego forum między innymi z powodu takich osób jak gość. Jedna osoba może być nie fair i wywalić publicznie to o czym piszecie, skopiować zdjęcia itp. Poza tym zwyczajnie nie czuję potrzeby dzielenia się z obcymi osobami intymnymi szczegółami z mojego życia, a tym bardziej zdjęciami z usg czy swojego brzucha. Ale to tylko moja opinia. Co do dolegliwości ciążowych z reguły zaczynają mijać ok. 12-14 tc. Pozdrawiam Was Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa mama to ja pytalam.Tez biorę tabletki na podtrzymanie,choruje przewlekle i ciągle wciskają we mnie sterydy,znaczy wciskali przed ciążą.Wierze,że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JedynaOna
Ewelina i Karolka nikt nie został usuniety jeśli nadal nie możecie napisać poprosze o wiadomosc prv xjedynax@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje wam. Cala ciaze macie przed soba. Jak ja sie ciesze, ze juz prawie rodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam być w ciąży jeszcze bardziej będę się cieszyć jak poczuje ruchy maleństwo teraz to tylko od usg do usg ale za kilka tygodni maluch da o sobie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
muusia no może masz racje z tym żelazem a lekarz ci przepisał? bo senna jestem często. Mam wizyte 3 lutego także się zapytam heh też starszak u ciebie nie będzie sporo starszy :) kurcze boje się bo zupełnie zero obiawów mam tylko senność pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ciąża tak szybko zleci heh zanim się obejrzymy więc trzeba się cieszyc chwilą :) najlepszy jest według mnie już 2 trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Kończę 12tc i nie wiem czy powinnam dalej brać kwas foliowy. Zapomniałam sie spytać giną. Jak jest z tym u was? A ty gościu jaki masz feler ze byłaś na sterydach? Zazdroszczę ze mogłaś odstawić sterydy na czas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspacudow
RZSowa kwas można brać spokojnie cała ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja choruje na niedoczynność tarczycy i też mam ogromne obawy. Leki biorę tak jak powinnam ale wszędzie kazdy pisze ze z tarczyca w ciąży nie jest łatwo. Ahh my to zamiast się cieszyć to bardziej sie boimy prawda? Przynajmniej ja tak mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Chciała bym zapisać się na to prywatne forum. Jestem dość młoda i nie mam z kim porozmawiać na temat ciąży, obaw i dolegliwości. Jak mam się zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się balam chwalić bo miałam krwiaka no i valam sie usg genetycznego Jestem jyz pi i wszystko ok i od razu jestem szczesluwsza i mam ochotę wszystkim piwiedziec szczególnie ze najprawdopodobniej bedzie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Musia gratuluje dobrych wiadomości. To będzie parka?! U mnie też mam nadzieje ze będzie parka. Niby już widać tą konkretną część ale może to być tzw.przerośnięty srom. Jednak genetyczne troche uspokaja mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Rzowa no mam nadzieje zenplec juz zmianie nie ulegnie:) Mnie bardzo uspokoilo bo w tamtej ciąży do 18 t czekałam na wynik amnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa mama mam 3 przewlekle,które potrafią mi nieźle utrudniać funkcjonowanie,jestem ciężkim pacjentem bo olewam leczenie jesli lek mi nie pasuje.na tą chwile mam fajnych lekarzy którzy nie leczą mnie na siłę wczesniej bywało różnie.nie cierpię sterydów bylam na nich od urodzenia i sama zaczelam je odrzucać juz jako dorosla kobieta teraz biorę kiedy naprawde musze.Jednak ty chyba masz gorzej o ile dobrze myślę jaką masz chorobę.Ta plus kilka innych ma bardzo bliska mi osoba i wiem ze jest kolorowo i na odstawienie leków nie można sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa mama przepraszam miało byc napisane wiem ze nie jest kolorowo.Nie myśl ze możesz skończyć na wózku.Osoba którą znam tez miała to "obiecywane"przez lekarzy,że skończy na wózku.Kiedyś wymienimy się moze mailami to ci wszystko opisze nie chce tak publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) jak tam się dzisiaj czujecie dziewczyny? Ja wyjątkowo mam dużo energii! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej ja też mam energii dużo dzisiaj :) a pijecie kawe jeszcze? bo ja tak ale chyba w małych ilościach nie zaszkodzi . No fajnie było by mieć parke heh ale jakoś nie mam konkretnych przeczuć :) ja dowiedziałam się w pierwszej ciąży w 14 tyg że będzie dziewczynka a teraz kończe 10 tydz ale może będę chciała mieć niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSsowa mama
Gościu, zrozumiałam co napisałaś. Dzięki za dobre te słowa. Choć nikt nie wie jak będzie. Co do samopoczucia jest różnie. Czasem leże a czasem mnie nosi (rzadko). Dziś nawet nie byłam na powietrzu. Zeszły weekend też taki miałam ze wcale nie wyszłam z mieszkania. A co do kawy to już nie pije, zamieniłam na inne i pije z mlekiem nawet teraz. I od początku ciąży wole słone i pikantne a słodycze mi nie wchodzą tylko do kawy 3-4 ciastka i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana miałam sporo energii a po 13 juz m iej. Byliśmy na krótkim spacer z ale dzis bardzo wieje. Potem byliśmy z małym u lekarza i ma antybiotyk. A wczoraj w przychodni powiedziała ze ty tylko infekcja nosa i kaszel i gardło czyste i tylko syropki dala..i uszu zbadać nie chciała a dzis się okazaloze uszy czerwone i gardło tez i język tez. Wiec juz do tej z przychodni więcej nie pójdę. Ja mam ochotę nawę na słodkie. Srednio za miesem jestem. Jabłka bardzo mi smakuja i sery serki twarogu. Tl jem najczezcidj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie muszę się starać bo się udało aktualnie jestem w 13 tyg ciąży a termin mam na 01.08.2016 tak bardzo się cieszę tylko te ciągle wymioty podczas ciąży schudłam juz 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medemi to ile teraz ważysz? Co do kawy to pije fusiasta z mlekiem . Czasami jeszcze rozpuszczalna. Iles tam kofeiny jest dozwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to lekarz ze chudniesz tyle i tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja się dzisiaj źle czuje. A głowa to mi pęka :( Ale obiecałam sobie że nie będę brała leków przez całą ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
witam was ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi ehhh pierwsze a w środe mam wizyte u lekarza :) no ja to mam dziwne smaki bardzo mi słodkie smakuje :p a przy córce to mnie zupełnie odrzuciło od słodkiego w pierwszym trymestrze a teraz to słodkie uwielbiam no i banany :) wędlin nie bardzo ale tak mięsko zjem heh mleko też mi smakuje także jestem ciekawa czy druga córa czy synio:) a kawe jedną też piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzis umówiłam na wizytę i idę w piatek. Teraz żadnych badan ni nie zlecil Ja zaraz będę jeść pizze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
To musia smacznego życzę tylko nie zapomnij o spacerze przed snem :) Mi gin zlecił tylko badanie moczu ostatnio. Odbiegając od ciąży to byłam dziś u okulisty. Zawsze miałam dobry wzrok ale latem coś mi dokuczały i sie zapisałam. Swoje odczekałam a dziś usłyszałam ze to początki zaćmy. Jestem w szoku i załamana. Lekarz mnie uspokajał ze to początki itp ale ja to moje życie to już mam chyba tam w górze naznaczone chorobami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×