Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Szelma DE
Claudiie90 A który to w sumie może byc tydzień ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
4 tydz. Wszystko się dowiem za 2 tygodnie :( ale plamienia ustały :) poszłam do ginekologa na NFZ we wtorek żeby coś potwierdzić.... a ona do mnie " Ja wróżbita nie jestem".. to mówię że testy wychodzą pozytywnie... beta z piątku 79,9 ... a ona do mnie... grzebie, i grzebie.. i z tekstem... "dobrze to proszę w piątek przyjść na USG na 10:00 zobaczymy czy coś faktycznie jest czy pani ma urojenia..." po prostu odechciało mi się wtedy badań. Mówię do niej ze z mężem staraliśmy się 10 cykli .. i że mam prace fizyczna.. bo dźwigam po 12-15kg ... a ona do mnie "ciąża to nie choroba"... babsztyl wredny... I dostałam wieczorem plamień... pojechałam prywatnie do ginekologa stwierdził że jest lekkie zagrożenie i żebym brała duphaston... I na usg wyszła kropka tylko :P dopiero za 2 tyg. Powiedział, że zobaczy jak się rozwija wszystko i skierowania na badania ciazowe dostane... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
I oczywiście L4 dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudie ja tu na pierwszych stronach opisywalam jak w 4ti4d dostałam krwawienia to lekarz do którego zadzwoniłam każą czekać i zadzwonic za trzy dni a na ip powiedzial ze pewnie okresu dostałam i oczywiście usg nie zrobili i nc nie przepisali bo nie wystarczyło ze testy pozytywne byly. A szkoda gadać ci lekarze czasami nawę do zwierząt by się nie nadali I mój maly usnal fopiero co:-/prawie z nim juz usmelam Musze pozmywać i tez się. Klade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Claudiie90 Super ze plamienia ustały.oby tak dalej. Niestety nie często trafia sie na dobrego lekarza z NFZ ... Ale takie teksty które tamten babsztyl do Ciebie skierował , to przesada. Ale w ogóle jaka znieczulica! Ja rozumiem, ze rutyna,że sie spieszy bo kolejki , że jeszcze nie wiadomo co, ale kurde, trochę zrozumienia, wczucia w sytuacje pacjentki .. Masakra. No nic, zostaje nam mieć nadzieje, że progesteron w tym przypadku pomoże. Leż, oszczędzaj Sie. trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczyny wczoraj byłam u swojej ginekolog i zaleciła mi branie witamin dla kobiet w ciąży ale nie powiedziała jakich :/ Więc zapytałam w aptece i zaproponowali mi PRENATAL DHA . Zapytałam się czy zawiera kwas foliowy to powiedzieli mi że tak a jak później przeczytałam na etykiecie wogóle nie jest wspomniane że te kapsułki zawierają kwas foliowy tylko DHA,EPA í WITAMINE E . Nie wiem czy brać ten kwas foliowy czy jakieś inne tabletki sobie kupić . smutas.gif Na te wydałam ponad 60 zł . Wyniki mam w normie na szczęście oczko.gif" Jak potrzebujesz z kwasem foliowym, to lepiej wziąć prenatal duo, tam jest Foliaktiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No niestety trudno znaleźć dobrego lekarza na nfz też mam zle doświadczenie dlatego chodzę prywatnie i ten sam lekarz prowadzi u mnie 2 ciążę i poprzedniczka co pisala to jak długo się staralicie o dziecko wiec może lepiej rozważyć wizyty u prywatnego zwłaszcza ze praca ciezka masz zdrówka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia13
Czesc dziewczynki poznalyscie juz plec dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziagośćwmjank
prawdopodobnie chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ja jeszcze nie znam płci dziecka a może fajnie mieć taką niespodzianke :) ale pewnie nie wytrzymam później z ciekawości :) pozdrawiam was mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
No i się rozchorowałam. Nos mi jeszcze trochę od wycierania odpadnie, głowa mnie boli. A wiadomo, że leków brać nie można. Mąż mi prenalen katar kupił to psikam. Herbatę z miodem i cytryną piję i cebulę z czosnkiem jem. Do tego córce trzy zęby na raz wychodzą, marudzi i źle w nocy śpi. I jeszcze na te wyniki czekam i mam wrażenie że jeszcze trochę i zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak sie czujecie? Ja biore teraz symnatal Tam hest kwas i jod i wszystko i sa stosunkowo tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a kiedy maja byc wyniki? Może inhalacje sobie zrób. To ile twoja córka ma miesięcy? Mój mąż dzis wraca ale bedzie kolo 20 Ja z maltmym do rodziców przyjechałam i właśnie usnal wiec tez to wykorzystam i sie zdrzemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej czula. Taki balonik. Uwieranie jak sie synek obrzuch opierał albo jak sie kladlam na brzuchu a teraz juz nie i sie martwię czy tam wszystko ok. Poza tym w pn ide dogi a na nfz żeby dostać. To skierowanie na te drogie badania i nie wiem czy mowic lekarzowi wprost ze chodzi mi tylko o to skierowanie czy nic nie mówić i czekać aż sam da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mialam w planach iść na te drogie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Muusia we wtorek mają do mnie dzwonić co i jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na myśli badania na hiv wr.toco różyczkę itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo ślicznych, tanich, używanych angielskich ubranek w świetnym stanie! sklep internetowy http://e-rafix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
dzisiaj odebrałam wyniki krwi i moczu i napisane że wymagana konsultacja z lekarzem trochę się przestraszyłam a w piętek mam wizytę i badania prenatalne . Muusia a twój lekarz nie dał ci skierowania na te badania krwi? bo u mnie dał i za to 80zł dałam na krwi bo te hcv i różne takie . Stosujecie już jakiś krem na roztępy? w sumie już by trzeba było zacząć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Dzwonili z wynikami i wyszły dobrze:) teraz tylko regularne badania przepływów i nie mam narazie się czym przejmować:). Grypa powoli przechodzi. Mdłości w końcu przeszły za to teraz mam zachcianki. I to dla mnie jest nowością bo z córką nie miałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Witajcie, wlasnie takiego tematu szukałam na tym forum, no i proszę…udało się :) W sierpniu po raz pierwszy zostanę mamą więc chętnie popiszę z Wami o wszystkim co nas teraz dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Witaj Monika, zapraszamy na pogaduszki. Który tydzień i ile masz latek? Muusia byłaś u tego gina na nfz? Tyle piszecie tu o różnych badaniach ze martwię sie ze ja jakoś mam ich mało. Czuje już dzidzie dość wyraźnie. Nawet określiłabym to kopniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
25 lat, 15 tydzień Dziewczyny a jak tam Wasze brzuszki? widac juz cos? ja przestalam dopinać się w dzinsy i zastanawiam się czy to nie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa ktory to tydzien, że juz czujesz ruchy dzidzusia? to Twoja pierwsza ciaza? przepraszam jak pytam, a padlo juz wczesniej, ale ciezko przebrnac przez 80 stron. Ja tez juz bym bardzo chciala poczuc, mialabym pewność czy wszystko jest dobrze, a tak to się denerwuje pomiędzy wizytami u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia 34 lata,II ciąża, 17t+3 dni. Ja już od kilku tygodni nie wchodzę w swoje spodnie, brzuch w 15 tyg. był już znaczny. Szukałam już wtedy spodni w h&m i wchodziłam w 40 ale nie kupiłam bo 230zł i chodze w takich z gumką ale już pilnie musze kupić. Myślę ze przytyłam już z 5 kg. Dużo wiem ale miałam apetyt a nie wymiotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa ponad 200zl to faktycznie duzo, ja wczoraj tez szukalam, ale niestety nie kazdy H&M ma dział dla ciezarnych. Ostatecznie kupilam dzinsy w LC Walkiki tez takie z gumka, za 90zl. Ja narazie mam 2,5kg do przodu. Jeszcze duzo osob nie wie wiec ukrywam się pod ciuchami. W tym tygodniu planuje powiedziec w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×