Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Basik no nareszcie ! Beta super :-) ja bym leków nie odstawiała do wizyty. Chyba ze skonsultuj przez telefon. X Fajna promocja w "Wójciku" byłam dziś. NP.spodenki sztruksowe z 94 zl na 9zl. Plaszczyki z prawie 200zl na 27zl, koszulki z 56zl na 9 zl. To w koszach ostatnie wyprzedaże. Na wieszakach tez fajne promocje. Takze kto ma czas to warto :-) X Bierzcie się za wyprawki przed 30tc póki brzuszki nie są takie ciężkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness ten gin często wypowiada się w tv jako ekspert. Nasza Jystyna jeździła do nich zdaje sie na konsultacje, prof ja wysyłal w ciąży.. A co do owulacji i bolesnych miesiączek, to ja tez to słyszałam ze jak do tego jest obfita w skrzepy itd to tez znaczy ze bylo eleganckie endometrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Basik30- mnie od poczatku ciazy bardzo bolalo podbrzusze jak na jedna z gorszych @. Jak okazalo sie, ze to nie @ tylko ciaza i zadzwonilam do dr to kazal brac nospe 3x1 i duphaston 2x1 i starac sie trzymac "luzno" brzuch ;) Beta jest super :) co do lekow to nie pomoge. X Nadzieja- dzieki za link :) Firma wpisana na liste :) wozek bardzo ladny :) Zastanawiam sie na co zwracalyscie uwage przy wyborze wozka? Bo ja wiem tyle, ze chce lekki (poki co mieszkamy na 2 pietrze bez windy) i z bialym stelazem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dz czy ktoras z was brala antybiotyk ns poczatku ciazy? Jestem w 7tc i bylam dzis u laryngologa mam silne zapalenie zatok i gardla powiedziala ze normalnie antybiotyk ale jeszcze 3dni mam brac Sinupret i robic inhalacje z olejkow eterycznych i jak nie bedzie lepiej to da mi w piatek antybiotyk:( jestem zalamana:( ciagle pod gorke:(:(:( Basik Gratuluje bety:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże pompowane koła, przekładana rączka (niestety ten jej nie posiada, widziałaś cala gondole wypinał) większa spacerówka, blokowane koła do jazdy na wprost, lekki no i cena nie chciałam droższego niż 1600zl. Fajne te wywietrzniki na lato :-) dodatkowo mam parasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ja brałam tylko trochę później. Ale za to jestem uczulona na penicyliny a one są najbezpieczniejsze w ciąży, takze tez się martwiłam bo dostałam inny. Ale lepszy antybiotyk niż nie wyleczona infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ten http://www.babyactive.pl/wozki-dzieciece-shell-eko/ . jestem zadowolona bo ma dużą gondole, jest super w prowadzeniu i lekko podjezdza się pod kraweżniki. Za zestaw 3w1 placilismy niecale 1600zł. Spacerówka teraz tez nam sie sprawdza,chco nie wiem czy na wiosne nie sprzedam go a kupie jakas spacerowke moze podwojna dla dzieci rok po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawił, żadnych leków nie odstawiaj do wizyty. Lekarz zadecyduje :) betę powtórz za dwa dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1313
hej Dziewczyny, byłam u Pani doktor i mówi ze jest na razie ok. ze za 2 dni powtarzamy bete , że plamienia też mogą być, uspokoiłam się i powiem Wam że nie dowierzam że ten cudzik mały może być rzeczywistością, biore prolutex, estrofem, fraxiparine, encorton, i jakiś żel docipny:)ale zapomniałam nazwy, oprócz tego eutyrox na ta moja niedoczynność, sporo tego ale jak trzeba to trzeba Basik gratuluje ja mam niższa ta bete, ale ja mam dziś 10dpt, a do transferu miałam podane dwa zarodki dwudniowe.P.dr. powiedziała ze za dwa dni powinna moja beta być podwojona, więc teraz znowu czekanie:)))do czwartku:)) spokojnego wieczorku wszystkim życzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik i Ania1313- super wieści, mam nadzieje, ze za 9 dni tez bede skakać do gory. Ja pracuje sobie z domku i leżę. Jutro tez postanowiłam zostac w domku. Nigdy praktycznie nie robiłam sobie wolnego, wiec myśle, ze to najwyższy czas. Moje pieski ( mam 2 buldozki francuskie ) przeleżały zadowolone pol dnia ze mna . Dziwi mnie to, ze juz dzis mam bole jak na @ , nie przypominam sobie bym miała takie od razu po transferze i zmęczona jestem- tylko ze nie wiem czym. Chyba juz zaczynam świrowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, Ania1313- aaaa jesteście w ciąży! Gratulacje! xxx nadzieja- czy Ty wiesz że już za tydz zobaczysz swoją kruszynkę?!;) xxx Alexavan - tak dopytuje o tą akupunkturę bo myślałam że ty byłaś w Poz i mi kogoś polecisz. Może Kkahha sie odezwie :) xxx Miska- jak ja Ci zazdroszczę tych bóli i męczarni na kanapie ;) idę w przyszłym tyg na wizyte. Dzisiaj zrobiłam test na nietolerancje pokarmową- ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu wyszło że powinnam odstawic tylko 3 produkty: orzechy brazylijskie (!) a przecież jem je od roku non stop kilka szt dziennie, poza tym mleko krowie i jajko, nad nimi też nie ubolewam bo nie przepadam. Ciesze sie że pszenica i gluten jest ok bo cieżko byłoby układać bez nich jadłospis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia- zanim weźmiesz antybiotyk skonsultuj sie z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness ja w ogóle nie jem białego pieczywa a miałam wzdęcia w pierwszym semestrze. Do teraz wieczorami robi mi się większy brzuch niż rano. Jeśli chodzi o zakupy to jestem akurat w tygodniu gdzie zaczyna mi być dużo ciężej tj 27tc. Jak chcesz polatac po sklepach to proponuję zdecydowanie wcześniej bo prezentacje wózków i fotelików długo trwają a nie usiadziesz. Wykorzystaj drugi trymestr na poszukiwania, a 3 to już na ostateczne decyzje i ewentualnie tylko zamówienia. Uwierz mi wiem co mówię. Ogólnie jestem sprytna, ale teraz to nawet w łóżku coraz ciężej jest się przełożyć , wsiadac i wysiadac z auta itp. Nie mogę się z tym ogarnąć bo myślałam że mnie takie problemy nie będą dotyczyć :P bo jestem silna, a tu zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, Ania ale mamy duet! Gratulacje! Darkness! Śliczne te Twoje sowki! Szacunek dla zdolności manualnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha czasami uczula nas to co właśnie często jemy, może stąd te orzechy brazylijskie. Zastąp je orzechami pecan. Miśka my planujemy zamówić 2w1 bebetto torino. Teraz w marcu są jakieś targi i wszystkie firmy wprowadzają nowy model kolekcja 2016 wiec jeszcze zobaczymy co się pojawi. Jak nic lepszego to zamowimy ten. Jest na białej ramie:) Ja patrzyłam na: zapinany na suwak kosz pod wózkiem, łatwy w złożeniu stelaż - czyli na przycisk a nie jakieś przekrecane czy przesuwane bo trudniej - wszystkie stelaże skladalam żeby to sprawdzić:) Zeby spacerowka rozkladala się na płasko bo można wtedy włożyć nawet nie siedząca jeszcze dzidzie, żeby miał adapter do fotelika który chcemy. Folia przeciwdeszczowa do spacerówki. Koła pompowane ale to już wszystkie mialy które oglądałam. Żeby nie był zbyt drogi bo w tym wózku zależy nam tylko na gondoli. Za rok kupimy wypasiona spacerowke która składa się jednym ruchem ręki. Jak to zobaczyłam to byłam zachwycona tym systemem - np. Baby jogger City mini gt. Taka spacerowke dużo dłużej się używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik-gratulacje!!! Dziewczyny, ja jestem w Toruniu, przyjechałam na pogrzeb ukochanej babci... Moja siostra chciała ze mną wypic piwo, ale w związku z tym, że dwa dni spóźniał mi się okres dla spokoju duszy zrobiłam test... Dziewczyny 2 kreski! Powtórzyłam, 2 kreski!! Jutro znowu... Nie wiem, nie chcę się za bardzo przywiązywać, jestem smutna i wesoła zarazem... Tyle starań, hormonów, iui, a tu naturalnie??? Błagam, niech to będzie prawda!!!!! xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha82- niedlugo bedziesz cieszyc sie ciaza! Wierze w to bardzo mocno :) mi tez wyszly irzechy brazylijskie i musialam odstawic :P A przeciwciala antyTPO i antyTG mialas robione? X Julia83, Sylka- dzieki za info :) firmy dopisane :) X Lucy- takie cuda sie zdarzaja!! Trzymam mocno kciuki za dzisiejszy :) a w sumie to ja jestem pewa, ze to ciaza i juz pogratuluje :) przykro mi z powodu babci :* trzymajcie sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy- gratulacje! Leć na bete, podasz przepis na takie cuda ;)? Brałaś ostatnio jakieś leki ? Miska- :*, anty Tpo robiłam napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Wiem, że to głupie, ale sobie pomyslałam, że to babcia się ze mną żegna... głupi sentyment... Dzisiaj ciężki dzień :( Żadnych leków, nawet folic odstawiłam, mama mi dzisiaj kupuje. Sama w to nie wierzę, na betę pojadę jutro. My już zupełnie bylismy nastawieni na ivf... Mam nadzieję, że wszystko będzie ok! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy :-) gratulacje ! Cuda sie zdarzają a na tym forum baaaardzo często! Życzę pięknych przyrostów. I wyrazy współczucia z powodu śmierci babci .. X Julia problem z przekręcaniem w łóżku i wysiadaniem z auta to będziesz miała w 39 tygodniu :D ;D hehe Nawet nie chodzi o rozmiary brzucha tylko dziecka. Jest duże i przekręcając się musze trzymać brzuch żeby ono przekręciło się razem ze mną bo inaczej mam wrażenie ze mi skora od środka pęka ;-) itd Ja dziś od 2 do 6 przechodziłam bo leżeć na plecach juz sie nie da na bokach bolą biodra i uda ;-) Takze tego ;-) 27 tydzien to możesz śpiewać"motylem jestem ..." :-) Ja przyznam ze tak duży wybór wózków mnie zniechęcał i przytłaczał. One są tak podobne ze po dwóch prezentacjach w sklepie machnęłam na to ręką.pogadałam z koleżankami i się zdecydowałam. X Wiecie co do wózka to dodam jeszcze, ze 16 lat temu miałam jeden od początku do 3,5 roku woziłam w nim syna. Takze bez ciśnienia w tych nowoczesnych, jak ktos musi bardzo liczyć sie z kasą to da radę w jednym wozić dziecko do 2,5-3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×