Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The Duke

Szukam (wirtualnej?) kochanki

Polecane posty

Cześć, jak w temacie, tęsknię za ciepłem kobiecego ciała i szukam takiej która tęskni za dotykiem męskich dłoni... Do podpisania o seksie i nie tylko, może i nie tylko do podpisania...25 lat. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodź do mnie. No śmiało. Podejdź. Nie bój się. Powiedz mi tych twoich dłoniach. Powiedz mi że są mocne, lekko skalane pracą ale bez zadziorów (to boli, wiesz?) Powiedz że są duże na tyle żeby uścinąć moje nie za duże pośladki. Powiedz że potrafisz pieścić moje piersi delikatnie, nabożnie a nie jak cep w młockarni (to boli, wiesz?) Powiedz że lubisz spontaniczność i łono natury. Moje, swoje, nasze... Powiedz mi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci to i wiele więcej Uwielbiam pieścić piersi, moimi dłońmi i ustami Uwielbiam głaskać pupę, czasem dać klapsa Moje dłonie są po to żeby pieścić, męskie ale i delikatne, nie są dłońmi drwala które miałyby boleć Choć lubię duże i wygodne łóżka to chętnie odkryje piękno natury na łożu natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poległeś żenująco nie ta liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro ze Cie rozczarowalem, chociaz szansy zbyt wielkiej nie dostałem ;-) Mój mail sir.francis.duke.woolridge@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmm....A jednak jesteś! Mam duuuże łoże. Dosłownie. Wodne. Wiesz jakie jest? Materac jest wypełniony wodą. Temperaturę ustawiasz na letnią (Latem), potem podkręcasz gdy jesz Zima. Łoże jest ZAWSZE ciepłe albo zawsze mile chłodne. Jednak...dla odmiany, wyobraź sobie (nas) na łonie natury...w zacisznym zakątku pośród drzew, na miękkim mchu. Widziałeś mech? Taki mały, gęsty ale miękki. Zawsze chciałam poczuć taki mech pod moim nagim ciele... Z kimś kto potrafi się wczuć w rytm mojego ciała a zarazem potrafi poczuć piękno natury. Potrafisz tak? Ja chcę być porządana, gorąca, wprawiona w omdlenie przyjemności i odwdzięczyć się takimi odczuciami. Jesteś tym kimś? Potrafisz? Chcesz mnie? Chcesz przeżywać rozkosz inną niż zwykli ludzie? Chociaż nie...niewyraźnie się wysłowiłam...Każdy potrafi zgłupieć w chwili uniesienia ale ja chcę innej inności. Chcesz jej spróbować? Potrafisz mnie zrozumieć? Nie chcę przyziemnego "roochania". To jest zbyt wulgarne! Chcę uniesień godnych mojego ciała, i Twojego jeśli zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy się nie dowiesz jeżeli nie spróbujesz, zwlaszcza gdy chcesz czegoś więcej. Ludzie zadowalaja się przyziemnymi rzeczami, pospolitymi, choć więcej jest w ich zasięgu. Chcę byś poczuła się porządna, pieszczona do szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmm...to pieść mnie... Wirtualnie. "pokaż mi" jak to robisz. Odwdzięczę się (wirtualnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Are you fluent in English?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś w sukience. Musisz być w sukience. Jeansy to nie ubiór kochanki. Ona ma uwodzić, kusić, pobudzać porządnie. Twoja sukienka faluje lekko w majowym wietrze. Zaslaniam Ci oczy. Staje za Tobą. Opieram dłoń na Twoim ramieniu. Drugą kładę Twoim biodrze, prosząc byś położyła swoje dłonie na moich. Nic nie widzisz, tylko czujesz je, czujesz pulsujaca w żyłach krew. Przytulam się do Ciebie delikatnie, obejmując w pasie. Przesuwam otwarta dłonią po Twoich biodrach i brzuchu. Druga ręką wędruje na kark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam całować Twój kark i szyję. Delikatnymi, pełnymi i posuwistymi ******** Odchylam Twoja głowę do tyłu, opierając ja o moje ramię, podczas gdy moje ręce wiją się wzdłuż Twojej talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmm....Trafiłeś. Sukienka jest zwiewna, delikatna prawie przeźroczysta, w kwiaty... akurat tak, że podkreślają moje nie za duże i nie za małe ale jędrne piersi. Mieszczą się akurat w Twoich dłoniach.. Odchylam głowę do tyłu, chętnie nastawiam kark mmm.... jedną dłonią wędruję po twoim udzie, w górę...lekko zaciskając palce, wolno ale z zamarem. Drugą ręką szukam twojej czupryny którą łapię delikatnie ale stanowczo.. Chcę poczuć lekkie kąszenie twoimi zębami My eys are closed, I am lost in the moment of feeling you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja sukienka jest taka zwiewna a Ty przy tym taka gorąca...zaciskasz udami moja dłoń, przyciskam Cie nią mocniej do siebie, podczas gdy ustami całuję Twoja twarz. Policzki, usta. Nasze języki spotykają się w tańcu, przyciskasz instynktownie swoją pupę do mojego krocza, czujesz tam coś nabrzmiałego, dokładnie między Twoimi posladkami. Zlaczasz łopatki i wypinasz piersi do przodu, ja łapczywie wsuwam dłoń w Twój stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołyszę lekko biodrami, czujesz mój rytm i kołyszesz się wraz ze mną... teraz, czujesz napięcie moich pośladków...czujesz że naprężniały i zaczynam się lekko ocierać o twoje bodra... miękko ale stanowczo... Z boku na bok...w lewo w prawo...Mmmmm... Mocniej trzymam Cię za włosy, mocniej ale nie boli... Czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nt so fast! let me feel the moment! let me feel YOU, ALL of what you have to offer, yes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do you want me to swich into English my Lover? Czuję. Czuję Cię z minuty na minutę coraz bardziej. Czuję Twoje jędrne pośladki. Przyjemny wietrzyk powoduje gęsią skórkę na Twoich rękach i nogach, z przyjemnością podziwiam Twoje ciało w tej zwiewnej sukience, wyobrażam sobie Twoje lekko zmarzniete sutki, sztywne, czekające cierpliwie na moje dłonie i usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMm...yesssss....Do it to me! Nie wiem...kurna jedna mać (w takim momence Kafe pokazuje spam! Czyżby English był problematyczny? Mi się wadaje że TO dodaje pokanterii . No?) Ahem... taaak... Odwaracam się do ciebie twarzą w twarz. Nie patrzę na Ciebie. Jeszcze nie. Czekam aż wyczuję twój przyspieszony oddech na moich ustach które zachłannie wręcz całuję.. zachłannie, wdychając twój oddech; zachłystując się jego ciepłem... Czuję twój język, równie zachłanny... przygryzam go lekko... mmmm Moje dłonie wędrują wzdłóż twojego ciała...Poczynając od ramion, wachając się na moment na twoich plecach, po czym jedna dłoń wędruje pomiędzy Twoją słodkość... Słodkość naprężoną jak sprężyna.... Moja druga dłoń mocno ściska a zarazem przyciska Twoje pośladki do mojego miękkiego, mokrego , spragnionego wnętrza... mmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aw, crap! Rozgrzewasz mnie do tego stopnia że mylę literki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo komedie dali na kafe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam ze soba pisze, debil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm, your body is like a delicious pie I wanna eat. Jak sprężyna...dlatego że Ty jesteś. To Ty tak na mnie działasz, powodujesz że moje serce wtłacza w niego krew jak szalone. Że jest na Ciebie gotowy, nie może się Ciebie doczekać. Ściągam z Ciebie Twoje majteczki, delektujac się kształtem i jednością Twojej pupy. Ściągam ramiączka od Twojego stanika... Masz na sobie tylko tę sukienkę. Ją też mam ochotę zdjąć... Schodzę ustami niżej, całuję Twoja szyję i rozpinam dekolt. Czuję że oszaleli na widok Twojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sam ze soba pisze, debilsmiech.gif X Ciii....nie przerywaj. Nic nie wiesz więc nie zatruwaj atmosfery. Patrz i się ucz. Może dzięki nam, ty się czegoś nauczysz. Póki co. Stul dziób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmm...ściągaj, zedrzyj...Wszystko! Tak jak ja chwytam za twoją koszulę i guziki które odpadają gdzie popadnie... Rozrywam i zachłannie wpijam się w Twoje usta...W te gorące namiętne usta...na moment bo chcę wiącej! Moore OF you....moore all of you! Mmmm.... Moje usta wędrują po Twojej szyji....Coraz niżej.. Moje oczy widzą twoje ramiona...Nie jak u goryla ale na tyle silne i napięte że je lekko przygryzam i całuję... Coraz niżej... Pocałunki zmieszane z językiem... Jeszcze niżej.... Moje dłonie oplatają twoje biodra, przyciskając je coraz bliżej ... mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I want to taste you...so, so badly... Daj mi! Chcę! Flaunt it. Show me how badly you want me to suck it... Taaak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooch, działasz na mnie jak narkotyk, na moje ciało i zmysły, na moją wyobraźnię i jednocześnie karmisz mnie widokiem tego co robisz i co możesz robić...mmmm Tylko Ty, ja i polana, która ugościła dwoje.kochanków. Całuję Twoje piersi, jednym tylko palcem glaszczac je po spodniej części. Lekko laskoczac, ale i jednocześnie dostarczając przyjemności. Usmiechasz się w zadowoleniu po czym zaczynasz pojekiwac gdy ssę Twoje sutki. Czuję jak Twój oddech przyspiesza, jak staje się nieregularny, coraz cięższy. Baby I want your body, I want it badly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy pisze po ang wyskakuje mi komunikat o spamie. Tak, chcę byś go stała, jak dużego, słodkiego lizaka. I proszę, patrz mi prosto w oczy, oboje to kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmm...taaaak...taakkk...Twoje dłonie czynią cuda...Twoje usta są ciepłe i wilgotne jak ja... Jestem mokra...Gotowa na wszystko.. Czuję część twojego hard cock... Talk dirty to me? tell me you want my cunt...my wet, juicy, hungry cunt.. Lubię sprośne odzywki w takich momentach.. I want your hard, juicy, hard cock... Daj mi! Now!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×