Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The Duke

Szukam (wirtualnej?) kochanki

Polecane posty

Gość gość
Lizaka...ha..ha..ha... (sorry) mi też wyskakuje spam... A było tak pięknie.... Continue... where were we? Ah! Hard cock and juicy cunt ,no? Tak więc zbliżamy się do ekstazy.... Nasze bieguny się spotykają... chcę żebyś mnie nadział pierwszym mocnym i dosadnym ruchem... Głębokim . Tak głębokim aż do żołędzi....a reszta, nie tak brutalnie rytmicznie... Moje biodra się unoszą.. prawie do twojej twarzy... jest mi dobrze..mmm soo,sooo goood.... Chcę więcej! Odpycham cię i prawie na siłę kładę Cię na plecy... Chcę się nadziać na Twój hard, hot juicy cock...Mmmm Ja chcę Ty chcesz? Powiedz mi co chcesz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka, wybacz ale nie przeszkadzaj. Nadchodzi kulminacyjny punkt "programu". Pozwól nam dojść? Please?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ale tutaj nie podam. napisz jakiś a ja się odezwę ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli masz do za oferowania tylko kootasa to troszke malo jak na dobry romans:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie, pewnie nie cała ale ogromna przyjemność po mojej stronie. Lubisz być niegrzeczna? To cudownie bo ja też. Mówię Ci jak bardzo chce Cie nadziac na mojego hard cock i robię to. Your boobs are bouncing, your mouth are screaming, my little... You name it. Tak, ujezdzaj mnie, nadziej się, my cock is Yours. And say.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. Thanx ! Mmm...ujeżdżam...I przecież Ci powiedziałam już talk dirty to me ;-) Moje ręce splatają się z twoimi, "biorę Cię", mocno i stanowczo trzymam twoje ręce na twoją głową. leżysz plackiem. jednyie co możesz i robisz to rytmicznie unosić biodra i ssiesz na przemian moje sutki i moje usta.. łapczywie.. zachłannie.. tak jak ja twoje... droczę się z tobą... nadziewam się na twój hard juicy cock z przerwami.. mycunt goes up and down.. Harder ...deeeper and you love it, want it, hunger for it... taaaaaaakkkk Chcę przedłużyć moment Trzymam cię mocno i rozkoszuję się chwilową "władzą".... Daj mi siebie...całego... DAWAJ! Chcę! Now!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delektuję się oglądaniem Twojego ciała leżąc na plecach, co jakiś czas lapiac Cie za pupę, a to za ramiona by docisnac Cie głębiej, aż po jądra byś czuła się wręcz rozgrywana. And then... While you are ridding my cock...lick my finger. Like a lollipop. Again. I will imagine... You know what. Do you like to be called dirty? My little slut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yep... Give lollipop a really GOOD JOB, yes? And yes, I imagine A LOT! Do U? Powiedz co ty imagine bo coś słabo z twoją imagination. Mów. Nie każ mi się domyślać! nie mam czarodziejskiej kuli i nie czytam w myślach! GADAJ, mów, pisz...Obojętnie który wariant wybierzesz. Rozmowa , szczerość w wypowiadaniu tego co chcesz jest kluczem do seksualnego spełnienia (i nie tylko). Nie mam czasu na puste gatki więc mów! Prawie dochodzę.... Ruszaj tymi biodrami i mocniej zaciskaj dłonie na mojej pupie. Now!!!!!! DO IT For F/u/c/ k sake :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś damą na salonie i jak dziwką w łóżku...lubię Cię taką. When you suck my finger I'm imaginating you're doing the same with my cock. Mam ochotę skończyć tę zabawę, I want to take you, bend over and f******u from behind. I wanna Spark you and hear from you "Oh years, f**k me harder, oooo". I wanna make you scream, make you feel your pussy hot and wet like never before.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz do mnie @ żebym miał do kogo się odezwać I want you to be all mine, punch your hair and ask "Hey, princess, what about my cock cum in your mouth? Does princess do that?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadłeś. Oto cała ja. Lady and the slut when needed. I was sucking your fingers and cock all this time :-) Taaakkkk...lubię od tyłu...Lubię kiedy trzymasz my tits and do me from behind... NO anal! Just ram my pussy...Mmmm....Jest taka mokra....śliska... masz super good cock... Jeszcze troszkę...daj mi odczuć jak słodka jest my pussy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
The Duke...rozbawiłeś mnie..."punch your hair"? Wiesz..don't punch anything ok? And noooope, I don't like cum in my mouth....wszędzie byle nie tam. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie trzymać za piersi gdy robię to od tyłu. Aż szkoda ze na naszej laczce nie ma żadnego lustra I can suck your pussy when you stay crawl, bend on your knees and wrists.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mały błąd :-P Chętnie zrobię to gdzieś indziej, co powiesz o piersiach? I can f******u hard but I want you to scream that to me, admit that you deserve my cock drilling your pussy because you were so nasty, You sucked my dick so hard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o yeah...."cum onto me said M-o-s-es" ...Zart ha..ha..ha.. Mmmm...you feell soo f*ing good it's sinful! Drill it, spear it, do me! I suck your cock up aż do twoich soczystych i pięknych balls... Nooo.......już już...prawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forget god. He doesn't have a cock!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic przyjemniejszego niż poczuć że kobieta czuje się całkowicie zerznieta, że nie daje już rady i bezwiednie oddaje się facetowi. Scream baby while im doing you, touch your pussy and tits Czekam na maila:-) My balls are full of sperm, ready to make you dirty, fancy a pearl neckle? thats your todays's jevelery my Princess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuchhhhhhhhhh......ooooooo.... mmmmmmmmmmm..... Sooo good. The Duke, you're a good "boy" ;.) Thank you....Całuski na koniec i do następnego razu hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I suck your cock up aż do twoich soczystych i pięknych balls x To zdanie wygrywa dzisiejsza kafeterię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yep, those pearls are fancy enough for me. Ech ten spam... I have some special pussy juice for you for the next time jeśli będziesz spragniony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem dlaczego niektórzy oglądają anglojęzyczne por/nole bez fonii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I suck your cock up aż do twoich soczystych i pięknych balls x To zdanie wygrywa dzisiejsza kafeterię cool.gif X Dziękuję ;-) P.S. THE DUKE, znajdę Cię Do następnego razu ha..a..ha... Miło było. To był mój pierwszy raz! Niedowiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz wirtualnej mężatki co odda całą siebie i jeszcze się za zakocha i opisze oraz zrobi wszystko co zechcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam i chętnie zrobię jej co zechcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×