Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mogę mieć taką dietę , czy będzie ona skuteczna ?

Polecane posty

Gość gość

Mam 14 lat , 165 cm i ważę 68 kg przy pomocy przykładowych jadłospisów ułożyłam pod siebie ten . Dzień 1 I Śniadanie : 2x kromki chleba z warzywami i poledwicą + herbata II Śniadanie : 1 kromka chleba razowego z warzywami i chudą polędwicą + 2 wafle ryżowe Obiad : Zupa lub sałatka z rybą lub mięsem ( bez ziemniaków ) Przekąska : Owoc , jogurt itp. Kolacja : Jeżeli już to sałatka , jogurt itp. Oczywiście do tego dochodzą ćwiczenia przynajmniej 1 godz. dziennie . Trochę trudno mi było ustalić jadłospis ,ponieważ trochę wadziło to z szkołą .Jeżeli chodzi odstawienie słodyczy to nie będzie dużego problemu z tymi ,które mają czekoladę ,ponieważ mam na nią uczulenie. Wszystkie rady są mi potrzebne ale mam nadzieję na poradę specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz dużej nadwagi, więc myślę, że specjalna dieta nie jest ci potrzebna. To, co zaplanowałaś nie jest złe, ale uważaj żeby nie jeść za mało, bo wtedy popsujesz sobie metabolizm. Nie ma nic złego w ziemniakach, to sosy, z którymi je jemy są tuczące. Obiady możesz jeść normalne, tylko połowę twojego talerza powinny zajmować warzywa Unikaj gotowych słodyczy (lepiej zjeść kawałek domowego ciasta, niż byle ciastko) i przetworzonej żywności np. jak jogurt to naturalny ewentualnie dodaj owoce, łyżeczkę domowego dżemu lub miodu. Brakuje mi w twojej diecie zdrowych tłuszczy (oliwa, orzechy, awokado), jajek, białego twarogu, kasz, owsianki, ciemnego makaronu. A jak będziesz ćwiczyć wieczorem to koniecznie jedz kolacje np. jajko, albo serek wiejski z warzywami. O szkodliwości, kaloryczności i pustocie słodzonych i gazowanych napoi chyba wiesz. Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×