Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężczyźni czy wolelibyście za żonę ładną i głupią czy brzydką i mądrą

Polecane posty

Gość gośćas
A kto pokocha mnie, mądrego i pięknego? Chętnego, otwartego na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak kobieta ideal to pienka i madra:-) atrajcyjna spokojna zadbana w dzien jak dama spokojna ulozona. W nocy suka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka nie znaczy ze madra:-) a ladna nie znaczy ze glupia:-) wiec za zone ladna i madrą glupia autorko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolezanke brzydka i do tego glupia:-) wiec dziewczyna ciezko ma znalesc partnera. Hmm co do pieknej i glupiej :-) hmmm czasem sa tego zalety.ale juz predzej ta kobieta znajdzie sobie partnera... hmm madra i brzydka czasem tez nie przydatna do zycia jak i piekna i glupia. Chodzi glownie o chrakter i serce. Czasem te madre i wyksztalcone sa bez serca:-) wyniosle bez zycia... nie kazdemu zycie przy takiej kobiecie odpowiada czy nawet fizycznosc z biegiem lat.z piekna widomo jest pociag fizyczny, poped, jesli kobieta obrotna do dobra sypialna dla partnera co do glupoty jak nie taka tepa cos tam rozumie ma dobre serce i chrakter to okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dosc przecietna i madra po studiach, hmm czasem mysle czy nie popelnilem bledu ja zwykla szkola, ale zarabiam i daje rade utrzymac rodzine. Jej nigdy nie wystarcza o ciagla mi mowi w zlosci jaka to ona madrzejsza niz ja i inni. W******jacce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmy od dawna preferują zasadę- u nas liczy się czlowiek, a nie jego CV Praktyczne umiejętności, talenty. Szkoła, filozofia jest przydatna w podrywie..coś o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Brzydka nie znaczy ze madrausmiech.gif a ladna nie znaczy ze glupiausmiech.gif wiec za zone ladna i madrą glupia autorko....." Nie napisałam przecież, że każda brzydka jest mądra, a każda głupia ładna. O co inne tu chodzi, ale widocznie jesteś zbyt TĘPY, by to zrozumieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za retoryczne pytanie!!!! Oczywiście że ładną i głupią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrą i ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mądrą i ładna Ale to nie jest odpowiedź na postawione pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest dla mnie wazne ti tak dlugo az nie jest otyla...no sorry wszystkie otyle kobiety sa przez wiekszisc facetow dyskfalifikowane odrazu na poczatku...jednak ja,facet ktory lecial zawsze na laski pozbal w koncu osobe ktira nie wywarla na mnie zadnegko wrazenia.Ale spotykalismy sie na kawe i rozmowy...wszystko z nieznajomych mi przyczyn bylo podsycone erotyzmem na swoj sposob...ale to sprawilo ze pokochalem...na zawsze...ja facet ktory zawsze uganial sie za najlepszymi laskami zrozumiakem co jest najważniejsze...wbrew wszystkuemu nue moge sobie poradzic by z nia byc.Poradzilbym sobie z najfajniejsza ladks ale z nia bardzo zwykla i przecietns nie potrafie....i to nie chodzi o kohos kogo bym chcual przekeciec bo moglbym miec o wiele więcej fajniejszych i sexowniehszych lasek niz ona ale stalo sie cos co brzmi jak nie do wiary :p pokochalem ta zwykla dziewczyne a ona mnie nie chce...poprostu...to jakas paranoja....takze pamietajcie dziewczyny,jak traficue bs mnie to macie lipe...ja jestem tylko dla niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy co mamy na myśli mówiąc mądra. Bo może być dziewczyna mądra życiowo a może być mądra po paru fakultetach. Jest coś takiego jak mądrość wrodzona i mądrość wyuczona. Moze być fryzjerka z ambicjami ,robiąca kursy np we Francji a może być dziewczyna po politologi , socjologi czy innych studiach i nie wiedzieć co che w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś Ale jak sam napisałeś - ona jest przeciętna, nie brzydka. Pytanie tylko czy gdyby była szkaradna to też byś ją pokochał. Bo między przeciętną a brzydką jest jednak różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chodzi o sytuację, w której byś nie wiedział czy chodzi o mądrość wrodzoną, czy wyuczoną. Po prostu mądra i już. A co do tych 2 rodzajów mądrości, to jedna z drugą mają też coś wspólnego. Bo żeby zdobyć mądrość wyuczoną (tą na studiach), to trzeba się też urodzić z predyspozycjami do tego. Trzeba po prostu być zdolnym. Z drugiej strony także, gdy ktoś się rodzi z niemałym IQ i mądrym, to wie, że w dzisiejszym świecie trzeba między innymi również się kształcić, by móc zajść daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dałaś wybór. Naprawdę nie ma kogo wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wybralibyscie brzydka ale madra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupi temat, bo ktoś może być mądry, ale paskudny z charakteru. Z resztą z doświadczenia wiem, że brzydkie kobiety są często paskudne z charakteru... A odnośnie pytania: Bycie z kimś, kto się nie podoba jest bez sensu. Taka kobieta, brzydka ale fajna z charakteru, może mogłaby dla mnie być koleżanką do gorzały, ale nie partnerką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, o, sensownie prawie. Ona musi mieć to - coś! Musi się podobać. Genialne kobiety dobre są w rządzie, w łóżku tylko ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie= prawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za pytanie, 99% mezczyzn woli ladna i glupia w tej sytuacji, chocby twierdzilo ze charakter najwazniejszy.nawet nie ma co pytac, bo wiekszosc powie ze ladna i glupia a reszta sklamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy lubi ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze Zgodne i chętne To że cycate to się wie X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mi po głupiej babie? Brzydka i mądra i tak lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia to tylko wstyd przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna i głupia = mój typ Bardzo podobała mi się Patrycja z "lokatorów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupotę nie wszyscy dostrzega Brzydotę już tak I.. Cycki są fajne, każda kobieta powinna je mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Głupotę nie wszyscy dostrzega Może i nie wszyscy, ale dużo dostrzegnie i wtedy jest wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałbym głupią i ładna. Z doświadczenia widzę że większa przyjemność i satysfakcję sprawia mi przebywanie w domu z ładna kobieta z która nawet nie ma o czym pogadać niż z mądrą na która Noe da się patrzeć. To na podstawie moich byłych dziewczyn i wspollokatorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może brzydką i głupia ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×