Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja Gwiazda ma poważne kłopoty

Polecane posty

Gość gość

Moja Gwiazdo mniej więcej od połowy czerwca i początku lipca coś się u ciebie dzieje złego,jesteś jakby zupełnie inną osobą,nie wiesz jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę wróżyć z fusów i wmawiać ci kłopotów co tydzień,ale coś się u ciebie dzieje mniej więcej od końca czerwca i początku lipca,nawet ta prolaktyna aż tak cię wcześniej nie atakowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moja sprawa,ale ty jesteś jakaś inna od tamtego czasu,jakbyś kompletnie radość życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz sobie z tym poradzić,jakoś się do tego odnieść,ja na siebie tych kłopotów twoich nie wezmę,co konkretnie to nie wiem,ale coś się u was s**********o i to bardzo poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty p********z??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty na siebie jej kłopotów Nie wezmiesz:) To po jaki ch chcesz zakładać rodzinę ? Żeby przed społeczeństwem nie być wytykanyn palcami ? Że jestes do niczego i nikt cie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ja mogę na siebie wziąć to,że siedzi w niej rozkapryszona gówniara,która raz na jakiś czas się uaktywnia,albo dorośnie i to zwalczy,albo nie wiem jak będzie dalej żyła,jak ja mogę wziąć na siebie,jak mogę wziąć na siebie to,że z różnych przyczyn jej rodzina podupadła finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na serio, po co ty to wszystko piszesz na forum?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wyładowania emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×