Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Muzyka w związku

Polecane posty

Gość gość

Słuchamy z mężem zupełnie innej muzyki. Kiedyś mieliśmy podobne gusta muzyczne, ale gust podobno się zmienia z wiekiem. On zaczął parę lat temu słuchać głównie zespołów z lat 80-tych, a ja od ponad roku słucham industrial metalu. Jego muzyka mnie trochę denerwuje, ale aż tak bardzo nie przeszkadza, jak moja jemu strasznie przeszkadza. Przedwczoraj gotowałam obiad i puściłam Rammsteina, on wrócił z pracy i tak po prostu bez zapytania i uprzedzenia wyłączył mi muzę i ogólnie chce żeby "tego czegoś" słuchała na słuchawkach kiedy on jest w domu. Wczoraj puścił swoja muzę na kompie i aż mnie korciło, żeby mu dopiec tym samym... Nie myślałam, że mogą być spięcia a powodu słuchania różnej muzyki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z chłopakiem na szczęście słuchamy takiej samej czyli rocka :) Ale znam jedna parkę o kompletnie innych gustach i ciężko im się w tej kwestii dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
du hast , du hast nicht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he, teraz to akurat Laichzeit leci, bo go nie ma w domu :D Nienawidzi jeszcze bardziej tej piosenki odkąd przetłumaczył ten "szwabski bełkot" ( jego określenie) na j. polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fajnie ja też słucham Ramsteina, ale mój facet też wiec nie ma problemu, ale wyobrażam sobie co musi czuć fan disco-polo - zupełnie co metalowiec słysząc disco-polo hahahaha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ja słucham electro- dance i jeszcze innej różnej elektroniki a mój mąż hip-hopu, rapu gusta różne, ale na szczęście w tym wypadku jest szansa kompromisu, bo niektóre zespoły łączą oba gatunki Busta Rythms, Pittbull, Guetta itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój mąż zachował się chamsko. Powinnaś z nim porozmawiać i powiedzieć mu, że nie chcesz się o taką głupotę kłócić, ale należy Ci się szacunek i masz prawo słuchać w domu czego chcesz. Albo oboje przestawiacie się na słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku to głównie ja jadę na słuchawkach, a on swojej muzy słucha najczęściej w aucie, ale czasem się zdarza, że też w domu, sporadycznie, ale jednak. Ja też czasem chcę puścić przez kino domowe, ale jak jest on w domu to nie puszczam, bo szanuję jego inny gust. Ale przedwczoraj przesadził, wkur... mnie strasznie, wchodzi do domu i ON NAJWAŻNIEJSZY ! JAŚNIE PAN OD TAK WYŁĄCZYŁ, BO TAK MU PASOWAŁO... Z moją przyjaciółką też słuchamy innej muzyki, ale szanujemy się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja - rock, moj chlopak - trap. Jakos sie dogadujemy i nigdy nie ma miedzy nami spiec z powodu odmiennosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×