Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto popisze

Polecane posty

Gość gość
dlaczego się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam już ochoty na takie znajomości. Chce tylko mojego..... Myśle o nim ciągle. I po co mi to było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krążąc tak czasem po tematach, widać że całkiem nie mało ludzi ma potrzebę zwykłej rozmowy, tylko ciężko odnaleźć się w tym gąszczu.. Z czego to wynika, ta potrzeba.? W realnym życiu mamy takie braki, które chcemy uzupełnić tutaj, wirtualnie.. Nikt nikomu nie chce rozwalać prywatności, to oczywiste.. Ale jest też dylemat.. czy takie znajomości dobrze wpływają na życie realne z realnymi bliskimi.? To wszystko trzeba bardzo zrównoważyć, a więc ustalić czyste zasady.. I znów jest pytanie, czy można zapanować nad emocjami, pisząc z osobą obcą, którą zaczyna się lubić.. potem bardzo lubić.. Nie jest to proste. Jak sądzicie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...czasami jest tak że ta druga osoba przestaje pisać....dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze znajomości zaczynają się własnie od zwykłej rozmowy....potem się uzależniamy od kontaktu i pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyczyny techniczne... :D tak teraz nazywa się wymiana na inny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nad emocjami panować nie można, dzieją się bez naszej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga sprawa. Bardzo lubimy tą osobe ufamy a pozniej okazuje sie że jesteśmy jedną z wielu i to nie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem przestaje pisać, to prawda. Więc trzeba założyć już na samym początku, ze tak zdarzyć się może.. Może przestać pisać ktoś lub możesz ty. Nie jest to miłe i też tego doświadczyłam. Pisałam kiedyś długo z kobietą, wiedziałyśmy o sobie na prawdę wiele i te nasze rozmowy były bardzo ważne. Tylko potem ona poznała kogoś i tak to wygasło.. Mimo, że skończyło się, to ta "przyjaźń" była dla mnie ważna i często myślę o niej ciepło i nie żałuję tych rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bycie jedną z wielu to chyba bardzo często przypadek. w drugą stronę też pewnie się zdarza, ale znacznie rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_k
Dokładnie tak. Tkwie w takiej znajomości jestem jak uzależniona. Kiedy nie pisze kilka godzin tęsknie za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przyczyny techniczne" no można i tak to zrozumieć haha. Ale tutaj akurat jest inaczej, bo jest kontakt telefoniczny i nie jest inicjowany przeze mnie. I jest to czysta przyjaźń bez dodatkowych emocji, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...zdecydowanie jest to uzależniające....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc k 11:26 Mnie się zdaje, ze tak jak w życiu realnym, jeśli ktoś wyczuje nadmierne zainteresowanie, to ten ktos tarci zapał. Głupie to, ale cos w tym jest. Trzeba żyć swoim życiem, a nie skupiać się na wyczekiwaniu. Faceci nie lubią gdy kobiety są tymi oczekującymi, ani realnie ani wirtualnie. Może panowie sie wypowiedzą jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, nowa ewiadomość na poczcie to miłe uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..czasami kobiety są bardzo niecierpliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie da się niczego zaplanować i z góry założyć.... im lepszy plan, tym bardziej prawdopodobne, że nawet nie zauważysz kiedy wyniknie Ci się spod kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Tak ale on tez wiele razy pisał że mu bardzo na mnie zależy że bardzo się do mnie przywiązał. Czasem boimy się tego oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobieta niecierpliwością Cię zniechęciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to prawda, założenie może być racjonalne, tylko potem wymyka się spod kontroli i co wtedy? Kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz mi się zdarzyło...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...zalezy jeszcze jakie kto ma możliwośc***isania...odpisania....przez telefon szybko....ale jak na kompie i nie ma akurat dostępu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, które nadmiernie zabiegają o faceta, powodują nienajlepsze odczucia. Odczytywane jako desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt, kłopot jak jasna cholera... :) i dylemat co z tym fantem zrobić.. gościu, dla chcącego nic trudnego, kto dzisiaj nie ma dostępu do neta w telefonie. w razie w jeszcze SMS zostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt zaborczy mężczyźni również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem odpisanie to nie problem dla chcącego...kilka słów....zawsze coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno słowo nawet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale kobiety tez powinny trochę się postarać...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może takie znajomości lepiej przenosić do reala jak najszybciej to możliwe, i jeżeli to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×