Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam bratniej duszy, przyjaciela

Polecane posty

Gość gość
nie, nie chcialo mi sie ale za to rumaka umylem aby ksiezniczke wozic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasciwie to powinienem wczoraj swietowac, ale nie mam za duzo znajomych, zreszta rodakow staram sie unikac nie widze towarzystwa dla siebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunnnetka
Chyba się zablokowała strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz cos o sobie napisac, zebym mogl lepiej ciebie poznac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy nie zrozum mnie zle, chce jedynie popisac z kim o bratniej duszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunnnetka
Łojej :-D Gdybym zaczęła pisać to zeszloby nam do białego rana :-D Jestem normalną kobieta, żadną gwiazdą ze spalonego teatru :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdeatpool
Od rana słoneczko Witam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakie zycie prowadzisz? aktywne czy wolisz w domku siedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunnnetka
Zawsze byłam aktywną osobą. Nienawidzę nudy, rutyny, bałaganu :) Lubię ciszę, spokoj, zapach lasu. :) Nie chodzę na imprezy, nie piję, nie palę, nie puszczam się, nie rozwalam kash na pierdoły itd. Sam widzisz=Wszystko na nie. Nuda baba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie lubie siedziec w domu, chetnie wyrywam gdzie sie tylko da i kiedy sie da:D mam jednak taka sytuacje ze musze sie opiekowac zona, moze to zaduzo powiedziane opiekowac ale musze niejako zalatwiac wszystkie sprawy i pomagac jej z pewnymi sprawami. To wlasnie trzyma mnie w domu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunnnetka
"Opiekować się żoną" to smutno zabrzmiało ale znam ten ból dlatego doceniam to co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie pale, pije sporadycznie winko, na imprezy nie chodze , nie takie jak puby, ale chetnie na jakies imprezy sportowe, targi tam gdzie sa ludzie i cos sie dzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby nic powaznego, ale caly czas wymaga mojej troski, zostawienie jej nie wchodzi w gre, kocham ja chociaz sypiamy w osobnych pokojach, mam nadzieje ze jak sie poprawi jej stan zdrowia to wrocimy do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) dla wszystkich którzy doświadczyli przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilem byka:O, mialo byc ze nie wlocze sie po klubach i tez sie nie puszczam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oraz :) dla odpowiedzialnego męża (niezwykle w tych czasach) .. i juz nie przeszkadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za :), nie przeszkadzasz, mi to nie przeszkadza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunnnetka
Nie przeszkadzacie. Miejsca starczy dla każdego. Robię kilka rzeczy na raz. Ale mam podzieloną uwagę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieładnie tak się wcinac komuś w rozmowę.. Dawno tu nie zaglądałam, kuknelam z ciekawości a tu rozmowa się toczy.. Fajnie :) Warto mieć takiego przyjaciela szczególnie gdy w domu jest różnie.. A z tego co napisałeś łatwo nie masz... Też trochę wiem co to znaczy tyle że to jest dziecko. Tak więc podwójnie pozdrawiam, życzę dużo wytwalosci i milych rozmow wam życzę; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za pozdrowienia:) my mamy juz duze dzieci, sa na swoim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to tyle z mojej strony, zmienmy temat:) Brunetka co dzisaj robisz ze taka zajeta:?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunnnetka
Obiad szykuje bo jak nie ugotuję to i nie zjem.:-D Wiem co to opieka 24 godziny /dobę. Miałam kiedyś tak ale ta osoba już zmarła :-O Do dziś słyszę jej błagania o śmierć bo tak bolało. Miała guza na wątrobie wielkości grapefruita. Człowiek narzeka,nie docenia tego co ma a zdrowie jest najważniejsze. Nie masz zdrowia to nie masz nic. Miłość jest też ważna, we dwoje raźniej pokonuje się wszelkie problemy. Reszta to rzecz nabyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bedzie dzis na obiadek?:P robie sie glodny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunnnetka
Kotlety z piersi z kurczaka, z brokułami, serem, duszonym porem. Pierś kroisz na drobne kawałki, do tego wrzucasz ugotowane pokrojone drobno różyczki brokuła, por, starty żółty ser, 3 jajka przyprawy do smaku, make i jogurt naturalny :-D Oczywiście pierś najlepiej jest przyprawić dzień wcześniej. Wtedy jest lepsze:-) Rosół to podstawa udanej niedzieli, więc jest również rosół z makaronem, dużą ilością warzyw i zieleniny. Na 2 danie wyżej opisane kotlety, ziemniaki i surówka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,😭, taki pyszny obiadek a mnie tam nie ma:) lubie piersi...tez drobiowe, czasami kupujemy i robimy kotlety schabowe, to miesko jest takie delikatne:P. ja tam do kuchni za bardzo sie nie nadaje, chyba ze wolaja mnie na jedzonko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunnnetka
Bez rosołu niedziela jest nieudana :-DP rzynajmniej w moim odczuciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawno jadlem rosolek, narobilas mi smaka:) tez chyba wyskocze do sklepu kupie piersi i ugotuje rosolek:) musze teraz zmykac, cos przygotowac na obiadek i zajac sie zonka:) treraz zycze milego dnia, pysznego obiadku i zajrze tu wieczorkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunnnetka
Pilnowała kotlety, żeby się nie przypaliły i nie zdążyłam się pożegnać. Ale chyba nikogo nie ma :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×