Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GośćM

Zycie bez milosci naprawde nie ma sensu.

Polecane posty

Gość gość
26lat.Młoda jesteś. Wszystko się jeszcze może zdarzyć. W każdej chwili twoja karta może się odwrócić. Moja siostra ma dużo gorzej. 52 lata i nigdy nie miała chłopaka. No i nigdy nie będzie już miała faceta. Jej karta już raczej się nie odwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twojej siostrze się nie zdarzyło :D ludzie zawsze naiwnie wierzą że to co najgorsze akurat ich nie spotka na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego stawiasz krzyzyk na siostrze. Ja mam 43 i dopiero szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mowisz ze Twoja siostra nikogo nie bedzie miala? Teraz w tym wieku jest troche rozwodnikow i wdowcow, na starosc moze kogos znajdzie, bedzie latwiej niz w mlodosci gdzie ludzie kieruja sie wygladem i przebojowoscia,ktora uznają za atrakcyjną ps. Twoja siostra nie miala zwiazku czy w ogole nie miala faceta w sensie nie calowala sie, jest dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra nigdy nie miała faceta i nigdy nie uprawiała seksu. Całowała się tylko z jednym chłopakiem po imprezie. On był nietrzeźwy. Ona również. No dobrze, może ma jeszcze szansę na jakiegoś wdowca czy rozwodnika, ale to raczej nikła szansa gdyż siostra ma trudny charakter i pojawiły u niej dziwaczne zachowania spowodowane moim zdaniem długoletnią samotnością. Jej jest dobrze jak jest. Jednak co jej tak naprawdę siedzi w głowie to tego nie wiem gdyż ona mi się nie zwierza. W tych tematach ciężko coś od niej wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zalozy profil na randki.org i szuka. Samemu ciezko. Ja tez myslalam ze chce byc sama ale juz nie daje rady. Wsparcia znikad Na glupi urlop nie mam z kim jechac od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzieć czy spotkasz wymarzonego mężczyznę i w jakich miejscach masz szansę go znależć, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×