Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sage Start dla nowej firmy

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Z nowym rokiem chciała bym założyć firmę produkcyjną, niewielką, bo na starcie ok 3 osób planuję zatrudniać. Już teraz staram się w miarę zorganizować sobie ten start. Jako że na początku nie chciała bym za bardzo inwestować w rzeczy które spokojnie mogła bym sama robić jestem na etapie poszukiwania jakiegoś prostego programu do księgowości w firmie. Słyszałam i czytałam sporo na temat Sage Start i myślę że to by było dobre rozwiązanie dla mnie, ale chciała bym jeszcze zasięgnąć opinii osób które już np miały okazję z niego korzystać. Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej nadaje się dla firmy, która zaczyna się rozwijać. Zadzwoń do nich wcześniej, przedstaw na czym Ci zależy w oprogramowaniu, na czym mniej. Ja w ubiegłym roku korzystałam z tego oprogramowania. W tym momencie przerzuciłam się na Symfonię. Bardzo proste w obsłudze także myślę że nie powinnaś mieć jakichś większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z usług biura rachunkowego. Będziesz miała więcej czasu wolnego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, tylko teraz pojawia się dylemat. Skorzystać z taniego biura rachunkowego i mieć problemy z rachunkowością, czy znaleźć droższe biuro/księgowego zatrudnić i wydawać spore pieniądze miesięcznie. Przyznam szczerze, że wcześniej nie słyszałem o tym programie, ale z tego co widzę w sieci to jest bardzo dobre rozwiązanie dla firm które wbijają się na rynek. Cena niska, a w podzieleniu na 12 miesięcy wychodzi o wiele mniej niż zatrudniając kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałaś jakąś styczność z ksiegowością w swoim życiu? Bo jak nie to ciężko będzie zacząć. Co prawda Symfonia się aktualizuje pod względem zmian w przepisach, ale mimo to może Ci trochę zająć przyswojenie programu, tego czy jakiegokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sage Start jest dobre dla małych firm (sam zaczynałem od tego oprogramowania), także myślę że na początek będzie jak najbardziej ok. Nie ma co się wzorować nazwą, bo oprogramowanie wbrew pozorom nie jest okrojone, jeden minus taki że jest dedykowany dla uproszczonej księgowości, za pełną już trzeba trochę więcej zapłacić. Ale jeśli firma się rozrośnie to myślę że to nie będzie większym problemem. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą ofertę dla małych, nowych firm ma księgowość www.prawoipodatki.com może zajrzyj tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze biuro rachunkowe to jednak najlepsze rozwiazanie. Ja korzystam z uslug biura E-tax z Warszawy i jestem bardzo zadowolona. Nie maja wygorowanych stawek a robia naprawde dobra robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku działalności na pewno przyda Ci się tez pomoc ze strony profesjonalnego doradcy podatkowego. Ze swojej strony mogę polecic ci kancelarie http://pukaluk.pl/ Gwarancja obsługi na najwyższym poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eell
Odpowiednie oprogramowanie dla firm, kasy i drukarki fiskalne są ważne dla działalności i najlepiej skonsultować się z fachowcami. Może zajrzyj do IT Netrix . Mają siedziby w kilku miastach. Zapewniają kompleksową obsługę z zakresu komputeryzacji tj. dostawę sprzętu IT, urządzeń fiskalnych, a także konserwację i serwis dostarczonych urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o oprogramowanie dla firm, to chyba najlepiej wybierać te sprawdzone. Między innymi http://www.unit4.com/pl świadczy programy i systemy Teta, które są z powodzeniem wdrażane w większości przedsiębiorstw z Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaKulecza
teraz lepiej zainwestować w Symfonię 2.0. Daje dodatkową możliwość generowania jednolitego pliku kontrolnego. Nie będzie trzeba pieniędzy dodatkowo wydawać, ale zeznanie to dotknie każdego przedsiębiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×