Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ojciec moze uznać dziecko bez z gody matki?

Polecane posty

Gość gość

Sprawa wygląda tak,ze matka mojego syna nadała dziecku swoje nazwisko,lecz jestem wpisany w akcie urodzenia jako ojciec,na co sam się zgodziłem,nie wiedząc jakie będą takie konsekwencj*****ardzo mnie o to prosiła,mówiąc że inaczej nie dosatnie zasiłku dla samotnej matki. Dziś twierdzi,że go nie uznałem i nie pozwala mi sie z dzieckiem spotkać. Sąd nakazał badania dna i te wykazały,że jestem ojcem biologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poszles z nią do urzędu i uznałeś dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam iść z narzeczonym i podpisać oświadczenie ze to jego dziecko. Nie wiem jak w przypadku jak masz wynik dna ale ch ty ba do sadu najpierw musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem z nią w urzędzie,ale ona mi płakała wcześniej,ze mały nie moze mojego nazwisa nosićbo nie dostanie zasiłku dla samotnej matki. Więc zgodziłem się żeby mały miał jej nazwisko,ale tez nikt tam mnie o to nie pytał,po prostu podała swoje i już. Badania dna jasmo wskazują mnie jako ojca,to nie podlega dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze kretynie, to jak się zrobiło dziecko to trzeba brac za nie odpowiedzialność. Po drugie pajacu, to Twoja wiedza, a raczej wyszukiwanie w necie jest na poziomie -1. Po trzecie c***o, to NIE MA czegoś takiego jak zasiłek dla samotnej matki a nazwisko dziecka nie wpływa w żaden sposób na władzę rodzicielską, Ty możesz byc Nowak, matka Kowalska a dziecko może się nazywac Kaczyński, ale jak uznałeś debilu i jesteś wpisany w akcie urodzenia - to jest Twoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jakiś tępy jesteś. Czy ty sam wiesz czy uznałeś dziecko czy nie? Nazwisko nie ma nic do faktu uznania dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest moje,kocham je i miesiąc w miesiąc płacę alimenty,moje gratulacje wysokiego poziom słownictwa. Reasumując - nawet jeślki syn nosi nazwisko matki to jest wdg prawa uznany,ponieważ jestem wpisany jako okcec czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tak jesteś ojcem. Ale, możesz iśc do Urzędu Stanu Cywilnego i poprosic o odpis aktu urodzenia (chyba za darmo), i zobaczysz co jest napisane w rubryce ojciec. A swoją drogą to nieżle kombinuje ta twoja pani. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×