Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_mona

Większość facetów dziś jest totalnie niemęska

Polecane posty

uwielbiam takie topiki :D ja się ze swojej strony pochwalę się, że umiem wiązać buty na kokardkę i pić bez wylewania z kubka niekapka, co czyni mnie kobietą samodzielną i niezależną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty z tych metroseksualnych? rozumiem, że lubisz jak cię kobieta wyręcza przy pracach remontowych a ty lubisz ją wyręczać w pracach porządkowych i kulinarnych najważniejsze, że się odnaleźliście:D ciekawe czy na tacierzyński też sie wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnie pojmowana samodzielność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 11:26 a na cholere Ci cerowanie? Chcialbys w tskich skarpetkach chodzic?:D tak sie nosilo 20 lat temu albo i wiecej a nie w tych czasach:D:D.ile Ty masz lat? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Braklon01
A ja się po części zgadzam z autorką tego tematu. Faceci teraz chcą tylko jednego, a nic od siebie nie mogą dać. Widać dużo takich sponsorów na http://ekstaza.pl. Chcą zapłacić i mieć z głowy. Nie szukają czegoś na stałe, ani nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście ja taki nie jestem, ale autorka ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że nie jestem autorką, miałabym drobną satysfakcję:D cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kaman chłopaki, kiedy ostatnio wymienialiście żarówki w samochodzie? bo mój kumpel ostatnio wymieniał. wprawdzie coś przy tym rozwalił i musiał potem płacić mechanikowi dużo więcej niż za wymianę żarówki, ale czyż nie udowodnił swojej męskości? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy na tacierzyński też sie wybierzesz x A dlaczego miałbym się nie wybrać? Uważasz że wychowaniem dziecka powinna się zajmować wyłącznie matka? To potem masz takie tego efekty i nie płacz że faceci są zniewieściali i nic nie potrafią, bo takiego zachowania nauczyli je właśnie kobiety... ba, oni nie tyle nie potrafią, co zwyczajnie nie chcą, postępują w sposób identyczny jak kobiety, czyli wykorzystują do tego innych bo są leniwi i nie chcą sobie połamać paznokietków :P Jak człowiek chce, to jest w stanie nauczyć się wszystkiego, facet może nauczyć się gotowania, a kobieta jak położyć glazurę... wystarczy odrobina chęci, a że wy jesteście tacy leniwi, to dlatego nic nie macie i jesteście wiecznie sami i wciąż żalicie się forum na swoje podłe życie, a raczej zwalacie winę za to podłe życie na innych, bo do swojego nieudacznictwa też nie potraficie się przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, że dzisiejsze chłopaki, takie w wieku 18-35, to trochę takie sieroty. Nie wiedzą jak naprawić kran, nie wiedzą jak posługiwać się wiertarką, pewnie ze zmianą koła mieliby kłopot. To prawda. Ale "ciągnie swój do swojego", Dzisiejsze dziewczyny to z kolei dwie lewe ręce, nie potrafią nic ugotować, są leniwe i nawet sprzątnąć im się nie chce, nie potrafią oczywiście nic upiec, o jakimś szyciu itd nie mówiąc, nie wiedzą jak obsłużyć pralkę. Co im nie przeszkadza być roszczeniowymi księżniczkami, czekającymi na księcia, który będzie zarabiał kupę forsy i je utrzymywał, a księżniczki będą tylko leżeć i pachnieć, ewentualnie oglądać seriale, bo nic więcej ich nie interesuje, poziom intelektualny na poziomie gimnazjum i zero ambicji. Nie wiedzą nic o polityce, sporcie, wydarzeniach na świecie, kulturze itd. Nie uprawiają żadnego sportu, nawet rower czy basen przerasta ich możliwości. Malowanie paznokci, chodzenie po sklepach z ciuchami, to ich największe pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i takiej glazurniczki ci życzę, jak mówią każda potwora znajdzie swego amatora, czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fakt, że dzisiejsze chłopaki, takie w wieku 18-35, to trochę takie sieroty. Nie wiedzą jak naprawić kran, nie wiedzą jak posługiwać się wiertarką, pewnie ze zmianą koła mieliby kłopot. To prawda. Ale "ciągnie swój do swojego", Dzisiejsze dziewczyny to z kolei dwie lewe ręce, nie potrafią nic ugotować, są leniwe i nawet sprzątnąć im się nie chce, nie potrafią oczywiście nic upiec, o jakimś szyciu itd nie mówiąc, nie wiedzą jak obsłużyć pralkę." X mieszkasz w ośrodku dla niepełnosprawnych w wieku 18-35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po twoich wypowiedziach widać jakim typem kobiety jesteś, więc się nie dziw że jesteś sama, bo sama nic facetowi do zaoferowania nie masz, co najwyżej tyłek, który każdemu facetowi dość szybko się znudzi... nawet brak ci odrobiny inteligencji i czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, bo gdybyś umiała czytać ze zrozumieniem to załapałabyś kontekst mojej wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaba coś tam - wysil się bardziej bo twoje wypowiedzi sięgają co najwyżej poziomu gimnazjum i przestań się starać być dowcipna i uszczypliwa bo wychodzi ci to żałośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemęskość: to też zerwanie z dziewczyną przez sms, nieumiejętność radzenia sobie z problemami, nadmierna emocjonalność itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pomarańczy
Przyznaję się, nie wiem jak się posługiwać wiertarką. Pewnie dlatego, ze nie zajmowałem się nigdy remontami ani nie robiłem na budowie za granicą. Nie wiem też po co i gdzie miałbym nią wiercić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niemęskość: to też zerwanie z dziewczyną przez sms" x Chyba, że mieszka kilkaset km dalej i zadaje się z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męskie jest picie alkoholu, palenie papierosów i cotygodniowe wizyty w bur/delu... tacy kiedyś byli faceci, a ci dzisiejszy są niemęscy, bo tego nie robią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie męski mężczyzna to taki, ktory ma naturę wojownika - czyli mimo obaw, lekow, potrafi się z nimi zmierzyc w kazdej sytuacji i przeć do przodu. To takze męzczyzna łebski, ktory potrafi poglowkowac przy naprawach roznych sprzetow, przedmiotow itp itd. Mialam przypadek, ze 2 mezczyzni - pracownicy sklepu meblowego nie potrafili wniesc mi kanapy do pokoju, powiedzieli, ze sie nie da. Przyszeld meski mezczyna poglowkowal, skalkulowal i kanapa weszla bez problemu. To tylko taki zwykly przyklad, ale jakze zyciowy. Innym razem dwaj mezczyni (specjalisci) instalowali mi kran w kuchni, lecz tez nieudolnie, bo ciagle z niego cieklo. Przyszel znowu meski mezczyzna, pomyslal, powiedzial co zrobic i bylo po problemie. Poza tym meski mrzczyzna zawsze szanuje kobiete jako istote. Duzo moglabym pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pomarańczy
"Poza tym męski mężczyzna zawsze szanuje kobiete jako istote." x Szacunek jest za coś a nie z automatu. Ładna buzia, cycki i doktorat z uczelni życia na kierunku wciskania kitu to trochę za mało moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ja jestem męski, bo potrafię zrobić remont, naprawić komputer, telefon i inne rzeczy :) To żadna męskość... to zwyczajne posługiwanie się logiką i zwykłe chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś żaba coś tam - wysil się bardziej bo twoje wypowiedzi sięgają co najwyżej poziomu gimnazjum i przestań się starać być dowcipna i uszczypliwa bo wychodzi ci to żałośnie " X napisała osoba, którą przerasta nawet wpisanie nicka na kafe. mhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszeld meski mezczyna poglowkowal, skalkulowal i kanapa weszla bez problemu. To tylko taki zwykly przyklad, ale jakze zyciowy. Innym razem dwaj mezczyni (specjalisci) instalowali mi kran w kuchni, lecz tez nieudolnie, bo ciagle z niego cieklo. Przyszel znowu meski mezczyzna, pomyslal, powiedzial co zrobic i bylo po problemie x I co wy byście zrobiły bez facetów? Gdyby nie my już dawno byście wyginęły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli ja jestem męski, bo potrafię zrobić remont, naprawić komputer, telefon i inne rzeczy usmiech.gif To żadna męskość... to zwyczajne posługiwanie się logiką i zwykłe chęci. x Jak widac nie jest to tak oczywiste, bo nie kazdy facet to potrafi. Poza tym, to, ze to potrafisz nie czyni Cię jeszcze męskim. Jak pisalam wyzej- wiele aspektow sie sklada na meskosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co wy byście zrobiły bez facetów? Gdyby nie my już dawno byście wyginęły jezyk.gif x No jak widac sa wsrod Was - mezczyzn takie ciapy, ze chyba Twoja teoria ma sie nijak do prozy zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pomarańczy
"Jak pisalam wyzej- wiele aspektow sie sklada na meskosc." x I dlatego nie warto słuchać kobiet w kwestii tego co jest męskie a co nie. Co innego myślą, co innego mówią a jeszcze co innego robią. Nigdy nie będą usatysfakcjonowane. Zawsze będzie jakaś poprzeczka która trzeba przeskoczyć aby jakąś rozpieszczoną zadowolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym, to, ze to potrafisz nie czyni Cię jeszcze męskim. Jak pisalam wyzej- wiele aspektow sie sklada na meskosc x Aha... czyli oprócz tego są jeszcze inne wymagania? Czyli facet musi być budowlańcem, mechanikiem, elektrykiem, informatykiem, elektronikiem, hydraulikiem, ma umieć dobrze zarobić, dobrze się bić, być inteligentny, zaradny, wrażliwy ale twardy, delikatny, ale męski, ma pomagać w domu, przy dzieciach, ma umieć gotować, itp, itd... W ten sposób to na faceta można zwalić wszystko, że kobiecie nic do roboty nie zostanie :) A czym według ciebie jest kobiecość? Pewnie jakieś bzdurą typu ładnie się ubrać, makijaż, fryzjer, być delikatną i wrażliwą i w sumie to wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha... czyli oprócz tego są jeszcze inne wymagania? Czyli facet musi być budowlańcem, mechanikiem, elektrykiem, informatykiem, elektronikiem, hydraulikiem, ma umieć dobrze zarobić, dobrze się bić, być inteligentny, zaradny, wrażliwy ale twardy, delikatny, ale męski, ma pomagać w domu, przy dzieciach, ma umieć gotować, itp, itd... W ten sposób to na faceta można zwalić wszystko, że kobiecie nic do roboty nie zostanie usmiech.gif A czym według ciebie jest kobiecość? Pewnie jakieś bzdurą typu ładnie się ubrać, makijaż, fryzjer, być delikatną i wrażliwą i w sumie to wszystko jezyk.gif x Twoim zdaniem zapewne kobiecosc do ksztaly, umiejtnosc gotowania i opiekowania sie dziecmi- analogiczny tok myslenia do tego, za ktory negujesz kobiety. Tak naprawde, dla kazdego meskosc- kobiecosc inaczej jest definiowana i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie jest czarno-białe. Ja lubię gry komputerowe, bo to fajna rozrywka i można na chwilę się oderwać.Każdy tego potrzebuje jedni mają to, drudzy kolekcjonują znaczki, trzecie...robią zakupy w galerii, drogie Panie... ale... wszelkie sprawy w domu, krany, naprawy potrafię sam wykonać.Od najmłodszych lat interesowałem się techniką, umiem się obchodzić z lutownicą, naprawiałem sprzęt RTV.Jakieś małe przeróbki w domu, coś się urwało, jakiś patent zastosować, zawsze coś wymyśle. Alkohol piję z umiarem i nie lubię się upijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×