Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_mona

Większość facetów dziś jest totalnie niemęska

Polecane posty

"Dzisiaj wiem ze mam super facetas bo moze czasem nie ma w 100% swojego zdania i nie jest baaardzo stanowczy... ale cenie go własnie za to i uwazam to za bardzo meskie kiedy o wielu rzeczach z nim moge porozmawaic" jak możesz rozmawiać z kimś, kto nie ma własnego zdania? chyba, że wasz dialog to: - kupiłam nowe firanki - tak kochanie - co o nich myślisz? - nie mam wlasnego zdania. - dlaczego nie masz własnego zdania? - nie wiem kochanie. nie mam zdania na temat tego, że nie mam wlasnego zdania. a co do jakże ofiarnego "pomagania" w obieraniu ziemniaków - ludzkość już dawno odkryła, że mężczyzna też jest zdolny do przygotowywania posiłków. samodzielnego. serio! pomagać to ci może dziecko, jak będziesz je miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było wam źle, chcieliście 'wolności' wpuściliście europejską nowoczesną kulturę - nowy feminizm, LGBT, antykatolicyzm, lewicę to teraz żałujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Ale zanim wpuściliśmy 'lewacką Europę' do jedynego zakątka moralności na tym globie, to męskość Polaków wyrażana była głównie ilością siniaków na ciele kobiety. To ja juz wole tych niemeskich mezczyzn, ktorzy nie udaja macho mexicano, tylko są partnerami dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- kupiłam nowe firanki - tak kochanie - co o nich myślisz? - nie mam wlasnego zdania. x byla taka scena w ksiaze w nowym jorku czy jakos tak niunia byla cale zycie przygotowywana zeby zostac zona ksiecia - jaka lubisz muzyke? - taka jak ty panie - jaki lubisz kolor - taki jak ty panie :-) na kafe poziom braku wlasnego zdania osiaga level expert vide "nie wiem co o tym myslec" "czy mam sie rozwiesc?" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwały się męskie kobiety. Dla męskiej kobiety mało kto będzie wystarczająco męski dlatego tak bardzo mają powodzenie mężczyźni z patologii np. chamy, buraki, alkoholicy, narkomani, agresywni, dupki itd. Normalny mężczyzna czyli ten pośrodku jest nazywany ciepłą kluchą bo nie rzuca się na wszystkich z pięśćmi, nie jest wulgarny i agresywny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
na wszystkich z pięśćmi x czas sie wziasc do kupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas sie wziasc do kupy usmiech.gif x i naprawde uwazasz, ze zrozumie ironie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Kawaler Wacek
A ja też nie jestem męski,bo mnie gnębili koledzy , zabierali mi kanapki w szkole , jestem leszczem, i czuję się jak zwykły śmieć, który nigdy nie wychodzi z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie kobiety tacy mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna powinien być silny,odpowiedzialny,zaradny i pracowity,uczciwy i opiekuńczy..nie musi być bogaty ani przystojny ale kobieta powinna mieć w nim oparcie,sama też powinna coś umiec i reprezentować jakiś poziom,szkoda że jak pisze o odwadze,sile i zaradności niektórzy mnie posiadają o to że lecę na nad botów bo siłę i odwagę kojarzą z kłamstwem alkoholikiem i agresja,a ja po prostu nie znosze pipek,maminsynkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo męski i sexowny z charakteru i wyglądu. Najlepsze samice na mnie lecą. Z tym trzeba się urodzić. Jestem samcem Alfa i wybieram tylko samice Alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy mnie posiadają o to że lecę na nad botów x a jakie to ma znaczenie o co ktos cie posadza? dobrze to ujelas, tak powinna wygladac zdrowa relacja miedzy facetem (meskim) a kobieta (kobieca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne są te prowa typu każda brzydka(ładna..) jest taka sama :D ... faceci w rurkach to pedzie :P każda stara po ma kota :D , itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i jeszcze każdy skorpion jest mściwy , ryby nudne, raki szczypią , panny delikatne, baran uparty a bliźniaki mają afektywną dwubiegunową bo siedzą w nich 2 osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziwiające jest tu jak to kobiety wiedzą wszystko o facetach.. Ten - taki, tamten siaki.. A ja ? No ja to super jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silene, ale to była słaba odpowiedź. Nie osłabiaj mnie bo spadnę z krzesła. Ilość siniaków na ciele kobiet jako oznaka tradycyjnej męskości? Chciałaś błysnąć, a wyszło twoje spolaryzowane myślenie (czerń biel). Miałaś ojca, czy nie miałaś? Bo chyba nie dawał dobrych wzorów w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ertix
Po prostu nie mogę wyjść z podziwu. Czytam te Wasze komentarze, i nie wiem czy to Wy macie jakieś kompleksy, telewizja Wami manipuluje, czy po prostu jesteście piętnastoletnimi gówniarzami którzy naczytali się kolorowych piśmideł, a o życiu i człowieczeństwie już zapomnieli? A może wszystko na raz? Ja na przykład jestem osobą niepełnosprawną i chorą (co nie znaczy, że jestem inwalidą). Ojciec nie miał czasu na zajmowanie się mną, tak samo jak jego ojciec (a mój niedoszły dziadek) który go zostawił. Fakt, że przez to mam bardziej wrażliwe podejście do ludzi (typ osobowości ISFP), jestem słaby psychicznie, ale umiem się do tego przyznać i się tego nie wstydzę bo nie jestem męski, a LUDZKI przede wszystkim. I tak, jestem metroseksualny nie dlatego ''bo taka moda'', tylko dlatego bo jako facet sam potrafię zadecydować w czym chcę chodzić i mam(y) do tego prawo. Gdybym się miał ograniczać tylko do typowo męskich zachowań to już dawno by mnie tu nie było. I na tym moim zdaniem polega nie tyle męskość co po prostu CZŁOWIECZEŃSTWO! - poczucie wolności i zgodności z samym sobą wbrew temu co sądzą inni, a nie to czy umiem przywalić komuś z piąchy czy naprawić cieknący kran. No ludzie. :| Oczekujecie robota, ale i pisarza, a to tak nie działa. Nic dziwnego potem, że mężczyźni nie wytrzymują psychicznie skoro stale się im coś narzuca. A potem płaczecie drogie Panie bo Was zostawiają, bo nie potrafią tego i owego. A jak mają nie zostawiać skoro same jesteście na tyle mądre i doskonale wiecie, że się nimi/nami trzeba zajmować i wychowywać bo bez Was byśmy zginęli? Na tym polega przecież Wasze zadanie by nas naprowadzać na dobrą drogę rozwoju, wyzbywać się agresji i dziecinności do której stale jesteśmy przyzwyczajani (no ja do agresorów na pewno nie należę). Problem tylko w tym, że za bardzo przejęłyście teraz nasze obowiązki, chcecie się do nas upodobnić, i to nam facetom całkowicie się już nie podoba bo w dzisiejszych czasach po prostu nie opłaca się być męskim (tak samo kobiecym), a przede wszystkim ludzkim. Zresztą dla kogo mamy być ''męscy''? Dla wrednych i rozwrzeszczanych Jolek? Jako facet akurat zgadzam się z tym, że świat należy teraz do kobiet, a nam Panowie nie pozostaje nic innego jak po prostu wykreować swoją społeczną rolę na nowo. Warto iść w kierunku zmian, a nie ciągle tkwić w stereotypach i się zasłaniać swoją dumą męskości która jest tyle warta co poglądy polityków w telewizji. Pogodzić się z tym, że wizerunek Robokopa to pozostałości tamtej epoki, i przyjąć na klatę wizerunek wrażliwca. Być ludzkim dla kobiet i siebie samych, a nie zachowywać się jak mali chłopcy którzy chcą udowodnić swą pozycję społeczną przy użyciu siły. TO jest dopiero niemęskie i przede wszystkim niedojrzałe zachowanie. :| Chciałyście równouprawnienia to teraz nie płaczcie. Cieszcie się z tego, że sadyści już Wami nie rządzą. Naprawdę chciałybyście powtórki z rozrywki? Zastanówcie się. A Wy drodzy Panowie nie zasłaniajcie się durną ''dumą męskości'' bo to jest po prostu śmieszne. Bądźcie facetami, przyjmijcie na klatę to, że ludzkość teraz od nas wymaga tego byśmy sami od siebie się wyzwalali, a stereotypy po prostu odrzucajcie. To Wy decydujecie o tym kim jesteście, a nie Wasi dziadkowie. Może warto być bardziej ludzkim dla innych? Robokopem i Duchem Świętym nikt nie jest, nie ma ideałów, nie oszukujcie się ludzie i nie dajcie sobie wmawiać tego co usłyszycie w mediach. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie napisane :) Podpisuje się pod tym. Nie interesują mnie stereotypy kobiece pt. facet to musi to, musi tamto.. Powinien być silny, zdecydowany, męski itp. Bezsens. Jestem facetem wrażliwym, bo przede wszystkim jestem człowiekiem. To jest moja męskość i potwornie jestem z niej dumny :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko, że mnie z kolei denerwuje wśród kobiet histerycznie przerośnięte ego w stosunku do potrzeb. Poza tym jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErtixPoke
Gosc - no i masz rację. :) Jesteśmy ludźmi, a nie maszynami. :) Niektórzy po prostu nie są ekstrawertykami, i z tym też trzeba się liczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie od dziś wiadomo że kobiety to pierdolone chuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, a mężczyźni to wystraszone pedały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze imponowali zawsze odważnie mężczyźni. Jak byłam mała kochałam się w Robin Hoodzie- odważny, waleczny, szlachetny, broniący biednych, potrafiący się obronić itp. Nie szanuję leni, mężczyzn użalających się nad sobą- umiem ich zrozumieć, ale nie szanuję, to nie są mężczyźni dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchać bredni i być sobą w końcu znajdzecie swoją drugą połówkę. Tu macie genialny filmik o introwersji. https://youtu.be/4d_qufiVuyo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet to musi szanować kobietę z którą jest, musi być zaradny (nie za najniższą krajową, ot zwykłe 2k) i musi odciąż się od maminej pempowiny. Czego wielu mężczyznom się nie udaje ;'/ ale jeżeli jest dobry dla dziewczyny/zony/dzieci to niech juz bedzie mamisynkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy kobiety jesteście ? Zobaczymy jak urodzisz syna, gdy na świat przychodzi takie maleństwo to od pierwszego momentu zrobisz dla swojego dziecka wszystko a wiesz dlaczego bo miłość matki do swojego dziecka jest najważniejsza w jej życiu. Z czasem świadomie lub nieświadomie będziesz chciała dla niego jak najlepiej i nawet gdy stanie się już dorosły dla ciebie wciąż będzie dzieckiem, kawałkiem twojej egzystencji. Chcąc nie chcąc będziesz robić z niego maminsynka a wiesz dlaczego bo go będziesz zwyczajnie kochać ponad wszystko. Nie ubliżajcie matkom dorosłych facetów że tak wychowały swoje pociechy bo same takie kiedyś będziecie, jesteście wspaniałymi matkami czy to źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×