Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_mona

Większość facetów dziś jest totalnie niemęska

Polecane posty

Gość gość
wszelkie sprawy w domu, krany, naprawy potrafię sam wykonać.Od najmłodszych lat interesowałem się techniką, umiem się obchodzić z lutownicą, naprawiałem sprzęt RTV.Jakieś małe przeróbki w domu, coś się urwało, jakiś patent zastosować, zawsze coś wymyśle. Alkohol piję z umiarem i nie lubię się upijać. x No i brawo dla Pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisała osoba, którą przerasta nawet wpisanie nicka na kafe. mhm. xx zaba,uwazasz swoje pseudo riposty za tak ciete i dlatego powtarzasz je jak mantre? na taka osobe za jaka tylko ty siebie uwazasz sa bardzo zalosne xx bez odbioru o pani kafci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadałem proste pytanie drogie Panie! Czym dla was jest kobiecość? Czekam na odpowiedzi, bo mam ochotę się pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim zdaniem zapewne kobiecosc do ksztaly, umiejtnosc gotowania i opiekowania sie dziecmi- analogiczny tok myslenia do tego, za ktory negujesz kobiety. x A czy ja gdzieś tak napisałem? Gotować potrafię, bo 6 lat mieszkałem sam i musiałem się nauczyć, dziećmi umiem się opiekować, bo miałem młodszą siostrę, a co do kształtów... cóż, tym różnią się kobiety od mężczyzn, więc owszem jest to dla mnie istotne, bo gdyby nie było, to mógłbym zostać gejem :) Skoro dla kobiet męski facet to taki co potrafi zrobić remont, to facet ma prawo wymagać od kobiety umiejętności gotowania i sprzątania... ale przecież wymagać możecie tylko wy - kobiety, bo facet nie ma dziś nic do gadania, on musi tylko spełniać wasze warunki i życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - znajdź sobie fajnego faceta i jakieś zajęcie, bo jesteś nudna jak flaki z olejem z tym lataniem za mną po kafe jak suczka z cieczką. a jak cię żaden fajny nie chce to nie moja wina, więc się ode mnie odwal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro dla kobiet męski facet to taki co potrafi zrobić remont, to facet ma prawo wymagać od kobiety umiejętności gotowania i sprzątania... ale przecież wymagać możecie tylko wy - kobiety, bo facet nie ma dziś nic do gadania, on musi tylko spełniać wasze warunki i życzenia." X bla bla bla. to się postaw, nie spełniaj warunków i życzeń, miej wymagania. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam to forum i czytam i współczuję dzisiejszym facetom (kobietom zresztą też), bo oto mamy pokolenie typowo roszczeniowe, każdy tylko od kogoś czegoś wymaga, a gdzie tu miejsce na uczucie i miłość? Mój mąż nie potrafił naprawić zepsutej pralki, czy samochodu, ale od tego są fachowcy, ja za to nie potrafię piec ciast i co z tego? Gdyby każdy wszystko potrafił, to nikt nie miałby pracy. Albo się kogoś kocha i chce się z tym kimś być, albo szuka się wymyślonego w głowie ideału, który spełni każdą naszą zachciankę. Coraz głupsze to społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misie pysie się licytują, który lepiej umie wbić gwoździa i wkręcić żarówkę. panie, szykujcie się do wykręcania majtek, bo zaraz od tej męskości zadrżycie w posadach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze_szczery: to, że tak bardzo bronisz męskich cip, świadczy o tym, że sam nią jesteś. Wybrałeś już pomadkę na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zadne osiągniecie, ze facet umie ugotowac i opiekowac sie dziecmi- to obowiazek doroslego czlowieka, ktory kazdy powinien spelniac. Ot zwykle radzenie sobie z rzeczywistoscia. Niestety wciaz jeszcze jest sporo facetow, ktorzy licza tylko na to, ze kobieta ugotuje, poda, potem posprzata , a na koniec nadstawi tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo oto mamy pokolenie typowo roszczeniowe, każdy tylko od kogoś czegoś wymaga, a gdzie tu miejsce na uczucie i miłość?" X tak, to straszne, że niektóre kobiety wymagają od mężczyzny bycia mężczyzną. niedopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie co musi potrafić kobieta, aby można o niej powiedzieć że jest kobieca? Bo z tego co tu czytam, to męski facet musi umieć dosłownie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że tak bardzo bronisz męskich cip, x nie chce oceniac twojej bystrosci i w zwiazku z tym sam wskaz mi gdzie bronie meskich cip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś zawsze_szczery: to, że tak bardzo bronisz męskich cip, świadczy o tym, że sam nią jesteś. Wybrałeś już pomadkę na dziś? " X broni to się twój mózg, ale jak widać, nieskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"napisała osoba, którą przerasta nawet wpisanie nicka na kafe. mhm." to jest właśnie riposta na twoim poziomie co ma piernik do wiatraka? wyjaśniam czyli mój nick do twoich wypowiedzi na forum do tematu dodam że dla mnie wrażliwość i delikatność faceta jest bardziej męska niż brutalność i chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co ma piernik do wiatraka? wyjaśniam czyli mój nick do twoich wypowiedzi na forum" X a co ma twój tekst "bez odbioru" do faktu, ze ciągle coś do mnie szczekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjaśniam: szczekają psy a ja odpowiadam ci ponieważ wcześniejsze wypowiedzi nie były moje, zmykam stąd więc możesz dalej się mądrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś wyjaśniam: szczekają psy a ja odpowiadam ci ponieważ wcześniejsze wypowiedzi nie były moje, zmykam stąd więc możesz dalej się mądrować " X pewnie, tak naprawdę to wcale cię tu nie było, a kafeteria otworzyła ci się niechcący gdy chcialaś sprawdzić pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w tym prawda. Ja keidyś myslałam ze prawdziwy facet to meska postawa, konkretny ton, konkret, konkret, konkret... Dzisiaj wiem ze mam super facetas bo moze czasem nie ma w 100% swojego zdania i nie jest baaardzo stanowczy... ale cenie go własnie za to i uwazam to za bardzo meskie kiedy o wielu rzeczach z nim moge porozmawaic - nawet o kobiecych sprawach, pomaga mi zawsze bez mrugniecia okiem jak potrzebuje nawet jesli chodzi o obranie ziemniaków, chodzi do pracy, ciagle dazy do czegos wiecej aby nam było dobrze. A przede wszystkim nie wstydzi sie byc czułym dla mnie (ale nie chodzi mi o bóg wie jakie zachowanie jak u nastolatów) w gronie swoich kolegów. Bo teraz coraz wiecej facetów jak tylko spotyka swoich kumpli to im odwala palma i najchetniej by sie nie przyznawali do swojej kobiety a jeszcze lepiej ja ingnoruja i obrabiaja tyłek kobiecie z która chca niby spedzic zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej z kafeterii
bo wam kobietą to się w d****h poprzewracało! Wy szukacie heńka z budowy, a jak wam sie trafia męski acz delikatny i wrażliwy mężczyzna Andrzej to go błotem obrzucacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej z kafeterii dziś bo wam kobietą to się w d****h poprzewracało! Wy szukacie heńka z budowy, a jak wam sie trafia męski acz delikatny i wrażliwy mężczyzna Andrzej to go błotem obrzucacie! x Męski, acz delikatny, romantyczny i wrażliwiec jest materialem deficytowym :), ale jakze pożadanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męski acz delikatny i wrażliwy mężczyzna x Pomyśl zanim coś napiszesz, albo meski, albo delikatny i wrażliwy... facet to nie kobieta, nie ma wielu osobowości i tylko jeden hormon nim kieruje, więc albo jedno, albo drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej z kafeterii
Skoro jestem taki pożądany, dlaczego żadna kobieta mnie nie chce? Mam mnóstwo zalet? I mężczyzną wcale nie kieruje jesten hormon. Mną kierują aż trzy hormony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl zanim coś napiszesz, albo meski, albo delikatny i wrażliwy... facet to nie kobieta, nie ma wielu osobowości i tylko jeden hormon nim kieruje, więc albo jedno, albo drugie. x Sam pomysl nas swoja wpojoną bzdurną definicją meskosci. Zimny maczo to mit męskosci. Facet musi miec takze pierwiastek kobiecy w sobie. Co do hormonow, to mamy takie same, jedynie pewne dominują bardziej od pozostalych. Testosteron odpowiada za zadaniowosc i waleczna naturę mezczyzn, a to znaczy, ze mezczyzna nie przejawia zachowan unikajacych od emocji, bolu itp, tylko stawia im czolo poprzez ich odczuwanie. Facet, ktory ucieka od łez, psychicznego bólu, emocji, zamiast sie z nimi zmierzyc, jest bardzo niemęski, bo okazuje slabość. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej od facetów wymagają najczęściej lale, które same nic nie potrafią. Nawet wodę na herbatę przypalą. Typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej z kafeterii
Co za bazczelność ta ostatnia wypowiedź! ja tego tak nie zostawię! ja wytoczę ci proces o zniesławienie! O nazwanie mnie głuptasem! Skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś Mną kierują aż trzy hormony! x pomyliles sie, 3 to masz szare komorki, hormon to cos innego x Szczery, podoba mi się Twoje podejscie. Jedziesz z nimi jak chcesz. Jestes konkretny i za to plus. Mowie jako kobieta, ktora caly czas tutaj pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×