Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIERWSZY RAZ. WŁOSY ŁONOWE

Polecane posty

Gość gość
mam 43 lata golę od 14 roku jak miałam 14lat i 10 miesięcy pierwszy raz dałam w cipkę a tydzień póżniej w dupę lody robilam już wcześniej golę 2 razy w tygodniu golili mnie chłopaki, koleżanki ,mąż od kilku lat golimy sobie na wzajem z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pierwszy raz, 15 lat miałam, namiot, fajny chłopak i się stało, nad jezioro pojechała cnotliwa Baśka a wróciła w******** BARBARA, nie przeszkadzało to mi że włosków nie było za dużo ale za to stosunków było dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, kiedy to było, mając 15 lat dawałam chłopakowi w dupkę, miał cienkiego penisa i było mi z nim fajnie, ale pewnego razu chciałam spróbować z innym a on zamiast w dupkę wepchał mi k****a w cipkę bo myślał że już inni mnie ******* w pipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ preferuje kobiecość fo poprosiłem żonę bybsię nie goliła tam i nie strzygła. Ja jestem zadowolony od lat, widok taki jak lubię, zapachy intensywniejsze takie jak lubię. Ona też nie narzeka, ma mniej roboty, wygodnie , zaoszczędzona kasa na maszynkach;) Ostatnie dwie zimy nie goli też pach na moją prośbę. Generalnie szukamy dziewczyny-kobiety niedepilującej się z okolicy Szczecina do dłuższej znajomości. Zapraszamy realną do kontaktu ;) szczecinbusz małpa wp pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona11
1. wiek- 19 lat 2.w jakim wieku pierwszy raz zgoliłyście włosy łonowe- 14 lat 3.dlaczego to wtedy zrobiłyście- bo dziwnie sie czulam jak chlopak mnie dotykal 4.jak i gdzie to zrobiłyście- maszynka do golenia w wannie 5.jak często goliłyście włosy łonowe od tego pierwszego razu- wczesniej raz w tygodniu, odkad mam narzeczonego co 2 dzien 6.kiedy zrobiłyście to ostatni raz- w czwartek 7.czy chociaż raz włosy łonowe golił wam ktoś inny niż wy same, jeśli tak to kto i jak często- nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody gość
1. wiek- 15 2.w jakim wieku pierwszy raz zgoliłyście włosy łonowe- 14 3.dlaczego to wtedy zrobiliście- pomyślałem że wszystkiego trzeba spróbować 4.jak i gdzie to zrobiłyście- co miesiąc podczas mycia 5.jak często goliłyście włosy łonowe od tego pierwszego razu- raz na miesiąc 6.kiedy zrobiliście to ostatni raz- tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarośnięta 20sto latka i dobrze mi z tym. Nigdy nie golilam i nie mam zamiaru tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Zarośnięte górą. Brawo moda na golenie przemija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek 39

Ja też mam bardzo owlosionego siura 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×