Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIERWSZY RAZ. WŁOSY ŁONOWE

Polecane posty

Gość gość
19 lat nigdy nie goliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. wiek-36 2.w jakim wieku pierwszy raz zgoliłyście włosy łonowe-19 3.dlaczego to wtedy zrobiłyście-z siostrą wpadłyśmy na taki głupi pomysł 4.jak i gdzie to zrobiłyście-w łazience nożyczki a potem maszynką na zero 5.jak często goliłyście włosy łonowe od tego pierwszego razu-tylko raz właśnie wtedy 6.kiedy zrobiłyście to ostatni raz-j.w. 7.czy chociaż raz włosy łonowe golił wam ktoś inny niż wy same, jeśli tak to kto i jak często- tylko wtedy jeden raz na wzajem z siostrą siostra jest 2 lata starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wzajem z siostrą. Dobre w życiu w to nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkakrak
1.wiek- 23 2.w jakim wieku pierwszy raz zgoliłyście włosy łonowe- jak miałam 17 lat 3.dlaczego to wtedy zrobiłyście-bo chciałam żeby na majtkach mi się nie oznaczały kiedy w szatni się przebierałam 4.jak i gdzie to zrobiłyście- w łazience jednorazową maszynkà 5.jak często goliłyście włosy łonowe od tego pierwszego razu- co tydzień 6.kiedy zrobiłyście to ostatni raz- 4 lata temu 7.czy chociaż raz włosy łonowe golił wam ktoś inny niż wy same, jeśli tak to kto i jak często- raz koleżanka która uczyła się na fryzjerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie że coraz więcej kobiet się nie goli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam dopiero mając 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mając 14 lat nie miałam ani jednego włoska na cipce, koleżanki już się pieprzyły z chłopakami a ja wstydziłam się nawet pokazać chłopakowi, ale raz, po ciemku pod namiotem i po winku, dałam chłopakowi polizać pipusię, było fajnie i nawet nie wiem kiedy wsadził mi w nią c***a, krzyknęłam bo nie byłam na to przygotowana, wszyscy koło namiotu to usłyszeli, jak wyszliśmy to mnie koleżanki ucałowały, no wreszcie i ty już jesteś w********.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 16 lat jak pierwszy raz posmakowałam k****a, bolało mocno i krwi było dużo, ale tylko raz, potem już dawałam chłopakom i nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to jest, ja mając 14 lat miałam bardzo mocno zarośniętą cipkę, wstydziłam się tego, musiałam ją golić bo włosy wychodziły mi spod stroju kąpielowego i w taką wygoloną, śliczniutką pipusię wsadził kolega swojego kutasa, bolało mnie, prosiłam żeby już skończył ale na darmo, trzymał mocno za dupę i jebał mnie aż się popłakałam, zlał mi się na cycki a moja już przeruchana pizda była cała zalana krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pierwszy raz też bolało, chociaż jak tu czytam to ja byłam już starą babą, miałam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goliłam włosy od 15 roku życia ale cnotę straciłam dopiero mając 18 lat. Wcześniej robiłam mojemu loda i starczało mu to a on mnie lizał i też było fajnie. Gdy skończyłam osiemnastkę poszłam do gina, zaczęłam brać tabsy i dopiero wtedy mu dałam. Podobno dobrze daję bo mówi, że warto było czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo przedmówczyni, ja też podobno dobrze daję, chociaż doświadczenie zdobywałam mając 16 lat, mąż chociaż nie był moim pierwszym bardzo sobie ceni moje doświadczenie w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że 16 lat to taki dobry wiek na seks, przez te kilka lat można posmakować i pocieszyć się seksem, a co najważniejsze zdobywamy doświadczenie i mamy porównanie, wiemy czego od faceta można oczekiwać zanim wyjdziemy za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam pierwszy raz mając 20 lat, nie uważam że za póżno bo do ślubu poznałam jeszcze seks z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej ale bo problem, ja jeszcze włosków na cipce nie miałam a już kilku chłopaków mnie przer***ało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest cecha indywidualna, ja miałam 22 lata, nie miałam jeszcze włosów na cipce, byłam cnotką bo wstydziłam się tego defektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też długo miałam gołą c**eczkę ale nie wstydziłam się tego a mając 14 lat byłam już dziurawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wcześnie, ja pierwszy raz miałam c***a w cipce mają 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy raz dałam w wieku 15 lat, ale mam w pracy koleżankę która ma 32 lata i jest cnotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja pierwszy raz dałam w wieku 15 lat, ale mam w pracy koleżankę która ma 32 lata i jest cnotką." Widocznie nie każda ma mentalność małoletniego k***iska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. wiek-32 2.w jakim wieku pierwszy raz zgoliłyście włosy łonowe-19 3.dlaczego to wtedy zrobiłeś cie - starsza siostra zrobiła to tydzień wcześniej i bardzo mi się to spodobało. 4.jak i gdzie to zrobiłyście-nożyczkami a potem maszynką 5.jak często goliłyście włosy łonowe od tego pierwszego razu -przez około rok kilka razy a potem w ogóle. Wróciłam do natury. 6.kiedy zrobiłyście to ostatni raz. J.W. 7.czy chociaż raz włosy łonowe golił wam ktoś inny niż wy same, jeśli tak to kto i jak często-nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszystkie owłosione i nigdy nie goliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 lat. Mam tam piękne włoski których nigdy nie zgolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat, miałam gołą cipkę i siostry mąż podejrzał mnie jak się kąpałam, nie miałam zamiaru z nim tego robić, ale jak wszedł do mnie nagusieńki, pierwszy raz widziałam stojącego kutasa, nie bawił się za długo, odwrócił mnie tyłem wsadził chuja w moją cnotliwą cipeczkę, wyruchał, spuścił mi się na dupę i powiedział tylko że myślał że już mnie chłopaki wyruchali a tu cnotliwa Kaśka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włoski to po prostu cudo ! Uwielbiam naturalny zarost u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zaczęły rosnąć jak miałam 12 lat, wstydziłam się tego ale po pierwszym razie już przestałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu widać ze większość nigdy się tam nie goliła. Podobno 82% kobiet w wieku 18-40 lat nie goli regularnie włosów łonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak owłosiona tak na maksa. Mam 19 lat i nigdy się tam nie goliłam. Dużo wystaje mi z majtek i facetów na basenie to kręci jak cho...a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja włosków jeszcze nie miałam ale kilku k***sów już zaliczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wspaniale wyglada jak maz ni tam wygala potem ja jemu dokladnie tam wygalam fantastyczne chwile bedac wspolnie nadzy wzajemnie sobie dogadzamy wygalany wloski na nazadach polciowych nie krepujemy sie wuwczas pieknie wygladany nago bez owlosienia tam pierwszy raz wygalalan w wieku 16 lat sama teraz nie musze prosic maz san mnie prosi przed wspulzyciem o wygolenie tam owlosienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×