Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bakterie kałowe w pochwie niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Witam. U córki wyszły w wymazie bakterie kałowe e.coli i klebsiella. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji? Dbam o higienę u córeczki. Myję jej pupę po kazdym wyproznieniu, podcieram w dobra strone...ale ona ma 8miesiecy. Zalatwia sie nadal papkowato i czesto jest cala umazana kupka... Czy na te bakterie pomoga tylko antybiotyki? Wolalabym twgo uniknac, bo wtedy juz calkiem straci naturalna odpornosc... Jak wspomoc je naturalnie, zeby sama zwalczyla te bakterie? Uplawow nie ma juz od 2tyg, wiec mysle, ze jej organizm sam dobrze sobie radzi. Jutro ide do pediatry, ale boje sie, ze od razu bedzie chcial faszerowac corke antybiotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Ja moja 3 letnia córkę smaruje provag żelem, kiedy widze, że ma jakies zaczerwienienia lub sie drapie. Zapytaj pediatre czy i Twoje maleństwo można tym smarowac. Żel zawiera metabolity Lactobacillus, hamuje rozwój bakterii i grzybów, przywraca fizjologiczne pH pochwy. Jest delikatniejszy niz leki przeciwgrzybicze. Najlepiej działa przy pierwszych objawach infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pediatra nie wie czy moge stosowac u corki ten zel. ale przyznam szczerze, ze posmarowalam ja tym kilka razy juz przed Twoim wpisem, bo sama go uzywalam nie raz. Pediatra polecila jeszczenasiadowki z nadmanganianem potasu. Na zelu jest napisane, ze mozna stosowac od 3 roku zycia, ale to delikatny seodek. Lepsze to niz antybuotyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj z tymi bakteriami ,jeżeli nie przejdzie samo , zgłoś sie do szpitala i niech ustalą sensowną kurację antybiotykową. E coli z reguły jest trudny do wibicia i leczenie trwa nawet kilka miesięcy, aby wybić wszystkie formy przetrwalnikowe. Zwykły lekarz rodzinny sobie z tym nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×