Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ank1234

Dzikusek i pies

Polecane posty

Witam. Jakieś trzy dni temu wzięłam kotka ma około 2 może 3 miesiące. Jest dziki, nie był przyzwyczajony do ludzi, do nas powoli sie przyzwyczaja jest coraz lepiej, zapewniliśmy mu kuwete spokojne osłonięte miejsce (które zresztą sam sobie wybrał) jedzonko, spanie itd. Ale mamy pieska to młody energiczny psiak lubi sie bawić. I w związku z tym mam pytanie bo nas jakoś powoli akceptuje biore go na ręce głaskam już coraz mniej sie broni ale psa sie boi. Nie wychodzi ze swojego miejsca praktycznie wcale. Może ktoś wie jak go z psem oswoić? Oczywiście nic na siłe wiemy ze potrzeba czasu. Ale obawiam sie ze Ona nie zaakceptuje pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzeba czasu.Nic na siłę, bo możesz popełnić jakiś błąd i nic z tego nie będzie. Nie muszą się przyjaźnić, żeby tylko nie walczyły to już jest dużo jak masz psa i kota.Kot sobie poradzi,wyskoczy na coś i już ma spokój, psy lubią być natrętne,mam psa i kota,tolerują się jakoś, czasem się lubią i śpią razem,ale pies naprzykrza się kotu i kot go czasem unika,czasem wyskoczy do góry na meble czy drapacze,a pies siedzi smutny.U mnie kot jest gorszy,lubi dać psu w pysk czasem,ale nie robią sobie krzywdy,mogę zostawić je razem w pokoju.Były razem od małego, kot bał się psa,ale mu przeszło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×