Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annaj55

ogrodzenie doradzcie

Polecane posty

Gość gość
fajne to chicago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dogadaj się z mężem a nie z userami kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do ogrodzenia to polecam firme www.siatkomet.pl . Zrobili mi swietne nowe ogrodzenie ,a do tego zautomatyzowali brame , co bardzo ulatwia życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tandeta, pożal się boże z takimi ogrodzeniami dla biednych i bez gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam pomogła w wyborze firma http://ogrodzenia-db.pl/, bardzo dobrzy fachowcy którzy naprawdę znają się na swojej pracy i mają ciekawe pomysły. Cena też nie była wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ogrodzeniem zajęła się firma www.kumi-bud.pl z Poznania, najpierw zaprojektowali, a potem zajęli się montażem. Solidna i rzetelna firma, godni polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do skorzystania o oferty "tanie ogrodzenia"; działamy głównie na terenie wielkopolski: Konin, Kalisz, Włocławek, Turek. oferujemy ogrodzenia betonowe, klinkierowe, panelowe, klinkieropodobne; więcej na stronie: http://www.tanie-ogrodzenie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zwolennikiem ogrodzeń betonowych - wyglądają solidnie, a do tego są estetycznie wykonane i zdobią naszą posesję :) Polecam więc np. www.ogrodzenia-banas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenkaZab
nam fajnie doradziła firma, ktora je wykonywała. Wybraliśmy OLBUD i bylismy bardz, bardzo zadowoleni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonapol
my też budowaliśmy z firmą OLBUD - bardzo profesjonalna ekipa. Doradzili nam, pomogli dopasować ogrodzenie do domu, szybko je wykonali i wcale dużo za to nie wzięli. Bardzo serdecznie polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj maja bardzo duzy wybor ogrodzen metalowych www.garazeostrow.pl zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ogrodzenia od OGRO :) Chcieliśmy kute... ale powiedzmy sobie szczerze kasa nie z tej ziemi :) Teraz mamy metalowe, ocynkowane i pomalowane, dużo taniej wyglądają bardzo podobnie do kutych a dużo kaski zostało w kieszeni :) www.ogro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowalem ogrodzenie w http://www.bramex.pl/pl Nie mam najmniejszych zastrzezen, otrzymałem naprawde solidny produkt w przystępnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepiej wygląda po prostu metalowe. My mamy kutą stal, zdobioną, z firmy http://ogrodzenia-db.pl/ Panowie z tej firmy to prawdziwi artyści, tworzą przepiękne bramy, od początku ich projekty nas zauroczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zdecydowałem się ogrodzić sporą powierzchnię swojej działki z powodu ciągłego nalegania od strony żony :P No ale co się nie robi dla ukochanej :) Zdecydowałem się na siatkę PCV dookoła a z przodu zamówiliśmy ogrodzenie łupane+nowa furtka+nowa brama od firmy Pro Ogrodzenia. Mają bardzo dobry cennik i świetny wybór jeżeli chodzi o takie rzeczy. Cała oferta u nich na stronie http://pro-ogrodzenia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamawialiśmy ogrodzenie z firmy www.ogradzamy.com.pl. Bardzo dobra oferta i dobre ceny. My wybraliśmy ogrodzenie www.ogradzamy.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogrodzenia, tylko kute z pełnej stali. Żadne tak zwane "nowoczesne", czyli z profili - to badziewie, które szybko trzeba wymieniać. Z pełnej stali są na wieki i nie trzeba cynkować, wystarczy zwykłe malowanie. Skąpi dwa razy tracą i dwa razy płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to mam bardzo ładne ogrodzenie panelowe od firmy www.ogrodzenia-stebud.pl i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolona. Ogrodzenie jest solidne i po mimo upływu lat nadal wygląda jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy ogrodzenie stalowe. Taki był zamysł od samego początku, polecam takie rozwiązania, bo naprawdę się sprawdzają. Swoje zamówienie realizowaliśmy w tej firmie www.k-o.com.pl . Poza ogrodzeniami spokojnie możecie tam również zamówić kraty pomostowe, schody metalowe oraz podjazdy dla niepełnosprawnych. Naprawdę w porządku firma i robią solidnie. Mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×