Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annaj55

ogrodzenie doradzcie

Polecane posty

To prawda, że ogrodzenia gabionowe zyskują na popularności. Konstrukcje gabionowe pokryte specjalną powłoką Zincalu mogą przetrwać nawet 120 lat. Jednak ważne, aby montaż pozostawić profesjonalistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz ogrodzenia elektrycznego to mogę polecić Ci firmę www.pwborys.pl. Posiadam od nich takie ogrodzenie w gospodarstwie i spisuje się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam murowaną podmurówkę z bloczków betonowych, a na przęsłach deski kompozytowe z firmy dobretarasy.pl. Zdecydowałam się na nie, bo nie wymagają impregnacji ani olejowania. To duży plus, bo raz zapłacisz, a przetrwają w niezmienionym stanie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie ogrodzenie - http://www.stalex-czaplinek.pl/uploads/DSC0046920.jpg - uważam je za najlepsze. Nie ma możliwości aby uległo zniszczeniu. Można je zaimpregnować i pomalować według własnego widzi mi się a co najważniejsze nie kosztuje tyle co na przykład drewniane i nie wymaga żadnych dodatkowych podmurówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma co wydawać na jakieś bardzo wystawne ogrodzenie. Powinno być przede wszystkim mocne i bezpieczne. Wizualnie oczywiście też przyjemne dla oka ale tak jak napisałam bez żadnego przepychu. U mnie jest metalowe a robiła je firma www.ogrodzenia-db.pl. Sprawdza się bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stalowe od www.k-o.com.pl . Mamy od nich u siebie wokół domu, oraz na działce wypoczynkowej, jest niezastąpione i dobrze wygląda. Do tego cena nie odstrasza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam siatkę ogrodzeniową od www.pro-met.com.pl i sprawdza się świetnie. Nie jest może jakoś wymyślona, raczej prosty wzór, ale sprawdza się dobrze i chyba to najważniejsze. Dodatkowo udało się ją dostać w dobrej cenie, co podwójnie przekonuje mnie do tego, że była to dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym postawiła na ogrodzenie stalowe, u nas naprawdę się sprawdza. Tylko my jeszcze je ocynkowaliśmy tu www.galwanizer.pl i naprawdę świetnie się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalina88
Ciężko trafić w gusta ale warto abys odwiedziła strone Pozbruk gdzie znajdziesz dość sporo ogrodzeń betonowych w przeróżnym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tam z mężem postanowiliśmy, że kupimy materiał http://elka.gda.pl/ i poprosimy specjalistów żeby nam zrobili ogrodzenie na zamówienie. Potem galwanizator pomógł i do tej pory wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajmy, że producenci oferują także ogrodzenia niestandardowe. Na indywidualne zamówienie Klienta przygotowuje się panele, siatki, bramy czy słupki w innych wymiarach lub kolorach, niedostępnych w stałej ofercie. Dostajemy gotowy produkt dopasowany do naszych potrzeb i solidnie wykonany. Kupno ogrodzenia od producenta daje gwarancję najlepszej jakości produktu, szerokiego wyboru rozwiązań, a przede wszystkim realnej oszczędności pieniędzy przez lata. Polecam skontaktować się z jednym z dystrybutorów Betafence: http://www.ogradzamy.pl/dystrybutorzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że ogrodzenia stalowe są bardzo dobrą alternatywą. Ja posiadam takie od ponad 2 lat i jestem zadowolony. Za domem mam mały lasek i ogrodziłem go zwykłą siatką. Wszystko zamawiałem od firmy www.wyrobyhutniczejanow.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mozna zrobic zeby przyslonic jednak dzialke? ogrodzenie panelowe ma jeden duzy minus ktorego poczatkowo nie widzielismy to to ze wszystko przez nie widac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio zamontowaliśmy ogrodzenie od producenta PROFESS, a dokładnie to: http://www.ogradzamy.com.pl/8-profess/24-system-champion i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam takie rozwiązanie, bo jest naprawdę nowoczesne, eleganckie i skutecznie oddziela nas od ulicy i sąsiadów - nic przez te panele nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas sprawdzają się taśmy osłonowe http://thermoplast.eu nie dość że nic przez nie nie widać to zmniejszają uliczny hałas i nie wymagają konserwacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy na podkarpaciu i świetne ogrodzenie kute zamówilismy w firmie www.bramex.pl która specjalizuje się w tym zakresie. Wszystkie certyfikatu na miejscu i usługa terminowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam mieć zamontowane jakieś nowoczesne ogrodzenie ozdobne u siebie w domu. Zdecydowałam się skorzystać z usług firmy www.piter-zaklad.pl i jeżeli jesteście z województwa Opolskiego to polecam ich wam. Robią świetne, nowoczesne ogrodzenia ozdobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleek34
No to co powiesz na ogrodzenie typu mur samonośny? W Pozbruk rzeczywiście jest w czym wybierać stawiając za przykładm mur Amsterdam czy Oslo. Są to elementy Gardeo ktore są gotowe do montażu bbez dodatkowego zalewania czy dozbrajania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo się nie mogłem zdecydować na ogrodzenie do siebie ale ostatecznie stanęło na betonowych płytach Pekabet (strona producenta – www.pekabet.pl). Szybka dostawa, wszystko dowieźli w idealnym stanie, zabezpieczone, nie było jakiegoś nadkruszonego czy spękanego betonu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroką ofertę ogrodzeń wykonanych z metalu oferuje firma www.piter-zaklad.pl i polecam wam zajrzeć na ich stronę. Ja zdecydowałam się na ogrodzenie typu Dorian. Na ich stronie możecie zobaczyć ogrodzenia i bramy w różnych typach oraz ich ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem typową zwolenniczką ogrodzeń metalowych, ciężkich, a co za tym solidnych. Polecam firmę www.rotexdg.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariik88
A czy widziałeś już elementy Gardeo Oslo? Jeżeli nie to polecam odwiedzić stronę producenta Pozbruk, gdzie jest kiilka fajnych pomyslów na ich wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek W
Jeżeli zalezy Ci na pełnej prywatności oraz bezpieczeństwie to ogrodzenie Rotterdam Pozbruk będzie jednym z najlepszych i co ważne zapewni również ciekawy efekt wizualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobór ogrodzenia to indywidualna kwestia, dlatego warto zwrócić się o pomoc do firmy która się tym zajmuje. Ja napisałam do http://mikea-tychy.pl i bardzo mocno mi pomogli, więc polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freddy

Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest zwykła siatka ogrodzeniowa. Jest ona solidna i tania. Warto tylko zainwestować w lepsze ogrodzenie od frontu. Co do siatek ogrodzeniowych to skontaktujcie się z firmą www.siatkiwielkopolskie.pl Mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×