Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 go艣膰

Stanis艂aw Kramarczyk bioenergoterapeuta

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
Czym leczy, boj臋 si臋 nie sprawdzonych medycznie lek贸w?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wiesia

Chodzi mi o zabiegi na odleg艂o艣膰 a dok艂adniej o cen臋. Wydaje mi si臋 je艣li jest tak dobrym jak piszecie to dlaczego tak ma艂o bierze za wizyt臋, to jest 艣mieszna kwota. Wiesia z Brazylia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globtroter

U was w Brazyli macie 艣wietnego uzdrawiacza Jana,nie bli偶ej ci do niego?馃寧

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wiesia

Pyta艂am si臋 o zabieg odlegosciowy u tego faceta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Du偶o czytam artyku艂贸w o niemedycznych leczeniach ale ma艂o jest o problemach z kr臋gos艂upem. W kilku pojawia艂o si臋 nazwisko Kramarczyk, czy w艣r贸d os贸b przegladajacych forum s膮 tacy kt贸re u niego si臋 leczy艂y i z jakim rezultatem?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Angelika

W 2016r. zachorowa艂am na dyskopatie. Leczy艂am si臋 u聽kilkunastu specjalist贸w, zabiegi 艂膮cznie z sanatorium ale choroba si臋 posuwa艂a. My艣la艂am 偶e zostan臋 inwalidk膮, coraz wi臋ksze k艂opoty z nogami i przy tym ogromny b贸l. Kole偶anka dala mi adres na gabinet w Krzeszowicach i skorzysta艂am bez wiary 偶e co艣 mi pomo偶e. Po kilku wizytach przesta艂y mi dokucza膰 te niesamowite b贸le, mia艂am lepsze samopoczucie. Po kilku miesi膮cach mia艂am tak du偶膮 popraw臋 偶e przeta艅czy艂am ca艂膮 noc na weselu brata. Gdy robi艂am kontrolne badania lekarze byli zszokowani, jak m贸j organizm m贸g艂 tego dokona膰. A do wcze艣niejszego pytania dot. leczenia na odleg艂o艣膰 to m贸j partner obecnie korzysta z takiej terapii na problemy z erekcj膮 i jest bardzo zadowolony i ja r贸wnie偶.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wiesia

Zabiera艂am g艂os pewien czas temu, mimo wszystko podj臋艂am si臋 leczenia na odleg艂o艣膰 i jestem z tego zadowolona. Tylko gdy b臋dziecie si臋 leczy膰 taka metod膮 nie r贸bcie d艂ugich przerw zauwa偶y艂am po sobie. 5 lub 6 dniowa przerwa mi臋dzy zabiegami to lepiej nie zaczyna膰 bo skutki s膮 mizerne. W maju b臋d臋 w Polsce i te偶 zrobi臋 sobie seri臋 zabieg贸w. Ca艂uski dziewczyny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Mam mo偶e nietypowe pytanie,min臋艂o聽kilka miesi臋cy jak by艂 m膮偶 u pana stanis艂awa ale w mi臋dzyczasie poszuka艂am mu bli偶ej bioenergoterapeutk臋. S膮 marne efekty leczenia i chcieli艣my wr贸ci膰 do niego. Czy pozna 偶e korzystali艣my z pomocy u innej czy lepiej na pocz膮tku powiedzie膰?聽Troch臋 si臋 boj臋 偶e mo偶e odm贸wi膰,聽czyta艂am w necie 偶e nie podj膮艂 si臋 leczenie po kim艣 bo stwierdzi艂聽wi臋cej by艂o szkody ni偶 pomocy i jest za p贸藕no na jego pomoc.

Kinga P.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Gdy my艣lisz wr贸ci膰 do leczenia tam gdzie wcze艣niej to ja powiedzia艂abym podczas rozmowy na pocz膮tku. Lepiej wiedzie膰 jaka podejmie decyzj臋. My艣l臋 偶e Wam nie odm贸wi.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Do ostatniego wpisu, dzi臋kuj臋 za rad臋. Przedzwonilam i powiedzia艂am ca艂a prawd臋, wyczulam 偶e go艣膰 zrozumia艂 i ju偶 jeste艣my um贸wieni na leczenie. My艣la艂am napisa膰 mojego maila ale nie wiem czy zechcialaby Pani ze mna popisa膰 a jeszcze nie wiem czy Pani si臋 tam leczyla

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jestem inn膮 kobieta...

Kilka razy zabiera艂am g艂os na kafeterii pytaj膮c o r贸偶ne rzeczy. Teraz dopiero zrozumia艂am, kto pyta nie b艂膮dzi. Zaufali艣my z partnerem waszym opiniom i spostrze偶eniom w stosunku do metod leczenia u uzdrowiciela Stanis艂awa Kramarczyk. Na dzie艅 dzisiejszy m贸j partner jest zdrowy, po wszystkich badaniach wykonywanych przez kilka miesi臋cy. Nie pisa艂am wcze艣niej mimo 偶e pierwsze dobre wyniki by艂y w grudniu, ale pisz膮c i polecaj膮c osob臋 kt贸rej powierza si臋 zdrowie trzeba by膰 maksymalnie pewnym tego. Nie wspomnia艂am 偶e walczyli艣my z rakiem prostaty z przerzutami. Teraz jestem pewna, 偶e mo偶emy poleci膰 t膮 osob臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Czy pomaga w chorobach psychicznych?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nie s艂ysza艂am 偶eby leczy艂 takich ludzi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bio

Wiara czyni cuda, i nie trzeba do tego 偶adnego bio.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Wiadomo 偶e bez wiary w uzdrowienie nie ma sensu i艣膰 do bio. Kilka lat do ty艂u zaufa艂am i do tego czasu jestem zdrowa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bio

Czytaj z zrozumieniem. Wystarczy wiara, nie trzeba i艣膰 do bio!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nie zawsze wystarczy wiara! Dlatego na naszej drodze s膮 ludzie skierowani do nas 偶eby pomaga膰, mi臋dzy innymi taki聽 jak w tytule

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Do nas, czyli reklama jak nic馃榾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

W Stanach korzysta艂am z us艂ug r贸偶nych ludzi lecz膮cych zio艂ami, med dalekiego wschodu jak r贸wnie偶 szamana. W ci膮gu 40 lat to mi starczalo w zyciu a偶 miesi膮c temu dowiedzia艂am si臋 偶e jestem chora na nowotw贸r ko艣ci. Przegl膮daj膮c net par臋 razy by艂 wpis o panu z Krzeszowice w Polsce kt贸ry podejmuje si臋 takich ci臋偶kich przypadk贸w. Interesuj膮 mnie odpisy od os贸b kt贸re tam si臋 leczy艂y. Prosz臋 czy s膮 takie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Mia艂am w rodzinie dwa przypadki leczenia w Krzeszowicach. Moja siostra stara艂a si臋 o dziecko i trafi艂a tam i jej si臋 uda艂o. W tym okresie my艣la艂am 偶e to przypadek. B臋d膮c i pracujac w Austrii mia艂am ogromny problem z kr臋gos艂upem i te偶 leczy艂am sie u niego. Odnowi艂 mi kr臋gos艂up i teraz nie czuje b贸lu. Kto艣 powie sami ci przesz艂o a ja wiem kto mi pom贸g艂. Polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Prosze o aktualny numer telefonu do Pana Stanis艂awa Kramarczyk.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zuzs

Nikt ci tu nie poda numeru telefonu bo to niezgodne z regulaminem. W necie bez problemu znajdziesz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zdebski

Ja znam z Opola bardzo dobrego cz艂owieka, pan Romuald Statkiewicz - uzdrowiciel. Nie raz pom贸g艂 mojej rodzinie w r贸偶nych przypadkach zdrowotnych, tak偶e mam do niego du偶e zaufanie i go ceni臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Jest masa uzdrowicieli, jak w takim g膮szczu znaj艣膰 najlepszego?聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Jest masa uzdrowicieli, jak w takim g膮szczu znaj艣膰 najlepszego?聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 Kachaa

By艂am trzy razy na wizycie z niewydolno艣ci膮 nerek. Mam pytanie czy s膮 osoby kt贸re leczy艂y takie schorzenie u S. Kaczmarczyka z jakim skutkiem i ile potrzeba wizyt 偶eby by艂 efekt.聽

Mi艂ego dnia Katarzyna W.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Przez przypadek wpad艂am na wpis o nerkach, ostatni w tym temacie. M贸j przypadek dotyczy艂 nerki lewej a m贸wi膮c 艣ci艣lej raka nerki. Przyjecha艂am do Kramarczyka prawdopodobnie w ostatniej chwili,聽偶eby uratowa膰 nerk臋.Uda艂o mi si臋 ,ale to by艂o bardzo du偶e po艣wi臋cenie i troch臋 mnie to kosztowa艂o. Przez p贸艂 roku mia艂am do艣膰 cz臋sto wizyty, nast臋pnie coraz rzadziej a偶 do ca艂kowitego wyleczenia. Chorowa艂am na prze艂omie 2013/2014r. a teraz czuj臋 si臋 bardzo dobrze i tylko co pewien czas jad臋 偶eby sprawdzi艂 czy wszystko jest ok, ewentualnie wcze艣nie wychwyci艂聽zmiany. Tak sobie my艣l臋 偶e nie powr贸ci do mnie ten koszmar przez kt贸ry przechodzi艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Ta, oczywi艣cie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Witam,聽 czy jest tu kto艣 kto przechodzi艂 d艂u偶sze leczenie u pana Kramarczyka? Prosz臋 o odzew, chcia艂bym zapyta膰 o kilka rzeczy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×