Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Kolejny temat o niczym

Polecane posty

Z tego wynika że Marta jest na czasie jak mało kto tutaj:) A Ty co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
saper poza waleniem i cyberseksem niewiele potrzebuje :-) nie wymagajcie od niego zrozumienia i poszanowania dla cytatow z literatury ambitnej (ciekawe, czy wie, kto to Lec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz się odnieść też do mojego, ale to ja Ciebie pytam jako autora Twojej stopki: co miałeś na myśli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeah, jestem mega ograniczony, ktoś mnie rozszyfrował :-/ dobrze ze w trymiga sprawdza historie konta, umiejętności informatyka prawie jak u Bonza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sakuro a co ty w ogóle robisz na forum? już nawet nie mówię o dziale erotycznym? Uważasz że to odpowiednie dla ciebie miejsce? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś yy Nie musi, bo mamy ciebie. Ty jestes jak sraczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sakura nie nudź 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saperstein25 - co to za typ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sakura nudna i dziecinna jak Want. To nie jest Want? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszędzie pomarańczowe Gowno się udziela pokazując własną głupotę. Dobrze ze są anonimowi, za to są tak kuurewsko odważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty idiotko łazisz i odpowiadasz tym pomarańczom. skończ albo przestań komentować srako :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzimny dran
gńściu jaki ty jestes kreatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sakura zanudza na śmierć:P nawet na uczuciowym ja olali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:49 Czy odpowiednie to nie wiem, ale czy Tobie przeszkadza moja obecność tutaj? Z Twojego postu też szczególny erotyzm nie bije. Jestem tu ze względu na ludzi a nie miejsce. Ten kwiatek to aby nie pomyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co tu jesteś? Żeby zanudzić tych co zostali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny dran
gosc jaki ty jestes kreatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo hejter jest tak chu.jowe że staram się go nie używać ale spróbuję zrobić wyjątek - jedynym sposobem na hejterow jest ich olać. Jak wam mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sakura jest dwulicowa bo wykorzystuje temat Want jako pretekst do gadania z Zimnym. Często pokazuje Want wyższość. Kazdy to widzi . Jako Gościówa jej nie wyszło to sadzi dalej jako Sakura do porzygu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli kogo konkretnie? Piszę praktycznie w tym jednym temacie z tymi samymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam nas rozgryzła. Jestesmy tylko glupie i zawistne, tak niestety takie jestesmy. My pomaranczowe nic. Przepraszamy ale dosrywanie komus to całe nasze życie. Skoro własnego nie mamy to musimy żyć Waszym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sakuro. Często twoje posty mają za zadanie ośmieszenie Want . Może robisz to nieswiadomie ale tak to wyglada. Załóz swój temat i tam rozmawiaj z Zimnym bo póki co to wykorzystujesz sytuację:P:P:P:P Dlaczego juz nie piszesz na uczuciowym? Chetnych brak czy zanudziłaś wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:05 Gratuluję. Teraz Zimny zwieje a want wreszcie przejrzy na oczy:( dziękuję Ci że zniszczyłeś mi moje wirtualne życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@11:08 Trochę tak jest, w zasadzie to się zgadzam :) A może ich życie forumowe jest taki ciekawe, jakby byli jakimiś celebrytami. Co mnie zaskoczyło że to kobiety tak obsmarowują innych, tego się akurat nie spodziewałem. A ten elaborat o tym jak "want to want me wykorzystuje rozmowę z kimśtam żeby pokazać wyższość nad kimśtam" <-- you made my day! Co za analiza, może i ja się kiedys swojego portretu psychologicznego doczekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potężne portrety psychologiczne userów, niesamowite rzeczy się dzieją na tym forum, lubię je coraz bardziej. qq Czas na kawę bo nie dam rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×