Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Kolejny temat o niczym

Polecane posty

Gość gość
Saper chcesz zostać kolejnym wirtualnym do obrobienia pały przez Want? Śmiało, nie krępuj się, stań w kolejce. Nie tacy byli :-D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nołlajfy nie mają się czym chwalić, więc w sumie nie mają niczego wspólnego :) Kotko, miłego oglądania. Są filmy, do których nie umiem się przekonać. ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć siostry w przegrywie ;) 🌻Want, swietny avek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie mów, że masz czym tylko się pochwal :P Cześć Eve i dzięki :) dzisiaj przegrywam chwilowo wieczór, ale jeszcze max godzinkę :P jutro natomiast dowiem się, że byłam 24h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko szybkie dobry wieczór bo jeszcze dowiem się że ponad 24...:D Stosunkowo dobrej nocy wszystkim i każdemu z osobna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want, gratuluję ;) I miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ale miało być kogo miałem pochwalić a nie czym się chwalić, trochę pomyłka. Znałem jakiś czas temu taką fajną babkę którą akurat mógłbym chwalić, młoda brunetka, kipiąca seksem, piękne piersi, duża fantazja :D Ale tyle wystarczy może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve, widziałam, że gęś się wykończyła albo ktoś ją wykończył. W każdym razie zdechła, więc zajrzę któregoś dnia, bo zrobiło się u Was wreszcie spokojniej :) Miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło Ci idealnie, bo Ją pochwaliles a Ty chwalisz się, że Ja znałes :P Czas przeszły? Pewnie jeszcze będzie wiele okazji do poznania pięknych brunetek, a może blondynek jak wolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy jak się kogoś poznało to czy się go zna :) Poznałem a potem nasze drogi się rozeszły, nie mowie ze nie z mojej winy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want, plotki o śmierci gęsi są grubo przesadzone, właśnie to udowadnia :D Pozwólmy jej wyrażać siebie :)W chwilach spokoju oczywiście zapraszamy, dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznać to nie musi oznaczać znać. Czasem wydaje nam się, że świetnie kogoś poznaliśmy po czym okazuje się, ze w ogóle to nie znamy. Pomyślałam też, że można kogoś znać, np. Wirtualnie,ale nigdy nie poznać realnie :) Wydaje mi się, czy zalujesz, ze Wasze drogi się rozeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ale znając mój charakter (a raczej moje zmiany podejścia do życia) dla Niej to byłaby prawdziwa mordęga, choć fakt, znaliśmy się tylko wirtualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg wielu osob ucieczka jest najlepszym, bo najprostszym rozwiązaniem. Oczywiście nie namawiam Cię, ale zawsze można spróbować naprawić to, co zrobiliśmy źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co, "znanie" wirtualne to żadne znanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja.jeśli nie masz z Nią żadnego kontaktu to niestety same chęci nie wystarczą. Jeśli to była pozytywna znajomość to troszkę szkoda :) Właściwie nie wiem, jakich relacji Ty tu szukasz/oczekujesz, ale myślę, że można poznać tu kogoś interesującego :) Tylko pytanie co z tym wirtualnym poznaniem? Na ile można kogoś poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona też musiałaby ocenić czy była pozytywna. Mieliśmy się spotkać w pięknym mieście Wrocławiu ale w sumie mi od razu chodził po głowie seks, trochę chyba za bardzo napalony byłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. Obie strony powinny tego chcieć :) mam nadzieję, że kiedyś będziesz miał okazję Ją spytać. Młoda krew, do tego kobieta, która Ci się podobała, więc właściwie nic dziwnego, że myślałeś tylko o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, a w dodatku miała to co mi się podobało - niska, z dużym biustem, troszkę starsza ode mnie... Ją chyba też to kręciło ze jest taka jakie mi się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wandzia jaka pewna siebie bo jakiś kafeteryjny donżuan akurat robi ją w ciula :D Wandziulka znalazła sobie faceta, aż szkoda się z niej nabijac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to nawet na tyle nie mozesz liczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×