Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Kolejny temat o niczym

Polecane posty

Gość Sami nie zalogowana
Jasne. Jesteś tu aby się bawić, pogadac . Rozumirm:D ale k***a nabijać z innych!! Z każdego? szanuj innych Smof. Odroznij żart od wysmarowania, bo dawno granicę zgubiłeś pingwinie. Jak Cię Kocham...kochanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samansara
Jak bierzesz za smycz nie udus się przypadkiem. Moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt normalny nie powie, ze jesteś normalny. Czepiasz się kochanie. Oj czepiasz. Wcześniej, później, razem kolejnym. Wieczne wyszydzanie. Rozumiesz? Wyszydzasz Want, mnie i każdego innego co Ci fiuta nie glaszcze. Wybacz Smof. ale gram otwarcie i Ty o tym Wiesz. Tylko głowy popiołem nie posypuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty samansara nie czepiasz sie ? może zajmij sie w końcu własnym życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za ćme pobił głupotą nasz smofcio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwidmoka chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i zmykam.... jak to każdy odreagowuje stres na swój sposób... a każdy jest dobry ;) Dzień dobry Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Want, co tam u Ciebie? Smutna jesteś widzę. Wiesz, jak Cię postrzegam? Zawsze wydajesz mi się pełna świeżości, masz w sobie taką młodzieńczość. Głowa do góry. :) A tak z innej beczki, to zdaje się, że widmo, spamuje tematy fridy i eldżi. To chyba odwet za to, że ostatnio ktoś mu wrzucał cytaty z niego, podczas gdy on się raczył rozmowy z Tylko Ciebie chcę. Napisałam mu długiego posta, ale to nie pomaga. Oczywiście jest też opcja, że się ktoś wrzuca spam, żeby zrzucić na niego winę, tyle, że Widmo na początku naszej znajomości mnie też spamował z powodu pewnej ostrej wymiany zdań ze mną, więc takie zachowanie nie jest mu obce. Może Ty moglabyś z nim porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...obawiam się Muszka że temu kto spamuje nic ani nikt nie jest w stanie pomóc, i obawiam się że wspominanie o nim gdziekolwiek ściągnie na to miejsce spam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha :D :D :D :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Widmo8
Want to want me ? :) -zostawiam Ci :)pozdrowienia i wyjatkowego Weekendu zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo jakie jest twoje stanowisko w sprawie Muchy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowa o Widmo i pojawia się Widmo. Dlaczego niszczysz temat Fridy i Eldżi? Dlaczego hejtujesz innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo jeszcze nie oczerniły ciotki?zniszczyły Tabasco,próbowały Haję,z każdego zrobią Hejti,z Janusze robią gęś,żal.pl.A spam i hejt jak mają tak mają i widać za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajabuza login spacjo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:40 Toc to wylogowana Hajabuza z Awarią w piwnicy. Psuj banan w końcu zajął się robotą. :-D:-D Babce się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś Muchozol???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Login Hajabuza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka śmierdziuszka
Kresko jeśli to nie Ty, to się bardzo cieszę i też mam nadzieję, że nie uraziłam zbyt mocno, ale pamiętasz nasze początki? Trzymaj się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kim wojujecie? jak terrorysci !:( znienacka i anonimowo!:) D**y z "was"pomaranczki a nie detektywi:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×