Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Kolejny temat o niczym

Polecane posty

Gość gość
Mucha a weź ty w końcu wypiertalaj z tymi pijackimi domysłami i przeprosinami bo jesteś zakałą tego forume:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nie mam czasu żeby zaglądać na forum, więc nie jestem na bieżąco. podszeptów nie słucham Widmo, przecież wiesz. Muszko to, co napisałaś daje do myślenia. Zresztą kiedyś już mialam takie wrażenie, że ktoś wykorzystuje w pewnym sensie bardzo umiejętnie Widmo i fakt, że Widmo nie ze wszystkimi żyje w zgodzie w swoich celach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Przepraszam Want, że wjeżdżam Ci na temat, ale czy możesz porozmawiać ze Smofem też? Bo on mnie nie chce :(, ale może Ciebie posłucha. Masz wpływ na wieli ludzi z tego co przeczytałam. I żeby spamer nie spamował tematu, gdzie śpie sobie, bo nieestetycznie to wygląda.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć imperium :-) to pojechałas teraz :-P ja nie mam na nikogo wplywu.jestem głupia, infantylna do tego brzydka z puculowata twarza :-D kto by się mnie posłuchał? Smof, Ciebie nie chce? Niemożliwe. Ale nie smuć się. Nie ten to inny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka śmierdziuszka
No i super Widmo. Wierzę Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawił się widmok i 4 bo zgadali się na privie. Na co ci Smof? Mialaś Wilka,Hokeja,In Spe i Najszybszego. Jutro będziesz miała męża jak wróci z wyjazdu. Ktos na internet musi zrobić :-P Wymień kuwete i ogarnij syf w domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz kto co ile puszcza spam? Nie słabo mnie spamerze od ósemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Płyny ustrojowe wirują" :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Noo...Smofik mi serce łamie, nie chce przygarnąć kotki. :( Zakochał sie w Tobie Want i Samansarze. ;) Nie bądź drobiazgowy gościu. Miałam, a mam to istotna rożnica...tak, mam kota.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Oby Zimny, oby. Chciałam po prostu pluszowego misia. :D Zostane wiec przy kocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kota masz w głowie :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Oczywiście, że Sam go zechce...zaraz po tym jak go wykastruje. Dlatego chciałam zdążyć przed tym rutuałem. Kocha cie. ;) Ale fakt, najbardziej kocha Kotke. Oj. :( Najszybciej to ja sie siwych włosow przez tych meżczyzn dorobie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile: wczoraj ktos mnie posadzil o robienie sztucznego tlumu jako gosc. dementuje, w tym czasie bylam zajeta multitaksowaniem: ogladajac robin hood'a jednoczesnie czytalam "moje zycie horyzontalne" ... nie bawie sie w podjazdy z goscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kotko. Dajcie spokój z tym posadzaniem. Nie ma sensu czytać takich bzdur nawet :-) Jeśli macie mieć tu spokój, to dla mnie nie ma problemu, piszcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie want, gdzies mi sie obilo, ze czytasz historyczne... masz jakies namiary na cos ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sporo zaległości. Ostatnio brak czasu na wszystko :-o Nie wiem, czy kojarzysz serial Czas Honoru? Pytam, bo wiem że Ty gdzieś poza PL przebywasz. Jeśli kojarzysz i podobał Ci się to książka podobno jest rewelacyjna(ja jeszcze nie mam wyrobionego zdania).właśnie zrobiłam porządek w swoich zbiorach i zaczynam czytać. Może to nie jest typowa historyczna książka, ale dobrze,lekko się czyta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kojarze, ja jais czas temu przeczytalam tim willock "the religion" i "the twelve children of paris" akcja rozgrywa sie w XVIw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy błądza.chyba muszę napić się melisy :-o Kotko, wstyd się przyznać, ale skupilam się na historii Polski i to głównie XX wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czwarte  imp
Noo dziewczeta. :) Z pewnych racji :D przeczytałam tyle książek w tym temacie, że chetnie "oblukałam" Waszą "wymiane zdań". Ale ciekawa jestem czy czytacie powieści historyczne, książki popularno-naukowe czy naukowe. Want...może "Wpływowe kobiety Drugiej Rzeczypospolitej". Kotka.Może Maria Antonina Zweiga? Dziewczyny. Czytajcie o kobietach. Kobiety są, były i bedą zawsze wspaniałe. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperium, generalnie wolę mężczyzn, ale chętnie zajrzę do pozycji, o której wspomniałaś. Słyszałam już od kogoś o tej książce. Muszę przeczytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×