Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość blacklabel

jak o niej zapomniec?

Polecane posty

Gość blacklabel

Chodzi o to, ze na studiach mam taka dziewczyne, ktroa podoba mi sie odkad sie poznalismy na pierwszym roku (niedawno zaczelismy trzeci). Generalnie dziewcze cud malina, swietna figura, ubiera sie gustownie i z klasa, ma wiele zainteresowan i jak nikt potrafi sie zaangazowac w rozmowe z druga osoba. Ale w sumie moj problem nie tego dotyczy. Mozliwe ze z poltora roku temu i ona potencjalnie mogla byc tez mna zainteresowana, ale przez swoje frajerstwo nie umialem tego wykorzystac i teraz za kazdym razem gdy chce sie z nia umowic, to zawsze znajduje wymowke,a kontakt przez media spolecznosciowe jest prawie zaden (ona nigdy go nie inicjuje i rozmowa sie po chwili urywa. Na żywo rozmowa sie jednak ladnie zwiezle toczy i raczej nie ma chwil ciszy). Relacje miedzy nami sa niezle, jedynie nieodwzajemnia mojego zainteresowania, tak to jest przeserdeczna. Mam pytanie jak w temacie, czyli jak moge o niej zapomniec. Zadanie o tyle trudniejsze, ze jednak na zajeciach sie widujemy, a i nie chce jakos widowiskowo konczyc znajomosci, bo w sumie to nie jej wina, ze ja kiedys tak sfrajerzylem i nie umialem wykorzystac potencjalnej okazji. chce po prostu pozbyc sie tego uczucia, ze zalezy mi na niej i przestac sie zadreczac tym, ze jednak mnie nie chce i jak tu ewentualnie do niej dotrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×