Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego najszczęsciej matki biją i poniżają swoje dzieci

Polecane posty

Gość gość
Gdy spytasz się jakież to szczególne osiągnięcia naukowe z ostatnich wieków zawdzięczamy kobietom? Krzykną jedno nazwisko, tak tylko jedno – Skłodowska. Istnieje w nauce coś takiego jak mózg męski i żeński, wszystko determinuje ilość męskiego hormonu testosteronu, który powstaje w fazie płodowej ale nad ilością męskich hormonów w mózgu Skłodowskiej nie będę się teraz rozwodził…Co kobiety zrobiły dla ludzkości jeżeli chodzi o wymyślanie różnych dóbr i udogodnień dla człowieka? I o której oprócz Matce Teresie można by powiedzieć, że szczególnie udzielała się charytatywnie ? Pozostawię to bez komentarza…a tak w ogóle czasami któraś oburzona przywoła przykład Joanny d'Arc. O tym, że była ciężko chora psychicznie – miała schizofrenie maniakalno - depresyjną itd. chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Teraz feminazistki robią kolosalną krzywdę światu i nie dociera do nich, że nawet inne kobiety się wyśmiewają z tej p***********j (ale co najgorsza śmiercionośnej ideologii). (Pamiętacie partię kobiet – nawet kobiety na nią nie głosowały). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś osiągnely są jeszcze bardziej głupsze i dają d**y kazdemu teraz sie z tym nie kryją i ich zdaniem zawsze to jest wina kogoś nie ich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.29 madrze napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są wypełnione kompleksami są chore psychicznie mają skłonnosci sadystyczne w ogole kobiety z tego słynną że sie wyżywają na dużo słabszych od siebie. Tak więc trzeba nauczac ludzi że kobiety też trzeba bić i to mocno ze też im można oddać. Na szczescie widze to już sie robi. Trzeba nie pomagać im gdy są gwałcone przez muzułmanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo one tylko pastwią sie nad bezbronnymi stworzeniami i nie ukrywajmy ale mają coś z głową mają. Później takie dziecko popełnia samobójstwo bo wiadomo żaden człowiek od małego n*******lany upokarzany poniżany straszony nie wytrzyma długo popełnia samobojstwo a oni rozpaczają i nie wiedzą dlaczego? tak na prawde wiedzą tylko inne bydło z otoczenia nie wie bo jest głupie po chuj szukać wytlumaczenia miesiącami gdzie tu wiadomo od razu że rodzice zawinili gdy dziecko popełnia samobojstwo żadna istota tego nie chce zrobic to przychodzi same gdy już wytrzymałosc puści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tu jest na tym nagraniu to jest szok to sadyzm ale ja miałem dużo razy gorzej i nikt za to nie odpowiedział i nie odpowie chyba że sam wymierze sprawiedliwosć. Katowała mnie matka sadystka a gdy chciałem sie bronić ojciec wyskakiwał do mnie i mnie wbijał w fotel rzucał mocno mną. Katowała mnie okrutnie jak sadystka czerpała z tego satysfakcje katował katował i patrzyła co robie jak płacze jak konam z bólu przerażajace jest to ze nikt nie chce pomóc. Do konca życia będe twierdził że nie ma gorszych sadystek niż kobiety są okrutne nas sie uczy żeby nie bić dziewczynek i słabszych a one bardzo tego pragną żeby pobić kogoś słabszego. Takie matki sie zabija i nie wierzcie ze pójdziecie do piekła co to by był za Bóg który my wrzucił was do piekła za to ze zabiliscie swojego kata który was torturował bo katowanie to tortury mocne lanie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo poprostu kobieta krzywdząca nie jest karana, modne jest karanie za pedofilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena23451234
Ale dlaczego nie ponosi za to żadnych konsekwencji ? i ma chyba mózg to powinna się przyznać do złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są psychiczne i jak najszybciej musi być dzihad w Polsce i trzeba zabijać takie g****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzyczmy głośno ,że matka jest katem dla swoich dzieci i już nadszedł czas odpowiedni i ostateczny by takie matki solidnie ukarać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo trafiają im się niegrzeczne dzieci, takie jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka od zawszE mnie wyzywała poniżała Kiedy miałam 7 lat i więcej matka goliła mnie prawie na łyso ,żebym była pośmiewiskiem ,a ludziom mówiła ,że mam wszy które sama hoduje jej na złość.Ojca podburzała i też w jej obecności mnie kopał a póżniej przepraszał .Matka winiła mnie za wszystko za to ,że nie urodziła syna ,że ona nie ma tego co mają inni ,za to ,że siostra panno zaciążyła i głupią ze mnię robiła .Ludziom mówiła ,że to ja ta nieporządna a siostra to aniołek porządny tylko wiatr ją zapylił i ja temu przyczyniłam się modląc się o to ,bo jestem do tego zdolna i ona żałuje ,ze mnie nie zabiła.Teraz nosi krzyż pański przez mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA DOBRA DZIECKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam młodszego brata jego matka nawet nie tchnie patykiem a mnie łapie za szyje wali o ścianę i poniża. Przez to zamykam się w pokoju i płaczę. Niewiem co mam robić najlepiej bym uciekła z domu ale tata jest w porządku szkoda że nieweżmie z nią rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nade mną znęcał się ojciec... zawsze się zastanawiam dlaczego ludzie lubią bić dzieci, nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.31 Bili bo sami byli bici w sumie w tym nie ma nic dziwnego to normalne że biją ale nie normalne że bija tych co im nic nie zrobili powinni bic rodzicow za to a nie wlasne dzieci. Bija bo jako mlodzi ludzie byli nikim teraz chca byc kims w tak chory sposob jak bicie swoich malego czlowieka oni nie patrza na szkody jakie robią małemu czlowiekowi a bardziej an to ze to przynosi im ulge. Takich rodziców należy utylizowac zabijac. Chcecie wyjsc z traum lęków depresji niskiego pocsucia wartosci to zróbcie to co chfieliwcie zrobic jako mali ludzie bezbronni ale nie mieliscie siły tyle co zwyrodnialcy ale dzis macie możecie zrobic im odwet krok po kroku za wszystko co wam robili kazda sytuacje w ten sposób przepracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to ojciec był gnojem. Teraz jest starym, wrednym dziadem. Wiem, że nie żałuje bo to widać. Nie mam ochoty na zemstę. Po prostu mi na nim nie zależy. Jak będzie potrzebował pomocy to mu pomogę, ale będzie to mechaniczne. Jak umrze to nie będę w żałobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×