Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karonia

Opinie o Link Sp z o.o. ???

Polecane posty

Hejka, mój luby (który niestety jest kierowcą TIRa) zmienia właśnie pracę, i idzie niedługo na rozmowę do firmy transportowe co w tytule na kierowcę międzynarodowego... Jak możecie i wiecie coś niecoś to powiedzcie mi jakie tam są warunki itp. bo trochę się o to martwię, bo w ostatniej pracy mocno go wykorzystywali więc nie chcę żeby to się powtórzyło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz tak zeszli na psy ze 20 latkow zatrudniaja? juz i tak strach jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karonia
Czemu zeszli na psy, jakich 20 latków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to nie 20 a 35-40+. Kierowca musi być doświadczony nawet jeśli jest świeży w opcji C+E to lepiej żeby miał jakiekolwiek doświadczenie za kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jeździ tam już od kilku lat i nie narzeka. Praca jest ciężka ale ale to zależy jeszcze od tego jak bardzo chce pracować. Z tego co wiem i co mi opowiadał to jeśli chodzi o samo bycie "w trasie" to tak na prawdę kwestia dogadania się. Jeśli chodzi ci o jakieś konkrety to mogę go podpytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiesz może jak tam płacą? W jego ostatniej pracy co chwilę się spóźniali i często zastanawialiśmy się co do garnka włożyć pod koniec miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie nigdy mi się na to nie skarżył. Pieniądze zawsze są na czas i nie martwię się co na koniec "do garnka włożę" więc też się tym nie przejmuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie masz się co martwić że się rozkraczy gdzieś w polu. Z tego co się orientuję mają tam wszystko poubezpieczane a sprzęt jest nówka sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak przedstawiacie sprawę to trochę mnie uspokoiłyście. Jutro mój zjeżdża do domu więc go jeszcze o wszystko wypytam. Dziękuję wam bardzo kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz strachu że jeździsz starym złomem bo flota całkiem nowa i to bardzo porządna, bez przeładunku w pełni ubezpieczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż się zatrudnił, jest bardzo zadowolony szczególnie właśnie z warunków jakie są zapewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak w porównaniu z innymi firmami transportowymi? Bo wspominałaś że mąż jeździł gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż kiedyś pracował w Rabenie, potem odszedł do mniejszej firmy transportowej no i tam go urządzili jak urządzili, pare razy miał nieprzyjemności na trasie plus wieczne problemy z pieniędzmy i brak umowy nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafit
no to rzeczywiście słabo, bez umowy to w ogóle odpada, jak masz rodzinę to troche słabe akcje, za co dzieci wykarmisz a prosić o własne pieniądze to trochę przeginka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w Linku na szczęście z pensji żyjemy na bardzo dobrym poziomie no i mąż nie jest wiecznie zdenerwowany jak wcześniej, nerwy i problemy go zżerały i przy okazji mnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×