Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O podnieceniu ginekologów.

Polecane posty

Gość gość
Tak jest tu sporo spamu i fetyszu ale wystarczy krótki research po internecie żeby odszukać przypadki molestowań przez lekarzy .I tak 90% tego nie jest ujawniane . A to że jakiś facet jest z zawodu lekarzem nie czyni z niego bezpłciowego anioła-eunucha . Jakby tak było to niebyłoby tylu romansów lekarz-pielęgniarka czy lekarz-stażystka .Tu zreszta jedna stażystka na kafe kiedyś to opisywała ...Aha -no przecież chyba na 100 stron rozpisane były tu tematy pacjentek romansujacych z lekarzami którzy je leczyli .Same więc widzicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:29 i następni (o ile to wiele osob) Jak nie rozróżniacie autora tematu i osoby "od badań u ginekologa w obecności męża", to gratuluje wam IQ. Chyba jest mocno poniżej 80, a to juz zle rokuje...Poczytajcie cały wątek, a nie traktujcie go jako kibla do własnych postów-rzygow. Spuszczam po was wodę, bo okropnie cuchnie. Gratulacje IQ, ciekawe jak autor moze byc trollem we własnym temacie. Jak ktos nie ma chęci tutaj pisac, niech nie pisze. Wlasnie po trollach trzeba wietrzyć temat i spuszczać rzygi do kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obaj sa tak samo glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 23:20, powiedział chamek, to psuje temat i obraza ludzi. Nie wchodź tutaj jak ci sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około godz 11.00 wszystkie twoje wpisy to spam który próbuje usprawiedliwić ZBOCZONYCH GINEKOLOGÓW i w tym gronie jesteś! Na szczęście jest niewielu zboczenie w tym zawodzie.Ale się na produkował robiąc tyle kolejnych wpisów powyżej bo to pisała ta sama osoba gościu. A jak by nie patrzeć to musi się podniecać ginekolog będąc normalnym facetem zdrowym psychicznie! Dlatego powinno się mieć osobę bliską podczas badań cipki by się nie boga ginekolog nie podniecał i nie miał ochoty molestować pacjentki. Wiem że chcecie uwiecznić polki ale w większości cywilizowanych polek mają przy badaniu ginekologicznym cipki partnera! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że chcecie uwiecznić polki Uwiecznić głupku to znaczy:dostrzec, namalować, namazać, narysować, odmalować, pozdejmować, przenieść coś na płótno, pstryknąć, rozsławić, rzucić coś na płótno, sfotografować, skarykaturować, sportretować, uchwycić, udokumentować, ułowić wzrokiem, unieśmiertelnić, upamiętnić, utrwalić, wychwycić, wymalować, zaobserwować, zapisać, zarejestrować, zdjąć, zrobić zdjęcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet natury nie zmienisz i ginekolog się podnieca co stwarza ryzyko irracjonalnych zachowań. Wiec się nie produkuj bo szkoda twego czasu. A słuszność mają kobiety chodzące z bliską osobą na badanie intymne do ginekologa. Wiem że mnie również będziesz od zboków wyzywać. Mam to gdzieś bo tu nie będę wchodziła więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz sam ze soba, glupi maly zboczku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet natury nie zmienisz i ginekolog się podnieca co stwarza ryzyko irracjonalnych zachowań. hmmmmm, jak ja bym miała takie problemy z męską zwierzęcą naturą, to zamiast pakować się całą rodziną do gabinetu to poszłabym po prostu do lekarki kobiety, nawet jakby to miało być kilkanaście kilometrów dalej.......no ale jak widać dla niektórych tak proste rozwiązania są intelektualnie niedostępne, tylko tak chodzicie do tych lekarzy i chodzicie i chyba czekacie kiedy się podniecą , bo gdyby nie o to chodziło to byście wybierały kobiety albo starych dziadów, którym już z powodu wieku nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze jest to, ze jakis troll z 11:29 odgrzebuje ten zapomniany temat i jeszcze wyzywa od trolli. Co za ku/tas. Jakby ktos nie pamiętał, to autorowi tematu nie przeszkadza, ze ginekolodzy sie podniecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakoś zapewne zboczony ginekolog tłumaczy że ginekolog się nie podnieci widział wiele ciek ha ha ha. Dopiero się podnieca gin bo widzi wnętrze cipki przed ryjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×